Evde Ek İş

Düzce Evde İş İmkanları, İlanları

Düzce evden çalışma ilanlarında, kulak çöpü paketlemeden nikah şekeri yapmaya kadar birçok ilana rastlamak mümkündür. Evden çalışma işleri, kişilerin kolayca yapabileceği basit ve seri işlerdir. Bu işler sayesinde birçok kişi ek gelir sağlamaktadır. Düzce şehrinde yaşayan kişilerin de evde iş imkanlarından faydalanarak ev ekonomisine katkıda bulunması mümkündür. Kağıt poşet katlama, kazaklara boncuk işleme gibi birçok iş sayesinde ek gelir kazanmak mümkündür. Düzce evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 yılında da yeni çalışanlar kazanmak üzere yayınlanmaktadır.

Ayrıca Bingöl iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Düzce Kadınlar İçin İş İlanları

Düzce’de yaşayan kadınların evden iş yaparak para kazanması mümkündür. Düzce evde iş konusunda sık ilan açılan şehirlerden biridir. Sanayi kentlerine yakın olması sebebiyle fabrikalar evde iş ilanları açmaktadır. Ev hanımları için evde iş imkanı sağlayan bu firmalar, birçok iş kolunda hizmet arayışındadır. Bu işlerin en yaygın olanları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kağıt poşet katlama,
 • Kulak çöpü paketleme,
 • İplik temizleme,
 • Ütü yapma,
 • Nikah şekeri yapma
 • Kazaklara boncuk işleme,
 • Süsleme yapma

Bu gibi iş ilanları büyük firmalar tarafından sürekli açılmaktadır. Bu ilanlara erkekler, öğrenciler, çalışanlar, emekliler gibi birçok kategoriden insanlar başvurmaktadır. Ancak evden iş yapanların büyük bir çoğunluğunu kadınlar oluşturmaktadır.

Düzce İŞKUR Evde İş İlanları

Evde yapılan işlerin ülke ekonomisine de katkısı büyüktür. Evde yapılan işler her ne kadar basit gibi görünse de, aslında firmaların yapması gereken işlemlerin ayrı bir kol tarafından yürütülmesi anlamına gelmektedir. Hem çalışanların hem de işverenlerin faydasına olan bu çalışma, her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Düzce evde iş imkanlarından faydalanmak isteyen kadınların da başvuruları artmıştır. Bunun üzerine İŞKUR, evden çalışmaya yönelik kurslar açmıştır. Bu kurslara katılan ve sertifika almaya hak kazanan kişilere, İŞKUR tarafından çeşitli işler gönderilmektedir. Bu işlerin bilgisi kişilere SMS ile gönderilir. Çoğu basit işler olan bu ilanlar takip edilirse, aydan 1000 lira civarı para kazanmak mümkündür. Üstelik bu işler için sadece 3-4 saat harcanmaktadır. İŞKUR evde iş ilanı açarak özellikle kadınların bu alanda istihdam edilmesini hedeflemektedir.

Düzce Eve İş Veren Fabrikalar

Düzce’de evden iş yapmak isteyen kişiler için fabrikalar çeşitli ilanlar açmaktadır. Bu ilanlar üzerine kişilere yapması basit bazı işler verilmektedir. Söz konusu iş için kişilerin fabrikaya bizzat gitmesi ve teslim almasa gerekebilir. Bazen de fabrikalar bu kişilere ürünleri kargo vasıtasıyla gönderir. Evde iş ilanı veren firmalar yörelere göre değişiklik göstermektedir. Düzce, komşu olduğu iller itibariyle sanayi kentlerine yakındır. Çevresinde birçok fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalarla bizzat görüşülebileceği gibi, fabrikaların açtığı iş ilanlarına da başvurmak mümkündür. Tekstil alanında çalışan fabrikalar genellikle kağıt poşet katlama ve iplik toplama işleri vermektedir.

Düzce’de Kendi Evinde Çalışacaklar İçin İş İlanları

Düzce’de yaşayan kişilerin kendi evlerinde çalışarak para kazanabilecekleri birçok iş bulunmaktadır. Bu işleri yapmak isteyen kişiler kendi becerilerine göz önünde bulundurarak iş tercihinde bulunmalıdır. Evde yapılan işlerin bazıları yetenek isterken bazıları oldukça basit işlerdir. Evde iş imkanları Düzce şehir için şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kağıt poşet katlama,
 • Cetvel seti hazırlama,
 • Mandal montajlama
 • Tel toka kutulama,
 • Bitki çayı paketleme,
 • Kulak çubuğu ambalajı yapma,
 • Peçete halkası yapma

Düzce’de evden iş imkanları bu şekilde sıralanmaktadır. Bu ilanlar en yaygın olanlarıdır. Fabrikaların çalışma alanlarına göre evden çalışacak kişilerden de farklı işler talep edilebilmektedir.

Bilecik evde iş imkanları için yazımıza bakabilirsiniz.

Düzce Eve İş Veren Firmalar

Evde yapılabilecek işler için firmalar ara ara ilan açmaktadır. Bu ilanlar kişilerin evde kolaylıkla yapabileceği ve en fazla 3-4 saatlik zaman alan işlerdir. Evden çalışan kişilerin günde birkaç saat çalışmasıyla ek gelir elde etmesi bu şekilde sağlanmaktadır. Düzce evde iş ilanlarını veren firmaları 2 gruba ayırmak mümkündür:

 • Çay, fındık gibi yöresel ürünlerin fabrikaları,
 • Tekstil fabrikaları

Genellikle bu 2 tür fabrikadan evde iş imkanları sağlanmaktadır. Bunların dışında küçük ürünlere yönelik evde iş ilanları açan firmalar da bulunmaktadır. Evde iş ilanı açan firmaların en çok verdiği iş kağıt poşet katlama işidir. Markaların reklamlarını en kolay yaptıkları ürünler olan kağıt poşetler, mağazada muhafaza edilirken katlı halde bulunmaktadır. Bu katlamanın yapılması ve içine ek kartonlar konulması işlemi için evde iş ilanları açılmaktadır.

Düzce Evde Ek İş İlanları

Evden işlerde çalışan kişilerin büyük bir çoğunluğu emekliler ya da çalışmayanlardır. Ancak bu işleri çalışanların da yapması mümkündür. Bu yüzden bu iş türüne evden ek iş de denilmektedir. Evden çalışma ilanı Düzce ilinde de yayınlanmaktadır. Burada yaşayan kişilerin basit ve seri işler yaparak para kazanması mümkündür. İŞKUR da son düzenlemeleri ile evden ek iş çalışmalarını desteklemektedir. Bu tip çalışmalar hem ev ekonomisine hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Düzce Karadeniz Bölgesinde bulunması sebebiyle, çay ve fındık gibi ürünleri işleyen fabrikalara yakın konumdadır. Ayrıca Kocaeli ve İstanbul’a da yakın olduğu için, tekstil ve otomotiv gibi sanayilere de yakındır. Bu sebeple evde iş imkanları için oldukça uygun bir şehirdir. Firmalar ve fabrikalar evde iş için ilanlar açabileceği gibi, burada yaşayan kişilerin şahsi başvurularını da kabul etmektedir. Ek gelir sahibi olmak isteyen kişiler bu ilanlara başvurmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bingöl Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı