Bankalar

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir Nasıl Açılır

Bankaların, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama isteği hizmet politikalarının ilk sıralarında gelmektedir. Bu sayede kişilerin uzayıp giden ihtiyaç listeleri karşılanacak ve aniden ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarında problemler giderilecektir. Bankaların kredi uygulaması, bu ihtiyaçların giderilmesindeki en önemli araçlardan bir tanesidir.

Bu sayede kişilerin en kısa sürede kredi istedikleri miktar hazırlanacak ve hesaplarında kullanıma hazır hale getirilecektir. Kişiler; oluşturacakları vadesiz ve vadeli hesaplar sayesinde bu imkanlara sahip olacak ve işlemleri en kısa sürede gerçekleştirebileceklerdir. Bankaların kredi verme seçenekleri, günümüzde oldukça farklı avantajları içerisinde barındıran özellikleri içerir. Bu sayede kişiler ihtiyaçlarının konusuna ve miktarına göre belirli şartlarda kredi çekme imkanına sahip olacaklardır.

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Denizbank, ülkemizdeki başarılı bankacılık serüvenine yeni bir uygulama daha eklemiştir. Kurtaran Hesap olarak adlandırılan yeni uygulama sayesinde, kişiler mevduat hesaplarının limiti kadar miktarda, acil nakit ihtiyaçlarını karşılayacak kredileri çekebilmektedirler. Bu uygulama sayesinde, herhangi bir Denizbank şubesine gidilerek, ATM aracılığıyla veya mobil bankacılık hizmetleri ile krediye ulaşma imkanı mümkündür. Bu hesap sadece kredi çekme imkanı sağlayan bir özellikle sınırlı değildir.

Aynı zamanda ödenmesi gerekilen düzenli faturaların otomatik ödeme talimatı verilerek ödenmesini sağlayacaktır. Alışverişlerde bu hesap kartı kullanılabilir ve bu sayede kullanılan gün kadar faiz ödenir. Aylık yatırılması gerekilen borç gibi taksitlendirilecek bu kredi türü sayesinde, kişiler 12 aya kadar vade seçeneğine sahip olmaktadırlar. Bu karttan yapılacak en asgari harcama tutarı 200 TL olmalıdır. Bu sayede hesapta para olmasına rağmen, bu özelliği kullanarak yapılacak alışverişlere banka izin verecektir.

Denizbank Kurtaran Hesap Nasıl Açılır?

Denizbank Kurtaran Hesabın açılması için birçok farklı yöntem belirlenmiştir. Öncelikle gidilecek herhangi bir Denizbank şubesinden bu hesap ile ilgili bilgi alınabilir ve gerekli prosedürler yerine getirilerek Kurtaran Hesap açtırılabilir. Denizbank sisteminde Mevduat hesabı olan kişiler, sadece şubeye giderek değil müşteri temsilcilerini arayarak da işlemini gerçekleştirebilirler. Ayrıca son zamanlarda oldukça sık şekilde kullanılmakta olan mobil bankacılık ve internet şubesi işlemleri de, Kurtaran Hesap açtırmanın diğer yollarındandır.

Bir önceki yazımız olan Odeabank Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası başlıklı makalemizde Odeabank çağrı merkezi ve Odeabank Müşteri Hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı