Krediler

Denizbank Dijital Kredi Başvuru ve Şartları

Şubeye gitmeden her yerden hızlı ve kolay bir şekilde başvurabileceğiniz kredi olanakları kredi tahsis ücreti, sigorta ve kefil olmaksızın Denizbank Dijital Kredi bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak şubeye gittiğinizde karşılaşacağınız faizden daha düşük faiz oranlarını online kredi de bulabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank Dijital Kredi Nasıl Alınır?

Krediden faydalanmak için Dijital Deniz resmi internet sitesi üzerinden dolduracağınız başvuru formu sonucunda kredinizin onaylanıp onaylanmadığını anında öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında kredinizin onaylanması durumunda banka yetkilileri verdiğiniz adresi ziyaret edip gerekli imzaları aldıktan sonra hesabı açıp Paracard teslimi yapıyorlar. Üstelik tüm bunlara rağmen aynı gün içerisinde onaylanan kredi hesabınıza yatıyor. Örnek hesaplama tablosu ise şu şekildedir;

  • 5000 TL krediyi 12 ay vade ile almak isteyenler için aylık faiz oranı %1,32 üzerinden hesaplama yapılarak aylık taksit tutarı 461 TL olarak belirleniyor.
  • 5000 TL krediyi 24 ay vade fırsatından faydalanarak almak isteyen kişiler aylık %1,32 oranından faydalanarak 252 TL taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz.
  • 36 ay vade ile 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişilere aylık %1,38 faiz oranından faydalanarak 184 TL taksitler halinde kredi geri ödemesi yapabilirler.
  • 48 ay vade fırsatından faydalanarak 5000 TL kredi kullanmak isteyenler yine %1,38 faiz oranı üzerinden hesaplanan krediyi aylık 150 TL’ye taksitler halinde ödeyebilirler.

İlginizi çekebilir: Denizbank Kurtaran Hesap Nedir Nasıl Açılır

Kullanılacak kredi için üst limit 36.000 TL olarak ve vade oranı en fazla 48 ay olarak belirleniyor. Krediler için hiçbir şekilde kredi tahsis ücreti alınmadığı gibi  sigorta masrafları da bulunmuyor ve kefil istenmiyor. Verilen bu faiz oranları sadece Denizbank Dijital Kredi ile kredi başvurusu yapanlar için geçerlidir.

Kredi Ayrıntıları

Online kredi başvurularında banka birçok masraftan kurtulduğu için bu masrafları müşteriye olumlu bir şekilde yansıtıyor. Bankaya hiçbir şekilde uğramadan online bir şekilde başvurulan kredi banka yetkilileri tarafından ayağınıza kadar gelinerek size onaylatılıyor. Bu şekilde alınacak olan kredi için bankada sıra beklemenize ve  onlarca belge imzalamanıza gerek bulunmuyor. Denizbank Dijital Kredi sayesinde işyerinizde yada evinizde oturduğunuz yerden kredi kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Odeabank Nakit Hazır Kredi Başvuru ve Şartları başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Odeabank hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı