Banka Dışı Finans

DenizFaktoring’den Çekin Vadesini Beklemeye Son!

Denize Çek Gönder uygulaması sayesinde faktöring işlemlerini çekin vadesini beklemeden rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirerek ödeme alınacak olan çekin kare kodunu uygulamaya okumanızı gerekiyor. Bu sayede oldukça kısa bir süre içerisinde çek doğrulanıyor yada reddediliyor. Aynı zamanda istemeniz halinde tüm çek işlemlerinizi ve diğer finansman işlemlerinizi aynı uygulama üzerinde görüntüleyebilir ve size en yakın Denizbank şubelerine ulaşarak adres tarifi alabilirsiniz.

Ticarete Dijital Çözümler

Deniz Faktöring genel müdürü olan Alper Tunga Emecan yaptığı açıklamada müşterilerinin ticari hayatta daha çok dijital çözümler kullanması için kendilerini geliştirdiklerini belirtti. Denize Çek Gönder uygulaması yapılan ticaret sonrası vadeyi beklemeksizin ve şubeye gitmeye gerek kalmadan tüm çek işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden kolaylıkla halletmenizi sağlıyor. Uygulama detayları ise şu şekildedir;

  • App Store ya da Google Play Store üzerinden uygulamayı indiriyorsunuz.
  • Denizbank şubelerinden aldığınız internet bankacılığı şifreniz ile uygulamaya giriş yapıyorsunuz.
  • Daha sonrasında ise size çek yolu ile ödeme yapıldığı anda çek üzerinde bulunan karekodu uygulamaya okutarak ödeme yapan kişinin geriye dönük tüm çek işlemlerini görebilir, vadesi bitmeden çeki nakde çevirip çeviremeyeceğimiz öğrenebilir ve çek ile ilgili diğer işlemler ile aynı uygulama üzerinden halledebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bu uygulama sayesinde tüm Denizbank şubelerini görüntüleyebilir size en yakın şubeye bulabilir ve adres tarifi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra tüm finansman işlemlerinizi de aynı uygulama üzerinden ulaştığınız için para gönderme para çekme için havale yada EFT işlemlerinde kullanabilirsiniz. İsterseniz uygulamaya karekodu okutmak yerine karşı tarafın okuttuğu karekod resmini yükleyerek yine aynı işlemi yapabiliyorsunuz. Bu şekilde yapacağınız işlemler Denizbank güvencesi altında olduğu için tüm finansman işlemlerinde karşılıksız çek çıkma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Hizmet Kalitesini Artırma Hedefi

Kurum müşterilerinin ihtiyacını karşılayabilmek için her geçen gün gelişen teknolojiyi de finans işlemleri ile birleştirerek hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha yukarı taşımayı amaçladıklarını belirttiler. Sektörlerinde bir ilki gerçekleştirdiklerini söyleyen Alpertunga Emecan müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı ve güvenli bir şekilde cevap veren sistemi ileriki günlerde daha çok geliştireceklerini de belirtti.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı