İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Chips Funny Bayilik Başvurusu ve Şartları

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Chips Funny bayilik başvurusu çubukta patates satışı yapmakta olan stantlar için yapılmaktadır. Chips Funny markası, ana mağaza olarak satış yapmamakta yalnızca bayilik isteyenler için ürün tedarik etmektedir.

Chips Funny bayilik başvurularında eğer maksimum 500 metre yakınlarda bir başka stant bulunuyorsa, firma yetkilileri bu başvuruları kabul etmemektedir. Rekabetçi bir ortamı korumaya çalışan firma çoğunlukla stantların olmadığı bölgelerdeki başvuruları öncelemektedir.

Çubuk patates ile bilinen marka aynı zamanda bardakta mısır ya da hot dog gibi atıştırmalıkların da satışına izin vermektedir. Fakat bunun için yapılan anlaşmada hangi ürünlerin satışı gerçekleşeceğine karar verilmelidir.

Ayrıca Cafe Point bayilik başvurusu bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Chips Funny Destek Hizmetleri Nelerdir?

Chips Funny bayilik destekleri, öncelikle eğitim videoları ile satış sürecindeki aşamaların tek tek anlatıldığı bir destek programını içermektedir. Üstelik destek amaçlı sunulan bu video materyalleri, daha sonrasında da izlenmek üzere girişimci özelinde temin edilebilmektedir.

Eğitim desteğinin yanı sıra dekorasyon ve mimari anlamda da firma tarafından destek sağlanmaktadır. Bu destek programında, stantların düzenlenmesi ortak bir konsept ile ilerlemenin sağlamasına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Stant kurulumları da aynı destek hizmetleri içerisinde yer almaktadır.

Eğitim hizmetleri içerisinde personellerin de eğitim süreçleri yer almaktadır. Yalnızca girişimcilerin değil personellerin de süreci iyi yönetmeleri ve pazarlama aşamalarında profesyonel bir yol izlemeleri amaçlanarak bu destek hizmetler planlanmaktadır.

Chips Funny bayilik destekleri arasında, ürünlerin tedarik ediliyor olması da önemli bir yer tutmaktadır. Ürün kalitesi ve tazeliği noktasında müşterilerine güvenle satış yapan yeni girişimcilerin bu şekilde ilerlemeleri mümkün olmaktadır.

Bayilik verilirken, ürünlerin kızartılacağı ve hazırlanacağı malzemeler de girişimcilere özel olarak tedarik edilmektedir. Bu malzemelerin kullanım detayları da özel olarak paylaşılarak süreçte herhangi bir sıkıntı yaşanması halinde hızlı bir şekilde irtibat kurulması da vaat edilmektedir.

Chips Funny Bayilik Maliyetleri

Chips Funny bayilik maliyetleri, merkez şube uygulaması olmaması ve stant usulü çalışmaları nedeniyle diğer bayilik işlemlerinden daha uygun ödeneklere karşılık gelmektedir. Chips Funny bayisi açmak isteyenler için başlangıçta ortalama 900 TL başlangıç maliyeti oluşturması gerekmektedir.

Başlangıç maliyetine ek olarak, dekorasyon ve stant kurma işlemleri mimari projeler olduğu için hem projelendirme hem de kurulum ücretleri talep edilmektedir. Bu ücretlendirmelerin sonucunda toplam beklenen maliyet maksimum 10.000 TL tutarında olmaktadır.

Chips Funny maliyetleri içerisinde herhangi bir reklam ödeneği bulunmamaktadır. Kişilerin reklam paylarını kendi bütçelerinden belirlemeleri ve isteğe bağlı olarak oluşturmaları gerekmektedir.

Maliyet tutarları içerisinde yer almakta olan bir diğer konu ise ürün ve malzeme teminatıdır. Patatesler ya da mısırlar, servis edilecek bambu çubuklar ya da karton bardaklar da firma tarafından temin edilmekte ve ücreti maliyet tutarının içerisinde hesaplanmaktadır.

Cassore Mobilya bayilik bilgilerine içeriğimizden bakabilirsiniz.

Chips Funny Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Chips Funny bayilik başvurusu, öncelikle 0232 441 55 22 numaralı hattın aranarak telefon ile ön görüşme yapılması ile başlamaktadır. Yapılan telefon görüşmesi dahilinde kişilerin amaçları, stant konumları gibi ön bilgiler alınmaktadır.

Telefon görüşmesi esnasında kriterlere uyan kişiler için firma yetkilileri ile randevulu görüşme ayarlanmaktadır. Bu görüşme sürecinde yetkililer tarafından girişimciye yönelik sorular sorulmakta ve bu aday ile ortak çalışıp çalışılmayacağına karar verilmektedir.

Yüz yüze görüşmelerin olumlu geçmesinin akabinde Chips Funny bayilik başvurusu kabul edilmiş sayılarak protokol imzalamaları yapılmaktadır. Karşılıklı olarak şartlar sunulmakta ve onaylanması halinde stant kurulumları yapılabilmektedir.

Kurulum süreci ortalama on iş günü içerisinde tamamlanmakta ve bayilik bu süre sonucunda hizmete açılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Chef Börek Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı