İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Eleanor Tea Coffee Bayilik Başvurusu ve Şartları

Eleanor Tea Coffee markasının bayilik başvuruları öncelikle hareketli olan bölgelerde yani alışveriş merkezlerinde, cadde bölgelerinde, üniversite yerleşkelerinin yakınlarında açılacak olan mağazalar için kabul edilmektedir.

Eleanor Tea Coffee bayilik başvurusu için gerekli sermaye tutarı, açılacak olan bölgeye ve mağazanın metre kare ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Büyük mağazalar için daha fazla sermaye gerekli olurken, satışın çok olacağının tespit edildiği bölgelerde mağaza küçük olsa da sermaye tutarı yüksek olmaktadır.

Bayilik almak isteyenlerin öncelikle kahve sektöründe çalışmış olması, sahayı bilmesi önerilmektedir. Fakat tecrübeli olmayan yatırımcılar için de gerekli destekler sunularak başvurular kabul edilebilmektedir.

Ayrıca Elazığlı Çiğköfteci bayilik bilgilerine bakabilirsiniz.

Eleanor Tea Coffee Bayilik Açma Maliyetleri Nelerdir?

Eleanor Tea Coffee bayilik açma maliyetleri; mağazalara göre değişkenlik gösterse de bilinen ortalama tutarın 250.000 TL tutarında olduğu ön görülmektedir. Bu tutar içerisinde 1000 Euro, firmanın girişimcilerden aldığı isim hakkı bedeli olarak bilinmektedir.

Eleanor Tea Coffee bayilik açmak isteyenler, kahve ve çay satışının yanı sıra tatlı ürünlerinin de satışını yapmak üzere yatırım yapmaktadırlar. Bu ürünlerin temini genel merkez üzerinden yapılmakta ve başlangıçta firmanın gerekli gördüğü miktarda temin edilmektedir.

Maliyetlerin kısa sürede geri dönüşünün alınması %65 oranında kar marjının olması ile sağlanmaktadır. Bunun için firma tarafından sunulan farklı destekler olduğu bilinmektedir. Hem girişimcinin yatırımını kısa sürede yeniden kazanabilmesi hem de markanın kalitesinin sürdürülmesi adına destek verilmeye devam etmektedir.

Eleanor Tea Coffee Bayilik Destekleri Nelerdir?

Eleanor Tea Coffee bayilik destekleri, hem yeni girişimcilere hem de tecrübeli olmalarına rağmen başlangıç sürecinde destek ihtiyacı bulunan girişimcilere yönelik olmaktadır. Bilinen bazı destekler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Ürün temini desteği ile başlangıç sürecinde müşterilerin güvenini sağlamak mümkün olmaktadır. Markanın farklı bölgelerden gelen müşterilerinin de tercihi bu yönde olmaktadır.
  • Pazarlama desteği, bayiliğin satış sürecine yeni başlaması nedeniyle sunulan bir destektir. Satış ve pazarlama süreçleri, firma yetkilileri ile yapılmakta ve yeni girişimciler için de eğitici bir süreç sunmaktadır.
  • Mağazanın konumunun belirlenme sürecinde de gerekli destek hizmetler verilmektedir. Yapılan saha çalışmaları sonucunda firma tarafından uygun bulunan bölgeler içerisinden seçim yapılabilmektedir.
  • Personel desteği de hem tecrübeli hem de yeni girişimciler için sunulan destekler arasında yer almaktadır. Bu destek ile mevcut personelin eğitim olanağı oluşmakla birlikte yetişmiş personeller ile başlangıç süreçleri de hızlandırılmış olmaktadır.
  • Mağazanın reklam süreçleri de firma yetkilileri tarafından ortak bir platform tarafından takip edilmektedir. Bu süreçlerin bayilik talebine bağlı olmaksızın sürdürüldüğü bilinmektedir.

Dois Döner bayilik bilgilerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Eleanor Tea Coffee Başvuruları Nasıl Yapılır?

Eleanor Tea Coffee bayiliği başvuruları, yapmak için öncelikle telefon ile ön görüşme yapılması beklenmektedir. Ön görüşmenin yapılacağı telefon hattı, 0530 694 14 27 olarak verilmektedir. Yapılan telefon görüşmelerinin olumlu olması durumunda randevu oluşturularak yetkililer ile bir görüşme ayarlanmaktadır.

Ön başvurunun yapılması, markaya yönelik detaylı bilginin alınması üzerine internet sitesi de ziyaret edilebilmektedir. Markanın internet sitesi, www.erdka.com olarak bilinmekte ve marka ürünlerine ilişkin detaylı bilgilere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Eleanor Tea Coffee bayilik açmak isteyenler için yapılacak randevulu görüşmelerin içeriğinde yatırımcının niteliklerine yönelik sorular yöneltilmektedir. İş birliği içerisinde çalışacak, takım çalışmasına yatkın, özverili çalışacak bayi yetkililerine öncelik verilmektedir.

Bayilik başvurularının olumlu sonuçlanması halinde ön protokol niteliğinde bir anlaşma imzalanmaktadır. Bu anlaşma resmi süreçlerin başlamasının ilk adımı olması sebebiyle kurulumlar da bu aşamada başlatılmakta ve bayilik 20 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Elazığlı Çiğköfteci Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı