Evde Ek İş

Bursa Evde İş İmkânları, İlanları

Bursa’da evde iş imkanı sayesinde ekonomik krizden dolayı çalışanların da ek iş yapma imkanı vardır.  Türkiye’de iş hayatında faaliyet gösterilse bile bazı zamanlarda gelirlerin az giderlerin çok olması sebebiyle halk bu durumdan oldukça rahatsızlık duyar. Bursa halkı için Bursa evde iş imkânı ortaya sunulur. Ayda daha çok para yatırımı yapmak isteyenler veya ekonomik anlamda hiçbir gelir elde etmeyen ev hanımları evde iş veren firmalara müracaat ederek ekstradan para kazanabilir. Bu sayede hayat koşullarının daha iyi bir şekilde olmasına imkân sağlanır.

Bursa Evde Tekstil Alanındaki İlanlar

Bursa’da sanayi alanında iş imkânlarının fazla olmasından dolayı özellikle tekstil alanında faaliyet gösteren firmalar evde iş imkânını sunar. Firmalar tekstil alanlarında yapılacak işler için evlere ütü, dikiş malzemeleri, nakış tarzı ürünleri göndererek kıyafetlere uygulanmasını ister. Çalışanlar istenilen şekilde ürünleri hazırladıktan sonra firmalara gönderimi gerçekleştirir. Bu sayede firmalardan elde edilen para ile ek iş yapanlar evlerine daha çok para getirme fırsatını yakalar. Bursa ilinde yaşayanlar, evde ek iş veren firmalara müracaat ederek hayatlarını güvence altına alabilir.

Bitlis iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Bursa Evde Paketleme Yapma Konusunda İlanlar

Bursa’da ikamet edenler, ek iş imkânlarından yararlanmak için iş ilanlarına bakmaları gerekir. Sanayi şehri olarak bilinen Bursa’da en çok tekstil ürünlerinin paketleme işlemlerinde evlere iş dağıtımı yapılır. Tekstil firmalarının gönderdikleri kıyafetleri çalışanlar düzgün ve özenli bir şekilde paketleyerek firmalara hazırlanan siparişleri gönderir. Siparişlerin zamanında gönderilmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden paketlenen ürünler zamanında gönderilmelidir. Bursa ilinde başka alanlarda da paketleme işleri mevcuttur. Özellikle fabrikalarda yeterli çalışanların olmaması yüzünden sabun paketleme işlemlerinin yapılması için firmalar tarafından evlere ürünler gönderilir. Bu sayede çok zaman harcamadan paketlenen sabunlar karşılığında hak edilen para hesaplara yatırılır. Böylece yorulmadan ayda paketleme işinden yaklaşık olarak 3000 TL kazanç elde edilir.

Bursa Evde Davetiye Hazırlama İlanları

Bursa’da en rağbet gören evde yapılan işlerden birisi de davetiye hazırlama işidir. Genellikle nişan, düğün, kına zamanlarında davetiye paketleme işlemleri daha çok yapılır. Davetiye paketleme işini veren organizasyon şirketleri sosyal medya üzerinden bulunabilir. Firmalara ulaşıldıktan sonra belirli sayıda zarf ve davetiyeler evlere gönderilir. Gönderilen davetiyeler firmanın yönlendirilmesiyle beraber doğru bir şekilde zarfların içerisinde hazırlanarak işlemler tamamlanmalıdır. İşlemlerin tamamlanmasından sonra hazırlanan davetiyeler organizasyon şirketlerine gönderilir. Davetiyelerin hazırlama parası da şirket tarafından çalışanların hesabına yatırılır. İsteğe göre  davetiye sayıları daha sonra arttırılabilir. Ne kadar çok davetiye hazırlanırsa ayda o kadar fazla ek kazanç elde edilir. Davetiye hazırlama işlemini yapmak isteyenler, organizasyon şirketlerine telefon veya sosyal medya aracılığı ile ulaşarak siparişlerini alabilir.

Bursa Evde Kapı Süsü Yapma İlanları

Bursa ilinde yaşayan ev hanımları ve el becerilerine güvenen kadınlar ekonomik açıdan kendi paralarını kazanmak istiyorlarsa, evde kapı süsü işine girebilir. Kapı süsü sayesinde kadınlar güzel işler ortaya çıkararak evlerine para kazandırmış olur. Kapı süsünü yapmak isteyenler çok özel firmalarla anlaşabilir. Firmaların gönderdikleri malzemeleri kullanarak kapı süslerini hazırlayıp paralarını alabilirler. Bunun dışında firmalarla çalışmak istemeyen ev hanımları kendileri seçimlerine ve zevklerine göre kapı süslerini hazırlayarak internet üzerinden veya telefon siparişi ile satabilir. Bu sayede evlerinde kendi ürünlerini oluşturarak ve isteyenlerin zevklerine göre tasarlayarak kapı süslerini herkesin beğenisine sunabilir. Bursa ilinde yaşayanlar bu fırsatı değerlendirerek oturdukları yerden ürünlerini satışa sunabilir.

Bursa Evde Kutu İle İlgili İlanlar

Bursa ilinde parasal konularda sıkıntı yaşayanlar, firmaların sunmuş olduğu evde iş imkânları sayesinde az da olsa evlerini geçindirmek için para kazanma şansını elde edebilir. Özellikle birçok firma evde kutu paketleme iş ilanını halka duyurarak iş vermektedir. Kutu paketleme işi fazla uğraş ve çaba sarf ettirmez. Firma tarafından gönderilen hediyelik kutular firmanın istekleri doğrultusunda paketlenip hazırlanarak gönderilmelidir. Firmalar da istenilen şekilde hazırlanan kutular için çalışanların hesaplarına ödemelerini yapar. Bu sayede evde oturularak yapılan bir iş olmasından dolayı ev hanımları hiçbir şekilde yorulmaz. Bununla birlikte ayda yaklaşık olarak en az 1500 TL kar elde edilir. Bu fırsatları değerlendirmek isteyen herkes kutu işi ile ilgilenen firmalara müracaatta bulunabilir.

Ardahan ek iş fırsatlarına bakabilirsiniz.

Bursa Evde İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Bursa evde iş imkânından yararlanmak isteyen herkes yetkili firmalara ulaşarak kendilerine iş kapılarının açılmasını sağlayabilir. Özellikle hediyelik ve süs eşyalarının satıldığı yerlere müracaat edilmelidir. Bu yerler ürünlerin paketlenmesi için güzel yapılmış kutuları talep eder. Dileyen herkes evde tasarladıkları ve yaptıkları hediyelik kutuları mağazalara ve dükkânlara anlaşmalı bir şekilde satarak ek para elde edebilir. Bunun dışında birçok özel organizasyonlar düğünlerde, kınalarda, nişanlarda nikâh şekeri ve kına verme ihtiyacı duyar. Bu tarz özel organizasyon şirketleri ile anlaşılarak evde kına veya nikâh şekerlerinin paketlemesini yapıp organizasyon şirketlerine teslim edilebilir. Bunun sonucunda şirketlerden ev hanımları yaptıkları işçilik için paralarını alabilir. İsteyenler de özel günler için davetiyeler hazırlayarak şirketlerden paralarını alabilir. Organizasyon şirketlerine veya eve iş veren firmalara ulaşmak için kurumların resmi internet adresine girerek veya sosyal medya üzerinden iletişim kurarak kolay bir şekilde iletişim sağlanabilir. Böylelikle herkes evlerinde ek iş imkânından kolay bir şekilde yararlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Burdur Evde İş İmkânları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı