İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Beyoğlu Köfte Bayilik Başvurusu ve Şartları

Beyoğlu Köfte bayilik başvurusu yapmak isteyen kişiler bankadan teminat belgesi almak zorundadır. Bayilik almak isteyen kişilerin yatırım amaçlı ayırabilecekleri bütçe ve girişim ücreti beyan etmeleri gerekmektedir. Beyoğlu Köfte Bayilik koşulları arasında aranan en büyük etken ise kişilerin 18 yaşından büyük olması ve daha önce gıda sektöründe başarılı bir geçmişlerinin olmasıdır. Beyoğlu Köfte işletmesi 2013 yılında marka ismini almıştır. Markanın dört senedir 2 şubesi Denizlide hizmet vermektedir. Bayilik veren Beyoğlu Köfte özellikle bayilik verecekleri kişilerden, kaliteli hizmet vermesini ve müşteri odaklı çalışmasını beklemektedir. Beyoğlu Köfte zincirinin özellikleri ise şu şekildedir;

 • Beyoğlu Köfte zincirinin ürün kapsamı, gıda, restoran ve fast food üzerindedir.
 • Şirketin kuruluş yılı 2013’tür ve 2015’ten beri bayilik vermektedir.
 • Şirketin ana merkezi Denizlidedir, Beyoğlu Köfte sadece Türkiye üzerinde ki yerlere bayilik vermektedir.

Beyoğlu Köftenin şu anda mevcut 2 bayisi bulunmaktadır ve son bir yıl içerisinde bir adet yeni şube açılmıştır. 2020 yılından sonra şirket 100 şube açma hedefi bulunmaktadır. Bayilik almak isteyen kişiler telefonla ön görüşme yaparak yer seçimlerini bildirmeleri gerekmektedir, daha sonrasında ana merkeze giderek sözleşme imzalaması ve kurulum işlerini tamamlaması gerekmektedir.

Ayrıca Baba Döner bayilik bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Beyoğlu Köfte Bayilik Yatırım Bilgileri Nelerdir?

Beyoğlu Köfte gıda sektörüne hizmet eden bir kuruluştur. Bayilik alacak olan kişiler konsept dışında herhangi bir ek ürün satışında bulunamaz. Sistem içerisine katılan kişiler kendi işinin patronu olmakla beraber sadece kendisi için çalışmaktadır, sağladıkları maddi avantaj ile birlikte iş veren konumuna gelmektedirler. Bayilik alan kişiler Beyoğlu Köfte sisteminin bir parçası olmaktadır ve çalışmaları ile marka değerini korumak zorundadır.  Beyoğlu Köfte konsepti alan kişilerin başarı oranları ortalama %80’dir. Beyoğlu Köfte tanınmış bir marka olmakla beraber sektörde fiyatı, konsepti ve ürün içeriği bellidir. Bayilik alacak olan kişiler ilk bir yıl içerisinde kar elde etmektedir. Beyoğlu Köfte restoran yatırım bilgileri ise şu şekildedir;

 • Bayilik alan kişilere franchise başlangıç ve bayilik kurma eğitimleri verilmektedir.
 • Bayilik alan kişiler düzenli olarak denetlenerek hakları koruma altına alınmaktadır, bazı verimsizlik veya olumsuzluklar denetim süresinde tespit edilerek giderilmektedir.
 • Beyoğlu Köfte bayiliği alan kişiler diğer bağımsız işletmelere göre hızlı kazanca geçiş yapmaktadır, bunun sebebi ise belirli bir marka olmasından dolayıdır.
 • Bayilik alan kişilere ana şubeden müşteri yönlendirilmesi yapılmaktadır, bu sadece ayağı alışmış sadık müşteriler yeni açılan şubeye giderek şubenin reklamını yapmaktadır.
 • Bayilik alan müşteriler hiç bir şekilde dışarıdan tedarik ile uğraşmamaktadır, mutfak içerisi ve dışarısında gereken bütün malzemeler Beyoğlu Köfte şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Beyoğlu Köfte bayilik koşulları ise şu şekildedir;

 • İlk üç katılımcı olan şubeye 5 yıllık sözleşme karşılığında kolaylık sağlanmaktadır.
 • Bayilik alacak olan firmalardan isim hakkı olarak 20.000 TL artı kdv talep edilmektedir.
 • 5 yıl boyunca Beyoğlu Köfte kazanılan cirodan veya yapılan reklamdan pay talep etmemektedir.
 • Açılacak olan mağazalara tek seferlik olmak üzere 1.000 adet tepsi altı, 2.000 adet amerikan servis altı, 2.000 adet firma tarafından tasarlanan broşür verilmektedir.

Beyoğlu Köfte Şube Yer Seçimi Nasıl Yapılmaktadır?

Beyoğlu Köfte restoran şube yer seçimi  işlemin yapılması  en zor  işlemlerden biridir. Beyoğlu Köfte ana merkezinde bulunan uzmanlar yer seçimi konusunda kişilere destek sağlamaktadır. Restorana çabilecek en uygun yerler ise şu şekildedir;

 • Dershanelerin yoğunlukla olduğu bölgeler tercih edilebilir.
 • Sanayi bölgeleri tercih edilebilir.
 • Ticarethaneler bölgesi.
 • İşlek caddeler.
 • Kampüs bölgeleri.
 • Alışveriş merkezlerinin yoğun olduğu yerler.

Beyoğlu Köfte bayiliği alacak olan kişiler isim hakkı bedeli olarak 20.000 TL ödeme yapmaktadır, restoran için kurulum bedeli metrekare başına 1.500 TL’dir. Minimum bir şube açmak için talep edilen maliyet tutarı 50.000 TL’dir. Ortalama bir şube açmak isteyen kişinin ödemesi gereken tutar ise 80.000 TL’dir. Beyoğlu Köfte şubesi açmak isteyen kişilerin minimum nakit ihtiyacı 100.000 TL’dir, gereken işletme sermayesi ise 80.000 TL’dir.

Bereket Döner bayilik bilgilerine de yazımızdan bakabilirsiniz.

Beyoğlu Köfte Bayilik Kazanç Tablosu

Beyoğlu Köfte üzerinden bayilik alan kişilerin kar marjı ortalaması ilk yıl için yüzde otuz ile yüzde kırk arasındadır. Yapılan yatırımın ortalama kişiye geri dönüş süresi ise 12 ay ile 14 ay arasındadır. Beyoğlu Köfte restoran bayilik kazanç tablosu ise şu şekildedir;

 • Bayilik alacak olan kişiye eğitim desteği verilmektedir.
 • Beyoğlu Köfte bayilik başvurusu yapan kişiye proje desteği sağlanmaktadır.
 • Beyoğlu Köfte bayiliği alan kişilere pazarlama desteği, yer seçimi desteği ve bölge koruması sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu Kahvecisi Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı