Genel

Çimsa Çimento Personel Alımı Başvurusu

Çimsa çimento firması işinde tecrübeli ve donanımlı kişilerin başvurularını değerlendirerek işe alımlarını gerçekleştirecektir.  Bunun için firmanın istediği şartların ve özelliklerin yerine getirilmesi gerekir. Çimsa çimento firmasının aradığı nitelikleri barındıran kişiler, firmanın resmi internet adresinden veya diğer iş ilanları sayfasından Çimsa çimento personel alımı bölümünden iş başvurularını yapabilir.

Ayrıca Çelik Motor personel alımı bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Çimsa Çimento İş Başvurusu İçin İstenen Özellikler

Çimsa çimento iş başvurusunda bulunulması için firmanın istediği şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartlara uyum sağlandıktan sonra firmanın insan kaynakları bölümünde çalışanlar,  başvuruları değerlendirerek personel alımlarını gerçekleştirir. Aşağıda Çimsa çimento firmasına başvuruda bulunmak için yerine getirilmesi gereken koşullar sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Çimento alanında çalışacak kişilerin muhakkak mavi yakalı olmaları gerekir.
 • Bununla birlikte endüstri meslek lisesinin veya teknik lisenin bu bölümünden mezun olmak gerekir.
 • Aynı zamanda firmada vardiyalı bir şekilde çalışacak elemanlar aranmaktadır.
 • Bunun dışında en az çimento üretim ve bakım alanında çalışmış olması şartı aranır.
 • Bunun yanı sıra başvuruda bulunacak erkek adayların askerliklerini kesinlikle tamamlamış olmaları gerekir.

Yukarıda verilen koşullara uyum sağlayan herkes, Çimsa çimento firmasının açık pozisyonlarına başvuruda bulunabilir.

Çimsa Çimento İş İlanları

Çimsa Çimento firması, Türkiye’nin çimento üretimi konusunda en başarılı olan firmaların başında yerini alır. Çimsa çimento firmasının kurucusu Sabancı Holding’tir.  Bu firma her geçen gün daha da kendini geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Bu sayede her yıl adını duyurarak insanların bu alanda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olup Çimsa çimento işe alım ilanları yayınlamaktadır.

Bu sene Çimsa çimento firması toplamda 12 alanda iş ilanını Sabancı Holding’n resmi sitesinde veya diğer iş ilanlarının yayınladığı sitede koymaktadır. Gerekli şartlara uyum sağlayanlar, firmanın resmi internet sitesinden veya kariyer iş ilanları sitesinden başvuruda bulunabilir.

Çimsa Çimento Hangi Pozisyonlarda İşe Alım Yapar?

Çimsa çimento firması her sene farklı alanlarda iş ilanını açmaktadır. Bu senede Çimsa çimento firması toplamda 12 pozisyonda iş ilanını açarak insanların evlerine ekmek getirmelerine katkı sağlar. Aşağıda Çimsa çimento firmasının açtığı pozisyonlar detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bu sene firma, insan kaynakları uzmanı pozisyonunda çalışacak deneyimli elemanlar aramaktadır.
 • Bunun dışında bakım planlama mühendisi alanında da çalışacak elemanlar başvuruda bulunabilir.
 • Bununla birlikte bütçe ve finansal planlama departmanında çalışacak deneyimli ve donanımlı kişiler firmanın resmi internet sitesinden başvuruda bulunabilir.
 • Bunun yanı sıra tesis lideri pozisyonunda çalışmak için tecrübeli elemanlar aranmaktadır.
 • Bunun haricinde hazine operasyon ve risk uzmanı departmanında çalışmak üzere eleman alımları yapılmaktadır.

Yukarıda verilen pozisyonlarda deneyimli ve donanımlı olan herkes, firmanın resmi internet sitesinden veya diğer iş ilanları sitesinden açık pozisyonlara başvuru yapabilir.

Çimsa Çimento İş Başvuru Süreci

Çimsa çimento firmasına başvurmak isteyenler, Çimsa çimento iş başvurusu aşamalarını eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamaları gerekir. Aşağıda Çimsa çimento firmasının açık pozisyonlarına başvuruda bulunmak isteyenlerin takip etmeleri gereken adımlar detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Firmanın açık pozisyonlarına başvuruda bulunmak isteyenler, ilk olarak “https://goo.gl/QpCtiV” internet adresine giriş yapmalıdır.
 • Daha sonra kendilerine uygun olan pozisyonu seçerek iş başvurusu formunu eksiksiz bir şekilde doldurup CV ile birlikte göndermeleri gerekir.
 • İş başvurusu formunun ve CV’nin gönderilmesinden sonra başvuru değerlendirme süreci başlar.
 • Bunun sonucunda da başvuruları kabul edilenler, gerekli evrak ve belgelerle beraber başvurdukları ildeki firmaya giderek işe alım aşamalarını gerçekleştirir.

Çimsa Çimento Elektrik Elektronik Mühendisi Alımı

Çimsa çimento firması bu sene özellikle elektrik elektronik mühendisi alanında iş alımı yapmaktadır. Bunun için bu departmanda çalışacakların istenilen şartları yerine getirmesi gerekir. Firmanın aradığı niteliklere sahip olan kişiler, resmi internet sitesinden elektrik elektronik mühendisi pozisyonuna başvuruda bulunabilir. Aşağıda Çimsa çimento firmasının elektrik elektronik mühendisi alanında işe alacağı elemanlardan istedikleri özellikler sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak bu alanda çalışacak kişilerin muhakkak üniversitelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmaları gerekir.
 • Bunun dışında bu pozisyonda en az 2 yıl deneyimli bir şekilde çalışmış olmak gerekir.
 • Bununla birlikte çok iyi bir şekilde İngilizce dilini bilmek gerekir.
 • Aynı zamanda MS Office programlarını iyi derecede kullanmak gerekir.
 • Bunun haricinde elektrik enerjisi konusunda yeterli donanıma ve tecrübeye sahip olmak gerekir.

Yukarıda verilen özelliklerin barındırılması durumunda firmanın resmi internet sitesi üzerinden iş başvurularınızı zamanında yapabilirsiniz.

Borçelik personel alımı bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Çimsa Çimento Bakım Planlama Mühendisi Alımı

Çimsa çimento firmasının en çok eleman aldığı alanlardan birisi de bakım planlama mühendisi pozisyonudur. Bu pozisyonda çalışmak için firma tarafından istenilen koşullar vardır. Bu koşullar aşağıda şu şekilde verilmektedir:

 • Bu departmanda çalışacak kişilerin kesinlikle üniversitelerin Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olması gerekir.
 • Bununla birlikte bu bölümlerden yüksek lisans yapmak da aranılan şartların arasındadır.
 • Bunun dışında en az 2 yıl boyunca bakım ve bakım planlama alanında çalışmış olmak gerekir.
 • Bunun yanı sıra kesinlikle yabancı dilde İngilizce bilgisinin çok iyi olması şartı aranır.
 • Aynı zamanda MS Office programlarının da bilinmesinde yarar vardır.

Yukarıda verilen şartların yerine getirilmesi durumunda Çimsa çimento personel alımı bölümünden  açık pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çelik Motor Personel Alımı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı