Banka Kartları

CEPTETEB Kredi Kartı

CEPTETEB kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden birçok avantajlar kazanabilirsiniz. Bu avantajlar arasında bonus kazanmak, vade farkı olmadan taksitli alışveriş yapmak yada alışverişlerde bonus puanlarınızı kullanmak bulunuyor. Farklı sektörlerde getirdiği avantajlar sayesinde CEPTETEB kredi kartı birden fazla kredi kartı taşıma ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor.

Göz atabilirsiniz: TEB’den 3 Ay Ertelemeli Kredin Çok Kampanyası

CEPTETEB Avantajları

Bu kredi kartı ile yapacağınız fatura ödemelerinde 1 TL kesinti yapılırken alışveriş faiz oranı %1,84 ile alışveriş gecikme faiz oranı %2,34 olarak belirleniyor. BU karta bağlı olan ek kart çıkarma durumunda alınacak kart aidatı 37 TL iken asıl kartın aidatı 75 TL’dir. Bu karta farklı paketler almanız halinde şu fırsatlardan faydalanabilirsiniz;

  • CEPTETEB kredi kartına market paketi yüklemeniz halinde 100 TL ve üzeri market harcamalarında %5 bonus kazanabilirsiniz. Üstelik 1 ay boyunca yapılacak alışverişlerde toplamda 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsiniz.
  • Paket tanımlaması yapıldıktan sonra 1 yıl içerisinde paketten faydalanabilirsiniz ve yıllık ücret 150 TL’dir.
  • Kartınıza yıllık ücret olarak 69 TL’lik She Paketi tanımlamanız halinde kuaför, cilt bakımı, sağlık kuruluşu ve masaj harcamalarında %5 bonus kazanabilirsiniz ve ödemelerinizi 3 taksit halinde yapabilirsiniz.
  • Haftasonu paketi ile 100 TL üzeri sinema ve restoran harcamalarında %10 bonus kazanabilirsiniz. Toplam restoran harcamalarında 75 TL bonus imkanı veriliyor. Sinema harcamalarında ise %50 indirim kampanyasından faydalanılabilir. Bu paketin CEPTETEB kartına tanımlanmasının ücreti ise 200 TL’dir.

Göz atabilirsiniz: TEB Günde 10 TL’ye 10 Bin TL Kredi

Tüm bu avantajları ile sıradan bir kredi kartı haricinde birden fazla fonksiyonu bulunuyor. Kart alabilmek için size en yakın CEPTETEB bankası şubesine başvurmanız yeterli oluyor. Farklı avantajları sayesinde her sektörde farklı avantajlar sağlayan birden fazla bankanın kartını taşımak yerine tek bir kredi kartı ile tüm sektörlerde avantajlı harcama yapma fırsatından faydalanılabilir.

CEPTETEB Sanal Kart

TEB’den alınan CEPTETEB kredi kartına internet bankacılığı üzerinden tanımlanacak sanal kart sayesinde güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sanal kart oluştururken sadece size özel kart numarası ve CVV kodu verilir. Oluşturma esnasında belirlediğiniz limit sanal karta tanımlanır ve yapacağınız alışverişler sanal kartın limitini geçerek sizin TEB hesaplarınıza ulaşmasına izin vermez. Üstelik sanal karta tanımlayacağınız limitin harcanmaması halinde gün sonunda kullanılmayan limit hesabınıza aktarılır.

Bir önceki yazımız olan ATM Kartımı Yuttu Ne Yapabilirim? başlıklı makalemizde ATM hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı