BankalarGenel

Denizbank müşteri hizmetleri

Bankaların müşteri hizmetleri destek bölümleri, son zamanlarda adeta devrim yaptı diyebiliriz. Bankaya gitmeye gerek duymadan, neredeyse tüm işlemlerinizi müşteri hizmetleri ile kontak kurarak halledebiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri ile canlı kamerada görüşme hizmeti sunan bankalar bile bulunmaktadır. Denizbank müşteri hizmetleri, bu konuda en üst düzey destek veren bankalardan biridir. Mail, telefon ve interaktif destek sunan Denizbank müşteri hizmetleri departmanına ulaşabilmeniz için birçok seçenek bulunmaktadır. Sizler için bu seçenekleri derledik ve daha kolay iletişim kurabilmenizi sağlayan seçenekleri sizlerle paylaşmak istedik.

Denizbank müşteri hizmetleri hakkında tüm detaylar

Denizbank hakkında tüm kurumsal bilgileri ve bankanın merkezi ile irtibat kurabileceğiniz güncel bilgileri bu adreste bulabilirsiniz: https://www.denizbank.com/hakkimizda/denizbank-iletisim.aspx . Banka müşteri olarak veya misafir olarak ta iletişim kurabileceğiniz birçok iletişim kanalı bulunmaktadır. Telefon, mail ve internet iletişim formu ile irtibat kurabilirsiniz.  Denizbank müşteri hizmetleri bu konuda oldukça gelişmiş seçeneklere sahiptir. Bekleme süreniz kısadır ve çözüm odaklı deneyimli destek elemanları ise sorunlarınızın ve taleplerinizin yerine getirilmesi için sizlere hizmet vermektedir.

Denizbank müşteri hizmetleri mail

https://www.denizbank.com/bilgi-limani/bildirimde-bulunacagim.aspx adresinden bildirim formu doldurarak, mail yolu ile Denizbank müşteri hizmetleri bölümüne ulaşabilirsiniz. Size nasıl dönüş yapılmasını isterseniz, o şekilde dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. ( Telefon veya mail kanalı ile )

Denizbank müşteri hizmetleri direkt bağlanma

0850 222 0 800 veya 444 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak, 2 defa 5 rakamı tuşladıktan sonra 0 ( sıfır ) tuşunu tuşlayıp direkt Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanabilişiniz. Bu sayede uzun süre beklemeden işlemlerinizi müşteri hizmetleri ile beraber hızlıca yapabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank müşteri hizmetleri telefon

444 0 800 ya da 0850 222 0 800 numaralı hatlardan Denizbank müşteri hizmetleri departmanına ulaşabilir ve kayıt yapmadan irtibat kurabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetleri

https://www.denizbank.com/acikdeniz/iletisim-merkezi/ adresinde yazan iletişim kanallarından birini kullanarak, Denizbank müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz. Size en uygun iletişim seçeneğini seçip talep, istek ve şikâyetlerinizi Denizbank müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetleri sesli yanıt merkezi    

https://www.denizbank.com/acikdeniz/iletisim-merkezi/sesli-yanit-sistemi.aspx adresinde yer alan bilgilere göre, Denizbank müşteri hizmetleri sesli yanıt merkezini arayarak aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Kayıp, Çalıntı Kart ve Şüpheli İşlem Bildirimleri
  2. Kredi Kartınıza ait Güncel Limit, Borç ve Ekstre Bilgileri

1-Kredi kartı borç ödeme

2-Bilgileri tekrar dinlemek için,

3-Diğer kredi kartı bilgilerinizi dinlemek için,

4-Kredi kartı menüsü ile devam etmek için,

5-Hesap Yatırım ve diğer bankacılık işlemleri için

9-Ana menü

  1. Diğer İşlemler

1-Hesap Bilgileri, Bankacılık ve Hisse Senedi İşlemleri:

  • 1-Bilgileri tekrar dinlemek için,
  • 2-Diğer hesaplarla ilgili bilgi almak için
  • 3-Hesap bilgileri yatırım ve fatura işlemleri için,

9-Ana Menü

2-Diğer İşlemler

1-Kayıp, Çalıntı Kart ve Şüpheli İşlem Bildirimleri

2-Kredi Kartınıza ait Güncel Limit, Borç ve Ekstre Bildirimleri

3-Bankacılık ve Hisse Senedi İşlemleri

4-Şifre ve Başvuru İşlemleri

5-Fastpay, Dijital Deniz ve İnternet Destek İşlemleri

6-Denizbank Seyahat Hizmetleri

İnternette yer alan Denizbank müşteri hizmetleri bilgileri güncel olmayabilir. Yukarı da yazılan bilgiler Mayıs 2018 itibari ile en güncel bilgilerdir. Bankalar ile alakalı bütün güncel gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Bütün bankaların müşteri hizmetleri: Banka Müşteri Hizmetleri

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı