Krediler

Denizbank Cebimde Kredi

İhtiyaçlarınızda kullanmak için Denizbank’tan kredi kullanmak için şubeye gitmenize gerek bulunmuyor. Mobil uygulama ile Denizbank Cebimde Kredi özelliğini kullanabilir ihtiyacınız olan krediyi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Krediyi kullanmak için KREDİM yazıp T.C kimlik numaranızı 3280 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Cebimde Kredi Şartları

Mobil uygulama üzerinden yapılacak başvuru en fazla 55.000 TL’ye kadar kullanılıyor. Vade olarak ise 48 aya varan seçenekleri tercih edebilirsiniz üstelik başvuru için evrak ve kefil de istenmiyor. 5 dakika içerisinde cevaplanan kredi olumlu cevaplanması halinde vade ve kredi limiti size SMS olarak gönderilecektir. Kredinin diğer ayrıntıları ise şu şekilde;

  • İnternet bankacılığı şifresi kullanılarak 20.000 TL’ye kadar onaylı limitinizin kredisini 5 dakika içerisinde kullanabilirsiniz.
  • Eğer banka tarafından 20.000 TL üzerinde bir limit onaylatılırsa bu miktardan fazlasını mutlaka Denizbank şubelerinden almanız gerekiyor.

Başvuru için gerekli evraklar ise sadece nüfus cüzdanı ve fotokopisidir.

Göz atabilirsiniz: Denizbank Kurtaran Hesap

Örnek Hesaplama Tablosu

Kullanılacak olan kredi için tüm hesap tablosu şu şekildedir;

  • 10.000 TL kredi 12 ay vade ile kullanılması halinde aylık faiz oranı 1.65 olarak hesaplanıp taksit miktarı 944 TL olarak belirleniyor.
  • 10.000 TL krediyi 24 ay vade ile kullanmak isteyen kişilere aylık 1,72 faiz oranı ile 533 TL taksit miktarı belirleniyor.
  • Yine 10.000 TL olarak alınacak kredi için 36 ay vade tercih edilirse %1,78 faiz oranı üzerinden aylık taksit 401 TL hesaplanıyor.
  • Son olarak ise 10 bin TL krediyi 48 ay vade ile kullanmak istenmesi halinde %1,78 faiz oranı ile 335 aylık taksit miktarı belirleniyor.

Denizbank müşteri hizmetleri yazımızı da göz atabilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi ile bankaya gitmeden kullanılacak kredi için Denizbank üzerinde hesabınız bulunması gerekiyor. SMS ile KREDİM yazıp T.C kimlik numarasını 3280’e gönderdikten sonra kredi notunuz değerlendirilerek kredi başvurunuza cevap gönderilir. Ancak kredi notunuz düşük olması haline krediniz onaylanmayacağı gibi reddedilen kredi, kredi skorunuzu da düşürür. Diğer yandan Denizbank uygun görmesi halinde sizden bazı belgeler talep edebilir. Ancak başvurduğunuz kredi 20 bin TL üzerindeyse banka kesin bir şekilde belgeleri şubeye getirmenizi ister. Ancak başvuru mobil uygulama üzerinden yapılacağı için onaylanıp onaylanmadığı 5 dakika içerisinde hesabınıza gelir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Online Kredi Başvuru ve Şartları başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Online Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı