Parafikir

Devlet destek ödemeleri 2018

Devlet destek kredileri 2018 yılında hız kazandı. Yeni girişimcilerden tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren çiftçilere kadar, ev hanımlarından işini geliştirmek isteyen işletmelere kadar birçok konuda devlet desteği bulunmaktadır. Devlet, bu destekleri en uygun ödeme koşullarında sağlamakta ve birçoğunu hibe olarak vermektedir. Siz yeter ki işinizi planlayın ve başvuru şartlarını yerine getirin. İyice araştırırsanız, mutlaka size uygun bir devlet desteği bulabilirsiniz. Devlet destek kredileri, devletin bankası olan Ziraat bankası tarafından ödenmektedir. Ziraat bankası destekleme ödemeleri devletin belirlediği dönemlerde ödenmektedir. Ziraat bankası, Bakanlar Kurulu Kararları kapsamında T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen destekleme ödemelerinde aracılık hizmeti sunmaktadır.Ziraat bankası destekleme ödemeleri, Ziraat Bankası’nın sunduğu Başak Kart ile yapılmaktadır.

Devlet destek ödemeleri 2018

Önceki yazımızda, vatandaşlar için onlarca alanda devlet desteği sağlandığından bahsetmiştik. Bu devlet desteklerinin ödemeleri Ziraat bankası kanalı ile yapılmaktadır. Ve her desteğin ödeme periyodu farklıdır. Ziraat bankası destekleme ödemeleri konusunda, ödeme tarihlerini ilgili bakanlıkların web sitelerinde veya resmi gazete arşivinden takip edebilirsiniz.

Ziraat bankası destekleme ödemeleri başladı

Resmi Gazetede yayınlanan devlet destek ödeme listesine bu linkten direkt ulaşabilirsiniz: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2018/02/20180226-15.pdf Hangi sektörde ne kadar devlet desteği verildiği detayları ile açıklanmaktadır. . Ziraat bankası destekleme ödemeleri Ziraat bankası tarafından yapılmaktadır. Bu ödemeleri tahsil edebilmeniz için Ziraat Bankası Başak Kart sahibi olmanız gerekir. Eğer Başak kartınız yoksa ve almak istemiyorsanız, o zaman TC kimlik numaranıza göre ödeme sırasını beklemeniz gerekmektedir.

Ziraat bankası destekleme ödemesi sorgulama 2018

Ziraat bankası destekleme ödemesi sorgulamasını yapmak için, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden veya her hangi bir şubesinden destek alabilirsiniz. 444 00 00 – 0850 220 00 00 numaralı telefonlardan arayarak, TC kimlik numaranızı ve hangi destek için aradığınızı belirterek sorgulama yapabilirsiniz. Veya Ziraat Bankası Başak Kart ile Ziraat bankası ATM lerinden takip edebilirsiniz. Ödeme günleri için desteği sağlayan bakanlık web sitelerini ve duyuru merkezlerini takip ederek, net olarak ödeme günlerini öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan internetten kredi başvurusu yap başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ