Krediler

Burgan Bank Dijital Kredi Başvuru ve Şartları

Tüm nakit ihtiyaçlarını banka şubesine gitmeden mesaj saati beklemeden bir hafta sonunun gelmesini beklemeden karşılanması için Burgan Bank Dijital Kredi tüm banka müşterilerine sunuluyor. Üstelik kredi başvurunuz anında sonuçlandığı için herhangi bir bekleme olmuyor ve kredinin onaylanması halinde anında vadesiz TL hesabınıza aktarılıyor.

Dijital Kredi Detayları

Banka şubesine gitmeden kullanılacak bu ihtiyaç kredisinde  zaman kaybının önlenmesinin yanı sıra ekstra bir masraf  ödenmesi de söz konusu değildir. Düşük faiz oranları ile kullanılabilecek kredinin örnek hesaplama tablosu  şu şekilde;

 • 10.000 TL kredi 12 ay vade ile kullanmak isteyenler için aylık faiz oranı %1,35 üzerinden hesaplama yapılarak 923.67 TL taksit miktarı belirleniyor.
 • 10.000 TL kredi 18 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen kişiler bu sefer %1,39 faiz oranı ile alacağı krediyi 647.71 TL’ye taksitler halinde diye biliyor. Yine aynı miktarda kredi 24 ay vade ile kullanmak isteyen kişiler aynı faiz oranından faydalanarak 509.04 TL taksitler halinde kredi ödemesi  yapabiliyor.
 • Diğer yandan 10.000 TL kredi 36 ay vade ile kullanmak isteyen kişiler için faiz oranı artarak %1,45 üzerinden yapılan hesaplama ile aylık taksit miktarı  376.14 TL olarak belirleniyor
 • Son olarak ise 10 bin TL krediyi maksimum vade oranı olan 48 ay vade ile kullanmak isteyen kişiler %1,45 faiz oranı ile aylık 309,02 TL taksitler halinde kredi geri ödemesi yapılabiliyor.

Göz atabilirsiniz: Burgan Bank Dijital Kredi Başvuru ve Şartları

Burgan Bank dijital kredi imkanları sadece 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli oluyor. Üstelik bunun yanı sıra sadece bu krediden faydalanacak kişiler İstanbul’da ikamet eden kişilerin olması şart koşuluyor. Örnek hesaplama tablosunda verilen rakamlar sigorta haricinde faiz, kredi tahsis ücreti, vergi ve fon miktarlarını kapsadığı için büyük oranda başvuru sonrası sizin karşılaşacağınızı rakamlar ile birebir aynıdır.

Göz atabilirsiniz: En Uygun Kredi Veren Bankalar

Dijital Kredi Avantajları

Evinizde iş yerinizde ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinde oturduğumuz yerden kullanabileceğiniz bu online kredi ile bir dizi belgeyi alarak banka şubesine gitmeye gerek kalmadan anında vadesiz TL hesabınıza kredi çekebilirsiniz. Özellikle acil nakit ihtiyacı olan kişiler için oldukça pratik bir yöntem olan bu e-kredi müşterilerine vermiş olduğu uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleri ile Burgan Bank’ı  ön plana çıkarıyor.

Bir önceki yazımız olan VakıfBank'tan İnternet Hızında Kredi başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Online Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Merhaba beyefendi / hanımefendi,
  İşe başlamak için acil bir krediye ihtiyacınız var mı, yoksa yeniden finanse edilmek için bir krediye ihtiyacınız var, Borcunu ödemek için bir krediye ihtiyacınız var mı? Bir araba ya da ev satın almak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Evet, daha fazla endişe etmeyecek olursak, kredi kontrolü olmadan her türlü krediyi uygun bir faiz oranıyla sunuyoruz! E-posta ile bugün bize ulaşın.

  Teşekkür ederim.
  Pluto Kredi Financier.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı