İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Chitir Chicken Börek Bayilik Başvurusu ve Şartları

Chitir Chicken markasının bayilik başvuruları kızarmış tavuk ve çıtır tavuk sektöründe hizmet vermek isteyen girişimcilere yöneliktir. Ortalama 200.000 TL sermayesi olup bu alana yatırım yapmak isteyenlerin karşılaştıkları markalar arasında yer almaktadır.

Chitir Chicken bayilik almak isteyenler için yapılan yatırımın geri dönüşü ortalama yirmi ay içerisinde sağlanmaktadır. Markanın diğer bayiliklerinden referansla belirlenen bu süre konuma göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Markanın bilinen ortalama kar marjı %30 olarak paylaşılmaktadır. Türkiye genelinde toplam elli bir şubede hizmet vermekte olan bayilerin kar marjları ise illere ya da muhitlere göre farklılaşabilmektedir.

Ayrıca Cake Planet bayilik bilgilerine bakabilirsiniz.

Chitir Chicken Bayilik Avantajları Nelerdir?

Chef Börek bayileri ile sunulan avantajlar, maliyet tutarları ve marka tarafından sağlanan bayilik desteklerini içermektedir. Bilinen avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerden herhangi bir franchising ücreti alınmamaktadır.
  • Bayilere göre değişkenlik gösteren ve pek çok yatırımcının problem yaşadığı ciro bedeli, Chitir Chicken bayilerinden alınmamaktadır.
  • Şube açılış maliyetleri orta bütçeli yatırımcılara da hitap edecek şekilde belirlenmektedir.
  • Menüler içerisinde zengin çeşitler olması sebebiyle müşteri yelpazesinin genişlediği ve bu sayede hızlı kar etmenin mümkün olduğu bilinmektedir.
  • Sunulan destek hizmetleri içerisinde açılış sürecindeki kurulum aşamalarından, bayiliğin devam ettiği süre zarfında karşılaşılan problemlere kadar sunulmaktadır.
  • İşletmecinin alanda tecrübeli olmaması referansından yola çıkarak eğitim destekleri de sunulmaktadır.

Chitir Chicken bayilik açmak isteyenler için sektör içerisinde sunulan bu gibi avantajlar değerlendirilmeli ve yatırımcının kendi bütçesine ve şartlarına e uygun gelen markayı belirlemesi gerekmektedir.

Markalar içerisinde sunulan şartlar anlaşma öncesinde belirlenmekte ve herhangi bir değişiklik oluşması istenmemektedir. Bu sebeple yatırımcıların, ilgili şartları detaylı bir şekilde incelemeleri ve kararlarını bu doğrultuda vermeleri önerilmektedir.

Chitir Chicken Girişimci Tercihleri Neye Göre Belirlenir?

Chitir Chicken girişimcilerinde aranan özellikler, öncelikle tecrübeye yöneliktir. Girişimcinin çıtır tavuk sektöründe daha önce çalışmış olması, yapılan anlaşmalarda öncelik sağlamaktadır. Bunun dışında firma yetkilileri tarafından girişimciler özelinde talep ettikleri nitelikler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Girişimci bir ruha sahip olması böylelikle bayiliğin hızlı bir biçimde ilerlemesi istenmektedir.
  • Motivasyonu yüksek olması beklenmektedir. Bayilik hizmetinin başlangıcında sürecin zorlu ve yorucu olması sonucunda pes etmeden süreci devam ettirmesi istenmektedir.
  • Bilgi akışına dahil olması beklenmekte, yapılan saha çalışmalarından örnekler ile firma üzerinde geliştirici rol oynaması beklenmektedir.
  • Bayilikler arası ortak çalışma süreçlerinde ekip çalışmasına yatkın olması da öncelik olarak belirlenmektedir.

Chitir Chicken bayilik başvurusu yapan girişimciler için yapılan yüz yüze görüşmelerde bu nitelikler özelinde inceleme yapılmaktadır. Firmanın uzun soluklu çalışma isteği nedeniyle girişimcilerin kişisel özelliklerine önem verilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak firma aidiyeti de girişimcilerde aranan önemli özellikler arasında yer almaktadır. Firma adını sahiplenerek geliştirici ve düzenleyici yorumlar yapması beklenen niteliklerden birisi olmaktadır.

Boma Coffe bayilik bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Chitir Chicken Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Chitir Chicken bayilik başvurusu, öncelikle 0541 734 21 02 numaralı hat üzerinden yapılarak genel bilgi alışverişi sağlanmaktadır. Bu görüşme esnasında uygun bulunan adaylar aranarak randevu ile yüz yüze görüşme yapmaları gerektiğine ilişkin bilgi verilmelidir.

Yapılan yüz yüze görüşmeler, girişimcinin sermaye tutarından girişimcinin kişisel özelliklerine dek pek çok incelemeyi barındırmaktadır. Bu görüşmeler esnasında girişimcilerin de firmadan beklentileri olmakta ve bu beklentiler uyuşmadığında görüşmeler sonlandırılmaktadır.

Chitir Chicken bayilik başvurusu yapan adayların olumlu görüşmeleri sonucunda sözleşmeler matbu hale getirilerek tarafların imzası ile sonlandırılmaktadır. Bu sürecin sonlanmasının ardından mağazaların açılışı ve ilgili kurulum işlemleri yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Chips Funny Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı