Krediler

Denizbank’tan Yüzde 1,04 Faizle İhtiyaç Kredisi

Teknolojiye en iyi adapte olan bankalardan birisi olan Denizbank müşterilerine sunduğu online hizmetlerden elde ettiği nakdi ve vakit kazançlarını daha iyi hizmetler sunmak için kullanıyor. Bu bağlamda banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapmak yerine Web’de İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında online başvuru yapılması durumunda %1,04’ten başlayan faiz oranlarından faydalanılabiliyor.

Web’de İhtiyaç Kredisi Detayları

Denizbank mobil uygulaması yada internet bankacılığı üzerinden yapılacak başvurularda 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini düşük faiz oranları ile kullanabiliyorsunuz. Verilecek kredi için örnek hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 2.000 TL krediyi 12 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenlere Denizbank tarafından %1,04 faiz oranı verilerek aylık 180,49 TL taksitler halinde ödeme imkanı sunuluyor. Bu kredi için sigorta ve diğer vergiler toplamında 20,93 TL masraf alınıyor.
  • 10.000 TL krediyi 24 ay vade seçeneğiyle kullanacak kişiler ise aylık %1,81 faiz oranı üzerinden 539,07 TL taksit ve 140,69 TL masraf ödemesi yapılıyor.
  • 10.000 TL krediyi 36 ay vade ile kullanmak isteyenlere ise aylık %1,84 faiz oranı verilerek 405,55 TL taksit ile 176,60 TL masraf ödemesi belirleniyor.
  • Son olarak yine 10.000 TL krediyi maximum vade oranı olan 48 ay seçeneğiyle kullanmak isteyenlere ise yine %1,84 faiz oranı üzerinden aylık 339,97 TL taksit oranı belirleniyor. Bu kredi için masraflar 216,93 TL olurken tüm 10.000 TL kredi şartları için kredi tahsis ücreti 50 TL olarak hesaplanıyor.

2.000 TL kredi seçeneğini kullanmak isteyenler için 10 TL kredi tahsis ücreti talep ediliyor. Kredi için maximum vade 48 ay iken kredi üst limiti de 55.000 TL olarak belirleniyor.

Göz atabilirsiniz: ING Bank Acil Kredi Onay
İlginizi çekebilir: QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Online Kredi Avantajları

Gerekli olan nakit ihtiyacı için Denizbank şubelerine giderek sıra beklemek yerine online başvuruyu yapanlar sadece düşük faiz oranı avantajları ile kalmıyor birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Bu faydaların ikincisi ise kredi onayı birkaç dakika içerisinde sonuçlanırken onay anında vadesiz TL hesabınıza geçirme imkanınız bulunuyor. Üstelik bu krediyi kullanmak için bankanın mesai saatlerini yada hafta içini beklemeye gerek kalmıyor, evde istediğiniz zaman haftasonu dahi kredinizi kullanabilir vadesiz hesabınıza aktararak dilerseniz ATM’ler üzerinden verilen limitler dahilinde paranızı çekebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ING Bank Kredim Sonsuz başlıklı makalemizde ING Bank hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı