Evde Ek İş

Batman Evde İş İmkanları, İlanları

Batman evden iş yapma imkanı sunulan şehirlerden biridir. Evden ek iş yaparak daha fazla para kazanmak isteyen kişiler için çeşitli iş kolları bulunmaktadır. Yapması kolay ve seri işlemler olan evden iş imkanları, Batman şehrinde de tercih edilmektedir. Batman evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 döneminde de hem öğrenciler için hem de evde çalışmaya vakti olanlar için iyi bir fırsat oluşturuyor. Evde peçete paketleyerek, ütü yaparak, makale yazarak, nikah şekeri hazırlayarak birçok iş yapmak mümkün.

Evde El İşi Yaparak Para Kazanmak

Özellikle kadınların tercihi olan el işleri, evde çalışarak yapılması mümkün olan ve ekstra para kazandıran işlerden biridir. Konu el işi olunca birçok işi bu kategoriye sokmak mümkündür. Nikah şekeri yapımından davetiye katlamaya, teşbih yapımından çorap yapımına kadar birçok işi el işi arasından saymak mümkündür. Evde el işi yapmak isteyen kişilerin internette yayınlanan ilanlara bakması gerekmektedir. Zaman zaman yayınlanan bu ilanlarda pek çok iş alanını görmek mümkündür. Kişilerin kendi beceri ve ilgi alanlarına en uygun ilanı seçerek evden para kazanma imkanı vardır. Evde yapılan el işi için bazı firmalar kargoyla da gönderim yapmaktadır. Bazı işlerde ise evde iş yapan kişilerin ürettiği ürünler bu firmalar aracılığıyla satışa çıkarılmaktadır.

Ayrıca Balıkesir evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Batman’da Evde Ek İş İlanları

Batman ilinde de evde iş imkanları bulmak oldukça kolaydır. Evde teşbih yapma, davetiye katlama, ütü yapma gibi birçok işe sahip olmak mümkündür. Bu işler tercih edilirken verilen ücret, kişinin kabiliyeti ve çalışma saatleri gibi birçok etken dikkate alınmalıdır. Batman evde ek çalışma işleri için genel olarak sayılabilecek iş türleri şu şekilde sıralanabilir:

 1. Evden ütü yapmak
 2. Nikah şekeri yapmak
 3. Çay bardağı kolileme
 4. Peçete paketleme
 5. Tespih yapma
 6. İplik ayıklama
 7. Çorap paketleme
 8. Kurutulmuş meyve paketleme
 9. Çanta tasarımı yapma
 10. Sabun yapma

Bu iş ilanlarının çeşitleri her geçen gün artmaktadır. Evde ek iş yaparak ev ekonomisine katlı sağlamak isteyen kişilerin sayısı çoğalmaktadır. Günde birkaç saat ayrılarak yapılan bu işler sayesinde birçok kişi para kazanmaktadır.

Batman’da Evde Paketleme İşi

Batman şehrinde yapılabilecek birçok paketleme işi bulunmaktadır. Bu sayede evde birkaç saat çalışarak para kazanma imkanı doğmaktadır. Batman evden paketleme işi için birçok alt dal bulunmaktadır. Paketleme işlemleri arasında şunlara yer verilebilir:

 1. Çorap paketleme
 2. Kurutulmuş meyve paketleme
 3. Peçete paketleme
 4. Bardak paketleme

Bunun gibi birçok paketleme işini Batman’da yaşayan insanların evden yapması mümkündür. Gönderilen ürünlerin istenilen şekilde paketlenmesi ve firmalara teslim edilmesi gerekmektedir. Oldukça kolay bir işlem olan paketleme işi sayesinde birçok kişi fazladan para kazanmaktadır. Bu tip işleri ek iş olarak da tek iş olarak da yapmak mümkündür. Kazanılan ücretin çalışma saatleri ya da yapılan iş miktarına göre azalıp artması mümkündür.

Batman’daki Ev Kadınlarına Ek İş

Ek iş imkanlarının en büyük çalışan kısmını ev kadınları oluşturmaktadır. Evde yaptıkları işlerin yanı sıra ek işler de yapmak isteyen kadınlar, bu sayede ev ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Ev kadınlarına evde iş imkanı sağlayan şirketler, seri olarak yapılması gereken işleri evden de yapmaya uygun görmüştür. Bu sayede evde çalışarak para kazanmak isteyen kişiler için fırsat doğmuştur. Ev kadınlarının özellikle el işi konusunda yapabileceği birçok iş kolu bulunmaktadır. Batman’daki en popüler işlerden biri de evde ütü yapmaktır. Özenle yapılan ütülerden ekstra para kazanmak mümkündür. Ayrıca peçete paketleme işi gibi işlemler de sıkça tercih edilmektedir.

Aydın evde iş imkanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Batman’da Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde yapılan ek iş imkanlarından en yaygını nikah şekeri yapmaktır. Birkaç tane malzemeyle ve basit bir teknikle yapılabilen nikah şekerleri, evden çalışmak isteyen kişilere fazladan para kazanma imkanı sunuyor. Evde nikah şekeri yapma işi için genellikle öğrenciler ve ev kadınları başvuruda bulunuyor. Ayrıca bu işlem için ödemeler genellikle hazırlanan ürün sayısına göre belirleniyor. Evde nikah şekeri yapmak isteyen kişilere, nikah şekeri için gerekli malzemeler gönderiliyor. Hazırlanan nikah şekerleri firmaya teslim ediliyor ve yapılan iş karşılığında ücret alınıyor. Bazen de kişiler bireysel olarak nikah şekeri hazırlanması ilanı açabiliyorlar. Bu tip işlerde nikah şekeri malzemelerini de çalışan kendisi alabiliyor. Ücret belirlenirken alınan malzemelerinde parası hesaba katılıyor. İki farklı yöntemle de evde nikah şekeri hazırlamak mümkün.

Batman Evde Davetiye Katlama İşi

Batman’da yaşayan kişilerin evden yapabileceği işlerin arasında davetiye katlama işi de bulunmaktadır. Bu işle birlikte evde para kazanmak mümkündür. Kadın, çocuk, yaşlı, erkek demeden herkesin yapabileceği, çalışanın da çalışmayanın da zaman ayırabileceği bir iştir. Evlilik telaşında olan kişilerin davetiye katlama işini başkalarını yaptırması işi yaygınlaşmaktadır. Ayrıca nikah organizasyon şirketlerinin de bu tip iş alanlarına da yer verdiği görülmektedir. Bu işlemde kişiye teslime dilen davetiyeler talimatlara uygun olarak katlanmaktadır. Genellikle bir işin bitirilmesi ya da parça başına ücretlendirmeyle hesap yapılmaktadır. Evden davetiye katlama Batman ‘da sıkça yapılan ek ev işlerinden biridir. Bu iş sayesinde çalışanların evden ayrılmayarak ev ekonomisine katkıda bulunması mümkün olmaktadır. Bu tip işler her geçen gün popülaritesini artırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bartın Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Bundan gari bildirim alanlar oluyor mu acaba? Benim de işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 1. Ben Batman da yasiyorum Ben calismiyorum.esimde calismiyor uc cock annesiyim elm her ise cok yatkin lutfen yardimci olun maddi durumumuz cok Hutu evil insaat.uc cocugumla orda yasiyorum

 2. Benim de acil evde yapıla bilecek işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen 🙏 🙏

 3. Merhaba hamileyim ve maddi durumum yetersiz evde her işi yaparım lütfen kısa sürede cevap verir misiniz.

 4. Batmanda evlere is veren varsa lütfen geri donuş yapsinlar elim yatkın daha önce istanbul’da paketleme işi ve temizleme işi yaptım ekibim var 7 kışilik vereceğiniz her işi titizlikle teslim ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı