Para Kazanma Fikirleri

Dp parfüm Bayilik Başvuru Koşulları ve Şartları Nelerdir?

Bildiğiniz üzere Türkiye’de birçok açık parfüm markası bulunmaktadır. Kimisi ününü almış ve kurumsallık yolunda gidiyordur, kimileri ise daha küçük firmalar olabilmişlerdir. Çoğu firma bayilik vererek farklı illerde ve bölgelerde markanın tanıtılmasına yardımcı olur. İnsanların ithal parfümü fiyatlarda görülen pahalılık açısından alamamalarından dolayı günümüzde açık parfümler çok revaçta olmaya başlamıştır. Eğer bir açık parfüm bayiliği açmak istiyor ve Dp markasını araştırıyorsanız doğru yoldasınız diyebiliriz. Peki Dp parfüm bayilik alma şartları ve franchise maliyeti nedir ? Açık parfüm bayilik veren firmalar arasında yer alan Dp parfüm ile ilgili bilmeniz gereken önemli detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Dp Parfüm Bayilik Şartları Nelerdir?

Hem yurt içinde, hem de yurt dışında bayilik imkanı tanıyan ve zengin kokuları ile müşterilerinin gönlünde taht kuran Dp parfüm diğer bayilik veren firmalar da olduğu gibi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Buna göre hangi bölgeden başvuru yaptığınızı belirtmeniz gerekmektedir. Size en yakın bölge müdürleri ile görüşme imkanı sağlanması açısından bu bilgiyi doğru bir biçimde vermeniz gerekmektedir.

 

Sizden önce bulunduğunuz il veya ilçede DP Parfüm bayiliğini yapan satış noktaları varsa, bu da incelenecektir. Yeniden bir bayiliğin sağlanması için nüfusun belirli bir düzeyin üzerinde olması gerekmektedir. Bu incelemeleri ve analizleri yapacak olan fabrikanın, sizlere yönelik kararlarını vermesi için dükkan bilgilerinizi de paylaşmanız gerekmektedir.

 

İşlek bir cadde üzerinde olan, halk tarafından yoğun bir ilgi gören iş merkezlerinde olmasına özen gösterilmelidir. Böylece en az 10 metrekarelik alanda seçilecek olan dükkanlar için maliyetleri karşılamanız halinde gerekli şartları tamamlamış olacaksınız.

 

Bunun dışında DP parfüm bayiliğini almak için resmi kanallar aracılığıyla sahip olmanız gereken belgeler ve evraklar bulunmaktadır. Belediyelerde, SGK kurumunda ve maliye gibi kurumlarda dükkanlar için bildirim yapmalı, gerekli izinleri almalısınız.

 

Dp Parfüm Diğer Firmalara Göre Avantajları Nelerdir?

Neden Dp parfüm markasına ait ürünlerin bayiliğini almanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bunun için Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği şartlara tam uyduğunu görmeniz, insan sağlığına verdiği önemin farkında olmanız ve Avrupa Birliği’nden yapılan hammadde tedariki ile IFRA uyumuna dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bu da DP parfüm markasının diğer firmalara göre avantajlı hallerini ortaya koyacaktır.

 

DP Parfüm Dükkanı Nasıl Açılır?

Hemen üstte belirtilen maddeler yerine getirilecekse eğer işin maliyet kısmı bu kapsamda devreye giriyor. Bu şartlar neticesinde yatırımcı veya girişimciler kiralanan veya satın alınan işyerinin dekorasyon ve reklam giderlerini de karşılamaları gerekmektedir. Bu dekorasyon maliyeti mevcut dükkanın m2 alanına göre fiyat değişikliğine uğrayabilmektedir. Kısaca mali rapor çıkarmak gerekirse; en düşük sermaye ile kurulan bir parfümeri dükkanı için 10 bin TL gibi bir paranızın olması gerekmektedir.

Dolap, raf ve masa gibi iç dekorasyon masrafları: 3 bin TL

Toptan açık parfüm satın almak için: 5 bin TL (en az)

Dükkanın reklam tabelası ve dış kompazit kaplaması için: 2 bin TL

 

 

DP Parfüm Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

DP Parfüm Bayilik başvurusu ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki iletişim bilgilerinden firma ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

DP Parfüm Bayilik İletişim Bilgileri

Merkez İrtibat Bürosu: Erciyes İşyerleri 197.Cadde No:2 / 2 Yenimahalle – Ankara

Tel: 0 312 387 53 53

Faks: 0 312 387 53 54

e-mail: dpperfumum@dpperfumum.com.tr

 

D&P Parfümüm Ltd. Şti. franchising sistem ile işleyişine devam etmekte olup, Ülke genelinde 103 mağazası ile Türkiye’nin en geniş zincir mağaza grubudur. D&P Parfüm Bayilik, Yurtdışına satışı olan, Azerbaycan, Rusya, Romanya, Hırvatistan, Bulgaristan, Saray Bosna, Sırbistan, Moldova, Tanzanya, Ukrayna’ya ihracat yapmaktadır. Grup, yurtiçi piyasada gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda,diğer bir parfüm firması olan Natural Parfümeri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni ise 2001 yılında kurmuştur. Gruba bağlı her iki parfüm firmasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanılmaktadır Grup olarak insan sağlığına verilen önem gereği, hammadde tedariki, insan sağlığı ile ilgili denetimlerin en üst seviyede olduğu Avrupa Birliği’nden yapılmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Yunanistan İş İmkanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı