İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Emin Yarka Tavukçuluk Bayilik Başvurusu ve Şartları

Emin Yarka Tavukçuluk bayilik başvuruları için gerekli görülen ortalama sermaye tutarının 15.000 TL olduğu bilinmektedir. Fakat bu tutar, bayiliğin ölçüsüne ve bölgenin standartlarına göre değişiklik göstermektedir.

Emin Yarka Tavukçuluk bayilik açmak isteyenler için en önemli koşul, yatırımcının bayiliği doğrudan takip etmesidir. Bir başka işletmeci ile sürdürülecek bayilikler, firma yetkilileri tarafından onaylanmamaktadır. Kendi işini yapmak isteyenlere yönelik sunulan yatırım fırsatı, özveri ile çalışmayı gerektirmektedir.

Bu marka üzerinden çalışmak isteyenler başlangıç olarak 10.000 TL ve KDV ücreti ödeyerek bayilik süreçlerine başlayabilmektedirler. Bu sürecin sonrasında herhangi bir destek hizmet bedeli bayi yetkililerinden talep edilmemektedir.

Eleanor Tea Coffee bayilik başvurusu bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Emin Yarka Tavukçuluk Bayileri için Sağlanan Destekler Nelerdir?

Emin Yarka Tavukçuluk bayilik destekleri, markanın kendi misyonu ve vizyonu doğrultusunda ön gördüğü gelişme adımlarına bayilerini de eklemek istemesi üzerine hazırlanmaktadır. Sunulan destekler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • 2-4 ay boyunca örgün eğitim şeklinde verilmekte olan eğitim süreci bayi yetkililerine yönelik, işletme ve pazarlama süreçlerini geliştirmeye yöneliktir. Bu süreçte firma yetkilileri almış oldukları eğitimleri mağaza çalışanlarına da entegre edebilmektedir.
  • Mimari yapı, dekorasyon gibi işlemler de destek hizmetler içerisinde yer almaktadır. Açılacak olan bayiliklerin iç ve dış tasarımları firma yetkililerinin anlaşmalı olduğu mimarlar tarafından yapılabilmektedir.
  • Açılan bayiliğin her türlü hazırlık süreçleri markanın yetkisi altında bulunmaktadır. Bu minvalde, bir mekanın bulunup kiralanması ya da satın alınması da yatırımcının değil marka yetkililerinin iş alanına girmektedir.

Emin Yarka Tavukçuluk bayilik açmak isteyenler için sunulan en temek destek, var olan bir bayiliğin işletilmeye başlanmasıdır. Marka tarafından, Tavuk Satış Ofisi olarak adlandırılan bu bayiler, talep eden yatırımcılara anahtar teslim olacak şekilde teslim edilmekte ve herhangi bir masraf oluşturmamaktadır.

Emin Yarka Tavukçuluk Bayilik Maliyetleri Nasıldır?

Emin Yarka Tavukçuluk bayiliği almak için oluşan maliyetler, herhangi bir isim hakkı ya da reklam maliyeti olmaksızın oluşturulan ortalama tutardır. 10.000 TL olarak belirlenen ortalama tutarın üzerindeki değişiklikler KDV oranına bağlı olmaktadır.

Markanın bayiliğini almak isteyenler için sunulan dekorasyon ve mimari desteklerden de herhangi bir katkı payı alınmadığı bilinmektedir. Fakat her bayilik için farklı oranlarda maliyet oluşması metre kare büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Firmanın başlangıçta herhangi bir destek maliyeti almamasının yanı sıra bayiliğin satışa başlamasının ardından aylık 250 TL tutarında reklam ödeneği alınabilmektedir. Bu ödenek, bayiliğin gelişmesine yönelik bir adım olması sebebiyle önemsenmektedir.

Bayilik satışlarının başlamasının akabinde maliyetlerin geri dönüşünün alınması ortalama 2-8 ay içerisinde gerçekleşmektedir. Bilinen ortalama kar marjı %20 olması sebebiyle alınan geri dönüşler kısa sürede kar tutarına dönüşmektedir.

Do Do Box bayilik bilgilerine de bakabilirsiniz.

Emin Yarka Tavukçuluk Başvuruları Nasıl Yapılır?

Emin Yarka Tavukçuluk bayilik başvuruları yapılırken 0532 240 09 08 numaralı hat üzerinden ilgili departman ile görüşme sağlanmaktadır. Bu görüşmenin içeriğinde firmanın yetkilileri ile ön şartlar görüşülmektedir.

İkinci basamak olarak belirlenen başvuru sürecinin değerlendirilmesi, telefon ile yapılan ön başvuruların değerlendirilerek gerekli görülenler ile yüz yüze görüşmelerin gerçekleştirilmesi, ilk mülakatların yapılmasıdır. İlk mülakatların içeriğinde firma yetkililerinin birlikte çalışmak istedikleri yatırımcıları belirleme süreçleri bulunmaktadır.

Emin Yarka Tavukçuluk bayilik açmak isteyen yatırımcıların ilk olarak beş gün sürecek iş başında değerlendirilme sürecine tabii tutulmaları gerekmektedir. Bu değerlendirme süreci şirket yetkilileri tarafından değerlendirilerek son mülakatlar yapılmaktadır.

Tüm bu süreçlerin tamamlanmasının ardından yatırımcıların 2-4 ay sürecek olan eğitimi tamamlayıp lisans almaları son şart olarak belirlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Eleanor Tea Coffee Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı