Evde Ek İş

Bolu Evde İş İmkânları, İlanları

Bolu’da ekonomik özgürlüğü olmayan kadınların kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için evde iş imkânları veren kurum ve kuruluşlara müracaatta bulunmaları gerekir. Evde yapılan işler sayesinde ev hanımları aylık olarak kendilerine bir kazanç sağlayabilir. Kadınların Bolu evde iş imkânlarından yararlanabilmeleri için ilk önce İŞKUR’a başvuru yapmaları gerekir. İŞKUR, başvuruları inceleyerek ev hanımlarına hangi işleri yapabileceklerini kısa bir bilgilendirme mesajı ile iletir. Bu sayede ev hanımları İŞKUR’un sunmuş olduğu iş imkânlarından yararlanabilir. İŞKUR’un kadınlara sağlamış olduğu evde iş imkânında her alanda işler yapmak mümkündür. Özellikle kadınlar nakış ve paketleme işlerinde el becerilerini kullanarak kolay bir şekilde para kazanabilir. Bu sayede maddi anlamda zorlandıkları zaman elde edilen kazançları olmuş olur. Ek iş alanında yeteneklerini ve el becerilerini göstermek isteyen her kadın sipariş alarak işlerini büyütebilir.

Ayrıca Amasya iş imkanları yazımızı okuyabilirsiniz.

Bolu Evde Ihlamur İşi İçin İş İlanı

Bolu’da yaşayan kadınlar, evde ıhlamuru poşetleme işi ile ek iş yaparak yatırımlarına bir nebze ekleme yapabilir. İş hayatlarında kadınlar çalışıyor olsa da kariyer hayatlarında daha iyi koşullarla ilerlemek istedikleri için evde ıhlamur poşetleme işiyle de ilgilenebilir. Bu sayede evde ıhlamurların poşetlenme işleminden sonra hazırlanan siparişler kargo ile yetkili firmaya gönderilerek ücretler o gün içerisinde alınır. Bu sayede ev hanımları veya çalışan kadınlar kendilerine ek bir gelir fırsatını değerlendirmiş olur. Bolu’da yaşayan herkes, evde ıhlamur poşetleme işine müracaat ederek boş zamanlarını değerlendirip para kazanabilir.

Bolu Evde Naftalinleri Paketlemek İçin İş İlanı

Parasal konularda zorluk yaşayanlar evde sunulan iş fırsatları sayesinde küçük de olsa belli miktarda kazanç elde edebilir. Özellikle Bolu’da yaşayan kadınlar, evde naftalin paketleme işi yaparak hem zamanlarını güzel bir şekilde değerlendirmiş hem de kendilerine para kazandırmış olur. Bu yüzden evde yapılan işlere başvuruda bulunmak isteyenler, İŞKUR’a giderek kuruma kayıtlarını yaptırmalıdır. Kayıt işlemlerinden sonra İŞKUR, ev hanımlarına göre olan işleri evde yapmaları için gönderir. Siparişlerin hazırlanmasından sonra kargo ile siparişler alıcılara ulaştırılır. Daha sonra yetkili firma kadınların yaptıkları işçilik için hesaplarına hak ettikleri parayı yatırır. Bu sayede temel ihtiyaçların karşılanması için ek gelir sağlanır. Bolu’da yaşayan ve ekonomik anlamda hiçbir geliri olmayan kadınlar naftalin paketleme işini veren firmalarla iletişim haline geçmelidir.

Bolu Evde Ütü İşi İçin İş İlanı

Bolu’da ek iş arayanlar, ütü işi ile kendilerine bir gelir sağlayabilir. Firmaların gönderdikleri kıyafetleri ev hanımları her gün belirli sayıda ütüleyerek hazırladıkları kıyafetleri firmaya tekrar gönderip günlük olarak paralarını alma şansını elde eder. Ütüleme işi sayesinde çalışan kadınlar veya ev hanımları ihtiyaçlarını karşılamak için kendilerine para desteğinde bulunabilir. Bunun sonucunda kadınlar kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmiş olur ve yaşamlarını kimseye muhtaç olmadan sürdürebilir. Bolu’da yaşayan herkes ütü işi ile ilgilenen firmalara başvuruda bulunarak siparişleri alıp ütüleme işine başlayabilir.

Bolu Evde Tütün İşi İçin İş İlanı

Türkiye’de ekonomik anlamda kazanılan paraların iyi bir yaşam koşullarını sağlaması için yetmemesinden dolayı birçok çalışan ek iş arayışlarına girer. Ek iş sayesinde çalışan kesim aldıkları maaşlarının üzerine fazladan para ekleme şansına sahip olur. Bunun sonucunda geleceklerine yatırım yapmak için bir yerden adım atarlar. Bolu’da tütün işi ile ek gelir sağlanabilir. Tütün siparişlerinin firmalardan alınması sonucunda evde sigaralar hazırlanarak firmalara geri kargo yolu ile gönderilir ve yapılan işçiliğin karşılığı alınır. Bunun sonucunda herkes ek kazanç elde etmiş olur. Bolu’da yaşayan herkes, tütün işi ile büyük miktarda kazançlar sağlayabilir. Tütün sarma işini üniversite de öğrencilik yıllarında kendilerine ek gelir sağlamak için okuyan kesim de yapabilir. Bu sayede öğrenciler eğitim hayatları için biraz para yardımında bulunabilir.

Karşılıksız para alınabilecek yerler içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Bolu Evde Paketleme İşi İçin İş İlanı

Bolu’da yaşayan ev hanımları aylık olarak kendilerine para gelmesini istedikleri zaman evde ek iş veren firmalara başvuruda bulunabilir. Özellikle ev hanımları İŞKUR’a müracaat ederek kendilerine uygun işleri alabilme şansına sahip olur. Ev hanımlarının evde en rahat yapacakları iş paketleme işidir. İstedikleri alanlarda paketleme işini seçerek ev hanımları ihtiyaçlarını gidermek için para kazanabilir. Nikâh şekeri paketleme, davetiye hazırlama, sabun paketleme tarzı alanlarda siparişler alarak el becerilerine göre ürünleri hazırlayabilir. Gün sonunda siparişlerin teslim edilme zamanı geldiğinde siparişler kargo sistemi ile firmaya ulaştırılır. Firmada ev hanımlarının hesaplarına emeklerinin karşılığı yatırır. Bu sayede ev hanımları ekonomik özgürlüklerini eline almış olur.

Bolu Evde Havlu İşi İçin İş İlanı

Bolu’da dikişi nakış işlerinde yetenekli olan kadınlar, ek iş yaparak bütçelerine katkıda bulunur. Özelikle havlu kenarlarının işlenip dikilmesi işini veren firmalara kadınlar müracaat ederek evde yorulmadan para kazanma şansını elde edebilir. Kadınlar her gün aldıkları havlu siparişlerinin kenarlarına oyalar ve nakışlar yaparak hem yeteneklerini sergilemiş olur hem de maddi anlamda kendilerine bir yardım sağlamış olur. Havlu işini düşünen kadınlar yetkili firmalara başvurarak oturdukları yerden yorulmadan para kazanabilir. Bu sayede çocuklarına ve ailesine destekte bulunabilir. Bolu’da hayat sürdüren halk, Bolu evde iş imkânlarından yararlanarak hem kendilerine hem çocuklarına hem de eşine ufak bir destek sağlayabilir. Ekonomik krizin olduğu şu zamanlarda ek iş yapmak oldukça karlı bir iştir.

Bir önceki yazımız olan Bitlis Evde İş İmkânları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

10 Yorum

    1. 8 sene tekstilde çalıştım elim piratiktir şuan çocuklardan çalışamadığım için evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

  1. Bende evde yapabileceğim bir iş ariyorum Bunlar için iskur ile mi görüşmemiz lazım bir bilgi verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı