İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Değirmencioğlu Baklavaları Bayilik Başvurusu ve Şartları

Değirmencioğlu Baklavaları bayilik başvuruları için ortalama 50.000 TL tutarında sermaye gerekli olmaktadır. Bayinin açılış bedeli, işletmeyi sürdürmek için gerekli olan sermaye tutarlarının hepsi genel sermeye tutarını oluşturmaktadır.

Değirmencioğlu Baklavaları bayilik açarken herhangi bir isim hakkı bedeli talep edilmemektedir. Bayilerin açılışının yapılmasının ardından gerekli sermayenin temin edilmesinin akabinde herhangi bir ödenek de talep edilmemektedir.

Değirmencioğlu Baklavaları bayilikleri, Türkiye’nin hemen her bölgesinde açılabilmektedir. Firma tarafından bu noktada herhangi bir sınırlamaya gidilmemektedir. Yalnızca bu bayilerin hangi müşteri profillerine hitap edileceğinin belirlenmesi ve açılışın buna göre yapılması önerilmektedir.

Ayrıca Çukurova İnşaat bayilik bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Değirmencioğlu Baklavaları Bayilik Destekleri

Değirmencioğlu Baklavaları tarafından bayilerine verilen destekler, şubelerin açılışından itibaren gelişmesine yönelik faaliyetler içermektedir. Bilinen destek faaliyetleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • AR-GE çalışmaları desteği ile bayiliğin açılacağı bölgedeki müşteri profilleri detaylı olarak incelenmektedir.
 • Bölge seçimi ya da şubenin mekan seçimi konusunda da firma yetkilileri tarafından destek verilmektedir.
 • Açılan şubelerin dekorasyon işlemleri ve mimari destekleri de firma destekleri arasında yer alabilmektedir.
 • Eğitim desteği ile yeni girişimcilerin ya da daha önce bu sektörde çalışmış olan girişimcilerin süreçte ihtiyaç duyacakları bilgiler hem teorik hem de pratik olarak sunulmaktadır.
 • Eğitim içerikleri, yeni girişimcilerin sürekli ulaşabilecekleri bir alanda olması için el kitabı haline getirilerek şube yetkililerine temin edilmektedir.
 • Proje destekleri ile yeni girişimcilerin bu marka üzerinden yürütecekleri projelerde teknik destekler sağlanabilmektedir.
 • Pazarlama desteği ile firma şubelerinin ürün pazarlamaları noktasında hem personel desteği verilmekte hem de uzman personellerin temini ile süreç hızlandırılmaktadır.

Tüm bu destekler, firma tarafından başlangıçta talep edilen sermaye tutarının içerisinde ücretlendirilmektedir. Fakat bu sermayelerin kar oluşumu ile ortalama 12 ay içerisinde geri dönüşünün alınması mümkün olmaktadır.

Değirmencioğlu Baklavaları Bayilik Maliyetleri

Değirmencioğlu Baklavaları bayiliği almak için oluşan maliyetler içerisinde isim hakkı bedeli bulunmamaktadır. Şubenin açılışında; işletme sermayesi, reklam bedeli, destek hizmetler maliyetleri bulunmaktadır.

Değirmencioğlu Baklavaları bayilik başvurusunda genel maliyet tutarı; minimum 50.000 TL olarak bilinmektedir. Bu tutar mağazanın büyüklüğüne ve alınan destek hizmetlerin çeşitlerine göre farklılaşmaktadır.

Belirlenen genel maliyet tutarının içerisinde şubenin açılma işlemlerine yönelik belirlenen tutar ortalama 30.000 TL tutarında olmaktadır. Şubenin hazırlanması, dekorasyonun yapılması gerekli evrakların tamamlanması bu maliyet tutarı içerisinde değerlendirilmektedir.

Kurulum süreçleri ortalama dört ayı bulmaktadır. Dört ay sonucunda mağazanın kurulması tamamlanmakta ve ürünlerin temini sağlanmaktadır. Temi edilecek baklavalar, genel şubeden dondurulmuş vaziyette getirilmekte ve satın alınan ürün tutarında peşin ödeme yapılması istenmektedir.

Çınar Baharat bayiliği bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Değirmencioğlu Baklavaları Bayilik Avantajları Nelerdir?

Değirmencioğlu Baklavaları bayiliklerinin avantajları, öncelikle bilinen bir marka ve kurumsal bir işletme olması sebebiyle herhangi bir risk barındırmamasıdır. Bunun akabinde sunulan farklı avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Personel desteği sunulması sebebiyle girişimcilerin tecrübe desteğinden yararlanma olasılığı bulunmaktadır.
 • İsim hakkı bedeli olmaması sebebiyle maliyet tutarı çok yüksek bedelleri oluşturmamaktadır.
 • Ürün kalitesi genel merkez onayıyla geldiği için müşteri memnuniyeti kısa sürede oluşmaktadır.
 • Kısa sürede maliyet tutarının dönüşünün sağlanması ile kar oranı artış gösterebilmektedir.
 • Ortalama kar marjının %35 oranlarında olması sebebiyle kazancı da iyi düzeyde olmaktadır.

Değirmencioğlu Baklavaları bayilik açmak isteyen girişimcilerin öncelikle 0532 734 36 42 numaralı hat üzerinden bayilik süreçlerine ilişkin detaylı bilgileri almaları gerekmektedir. Sunulan bilgilerin ve şartlarının girişimci adayına uyması halinde randevu oluşturularak görüşmeler ayarlanmaktadır.

Yapılan yüz yüze görüşmeler sonucunda karşılıklı şartların sağlanması ile protokol imzalarının atılma süreçleri başlamaktadır. Bunun akabinde hızlı bir şekilde şube açılışı gerçekleştirilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dado Tantuni Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı