Genel

Denizbank FastPay Ödeme Sistemi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Denizbank tarafından geliştirilmiş ancak kullanmak için Denizbank müşterisi olmanın gerek olmadığı bir ödeme sistemi olan FastPay mobil üzerinden kullanılabiliyor. App Store ve Google Play Store üzerinden indirilerek kullanılan FastPay ile kartsız bir şekilde herkese para gönderebilirsiniz.

FastPay Ödeme Sistemi Ayrıntıları

Herhangi bir bankaya ait kredi kartı yada Denizbank üzerinden hesabın olmasına gerek kalmadan cep telefonuna para transferi yapılabiliyor. FastPay ile yapabilecekleriniz şu şekilde sıralanabilir;

  • Faturasız hatlara TL yükleme
  • Para gönderme
  • Şans oyunlar oynama
  • Fatura ödemesi yapma
  • EFT yapma

Göz atabilirsiniz: Denizbank Cebimde Kredi

Yukarıda belirtilen tüm işlemlerin yapabilmesinin yanı sıra birçok bankacılık işlemleri de FastPay üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Özellikle güvenli ödeme yönü ön plana çıktığı için herhangi bir kart bilginizi vermeden FastPay ile internet üzerinden alışveriş yapabilir ve para gönderebilirsiniz. Cüzdanınızın yanınızda olmadığı zamanlarda FastPay kullanarak herhangi bir Denizbank ATM’si üzerinden kartsız para çekme işlemini kullanarak para çekebilirsiniz. Online cüzdan olarak tanımlanan FastPay ödeme sistemine diğer tüm bankaların kredi kartlarını tanımlayarak bu kartlar üzerinden de alışveriş yapılabilir. Düzenli ödemeler seçeneği ile yapacağınız ödemeleri organize ederek günlük, haftalık ve aylık olarak ödeme düzeninizi oluşturabilir ve ödemelerinizi zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Denizbank Kurtaran Nasıl Açılır?

FastPay Üye İş Yerlerinden Alışveriş Yapmak

Üye iş yerlerinde alışveriş yaparken FastPay kullanmayı tercih edenler uygulama üzerinden ödeme yap menüsüne gelerek bulunulan yerdeki tüm üye iş yerlerini görüntüleyerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirler. Ödeme işleminin gerçekleştirmek için iş yerini seçtikten sonra ödeme tutarı ve tipini seçerek ödeme yap butonuna basmanız yeterli oluyor. Taksitle yada peşin olarak da ödeme yapılabilir. FastPay üye işyerlerinden yapılacak alışverişlerde ödeme yapabilmek için Denizbank kartlarının tanımlı olmasına gerek bulunmuyor. Tüm bankaların kartlarını kullanarak FastPay üye işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

FastPay İşlem Limitleri

Denizbank müşterisi olarak yapılacak para transferleri için belirlenen işlem başı günlük limit 19.990 TL olarak belirleniyor. Diğer bankaların müşterisi olarak kullanılan FastPay için belirlenen işlem başı günlük para transferi limiti 490 TL iken yıllık limit 1.990 TL olarak hesaplanıyor. Para çekme limiti de diğer banka kartları için aynı rakam iken Denizbank müşterileri için belirlenen tutar günlük 2.000 TL olarak belirleniyor.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı