Evde Ek İş

Burdur Evde İş İmkânları, İlanları

Evde iş imkânı ile Burdur ilinde yaşayanlar maaşlarına ek bir miktar ekler ve çalışmayan ev hanımlarının evin geçimini sağlayarak ekonomik anlamda daha iyi hayat yaşama şansı elde edilir. Burdur ilinde eve ek iş veren firmalarla anlaşılarak istenilen alan üzerine siparişler alınabilir. Burdur evde iş veren firmalar da birçok konuda daha karlı duruma düşer. Örneğin; çalışanlarının sigorta primini ödemek zorunda kalmayarak ekonomik anlamda firmalar da rahatlamış olur. Burdur ilinde yaşayan herkes evde iş ilanlarına başvuruda bulunarak kendilerine daha çok birikim yapmak için ek iş fırsatlarından yararlanabilir.

Ağrı evde iş imkanlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Burdur Evde Sabun İşi

Burdur’da yaşayan ev hanımları ve iş hayatında faaliyet gösteren kadınlar, evde sabun paketleme işi ile ek gelir sağlayabilir.  Ev hanımları sabun paketleme işi ile evde hem boş zamanlarını değerlendirmiş hem de maddi anlamda kazanç sağlamış olur. İş hayatında aktif olan kadınlar ise daha iyi bir gelecek için ek iş yaparak daha çok yatırım yapmış olur. Burdur’da yapılan evde sabun paketleme işi oldukça basit ve kolaydır. Firma tarafından sabunlar ve sabunların paketleri işi yapacak kişilere gönderilir. Ev hanımları ise sadece gönderilen sabunları paketleme işleminden geçirerek kısa bir sürede siparişleri zamanında ulaştırır. Bunun sonucunda da hesaplarına aynı gün içerisinde yaptıkları işin karşılığı yatırılır. Böylece ev hanımları zamanından çok bir şey kaybetmeden para kazanmış olur ve ailesine destek verir.

Burdur Nikâh Şekerleri Hazırlama İşi

Burdur ilinde en çok evde verilen işlerden birisi de nikâh şekerlerini hazırlamaktadır. Firmalar özel düğün, nişan, nikâh organizasyonları için ev kadınlarına gereken malzemeleri göndererek nikâh şekerlemelerini hazırlamaları için süre verir. Verilen sürede kadınlar nikâh şekerlerini zevklerine ve tercihlerine uygun olarak hazırlayarak gün sonunda siparişleri firmaya ulaştırır. Firma da yapılan emek için kadınlara paralarını öder. Bu sayede iki taraf da mutlu bir şekilde yapılan işlerden memnun kalır. Özel organizasyonlar için nikâh şekerleri hazırlamak isteyenler, görevli firmaya müracaat ederek hem işlerini severek yapabilir hem de paralarını günün sonunda alarak ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Burdur Evde Paketleme İşi

Burdur ilinde evde paketleme işi ile birçok insan ayda çok fazla paralar kazanma şansına sahip olabilir. Kadınların el becerileri sayesinde daha çok paketleme işlemleri yapması sonucunda ayda yaklaşık olarak 3000 TL gelir elde edilebilir. Burdur ilinde birçok alanda paketleme işi ile ilgilenen firmalar vardır. Özellikle toka, mandal, kına ve pipet paketleme alanlarında Burdur’da aylık büyük miktarda kazanç sağlanabilir. Firma tarafından gönderilen malzemeler paketlerine koyularak çok zaman kaybetmeden paketleme işlemi tamamlanmış olur. Gün sonunda ise firmaya ürünler hazırlanmış bir şekilde gönderilerek ödemeler hesaplara yatırılır. Böylece kadınlar evlerine aylık olarak hayatlarını daha iyi koşulda sürdürebilecekleri parayı elde etmiş olur. Burdur’da paketleme işini yapmak isteyen herkes ilgili firmalara başvuruda bulunabilir.

Burdur Anahtarlık İşi

Burdur ilinde yaşayanlar, evde iş imkânları açısından oldukça şanslıdır. Çünkü, Burdur ilinde kadınlar için evde her türlü işler sunulur. Özellikle kadınlar paketleme işinde el becerilerinin iyi olmasından dolayı işlerini severek yapabilecekleri ürünleri seçebilir. Kadınlar anahtarlık paketleme işi sayesinde ayda yaklaşık olarak 2750 TL kazanç sağlamış olur. Bu kazanç ile evde birlikte yaşadıkları insanlara destek verir. Anahtarlık paketleme işinde ekstra çaba veya zahmet gerekmez. Firmanın gönderdikleri malzemeleri paketleyerek siparişler hazırlanır. Siparişler hazırlandıktan sonra firmaya kargo ile gönderilir. Siparişlerin işçiliği firma tarafından beğenildiği zaman günün içerisinde ödemeler yapılır. Bu sayede herkes ek iş yaparak işlerini daha da büyütebilir. Burdur’da özellikle ev hanımları anahtarlık paketleme işini kolaylıkla yapabilir ve ekonomik anlamda kendileri için bir şeyler yapma fırsatını değerlendirmiş olabilir. İsteyen herkes anahtarlık paketleme işi veren firmalara müracaat edebilir ve ayda büyük paralar kazanabilir.

Burdur Evde Kalem İşi

Burdur ilinde evde kalem işi oldukça rağbet gören bir ek iştir. Özellikle çalışan kesim ayda daha çok para yatırımı yapmak için evde kalem işine girer. Firmalar tarafından gönderilen kalemler ve mürekkep sayesinde çalışanlar kalemlerin içlerine mürekkeplerini doldurarak siparişlerini kolay bir şekilde tamamlayabilir. Üstelik bu iş için o kadar zaman harcamaya da gerek yoktur. Kısa sürede büyük kazançlar elde etme fırsatı oldukça fazladır. Bu yüzden evine ek gelir sağlamak isteyen herkes evde kalem işini yapmak için firmaya başvuruda bulunarak her gün siparişlerini alıp yapabilir ve o gün içerisinde paralarını alabilir.

Ayrıca Aksaray evde iş imkanı yazımız içerisindedir.

Burdur Evde Meyveleri Hazırlama İşi

Burdur ilinde iş bulamayan veya aldıkları maaşı yetersiz bulanlar evde meyve hazırlama işi ile kendilerine ek para kazandırabilir. Bunun için ilk önce meyve işi ile uğraşan firmalara müracaat edilmelidir. Daha sonra firmaların gönderdikleri meyveler ve paketler ile hazırlıklara başlanmalıdır. Meyveleri, verilen paketlere yerleştirerek bütün meyveleri paketleme aşamasından geçirip siparişler hazırlanır. Hazırlanan siparişler gün sonunda firmalara gönderilmek üzere yola çıkarılır. Siparişler firmalara ulaştıktan sonra çalışanlar hak ettikleri parayı günün sonunda almaya hak kazanır ve Burdur evde iş sayesinde fazladan para elde etmiş olur.  Burdur’da özellikle paketleme işinden çok fazla para kazanılmasından dolayı isteyen herkes ek iş olarak evde boş zamanlarında paketleme işinde faaliyet göstererek daha fazla para kazanabilir.

Bir önceki yazımız olan Bolu Evde İş İmkânları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Burdur merkezde oturuyorum evde paketleme vb iş yapmak istiyorum ev hanımıyım yardımcı olurmusunuz

 2. Burdur merkezde oturuyorum. Ev hanımıyım ve bir sürü boş vaktim var. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz

 3. Burdur halıcılar köyünde oturuyorum ev hanımıyım ve hergün boşum boş vaktim çok büyük bir aileyiz ve bu işi rahatlıkla yapabiliriz lütfen bi yardımcı olun bu iş ihtiyacım var

 4. Adres:hizir ilyas mahallesi dorum dede sokak no 62 kat1 daire2

  Iletişim 0530 471 89 91

  Burdur merkez

  20 kişilik ekibim ile seri bir sekilde hizli bir iş teslimatinin garantisini veriyorum..

 5. Adres:hizir ilyas mahallesi dorum dede sokak no 62 kat1 daire2

  Iletişim 0530 471 89 91

  Burdur merkez

  20 kişilik ekibim ile seri bir sekilde hizli bir iş teslimatinin garantisini veriyorum.. paketleme isleri itina ile yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı