Evde Ek İş

Bartın Evde İş İmkanları, İlanları

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin yapacakları alternatifler son zamanlarda oldukça artmıştır. Firmaların normal bir çalışandan çok evde çalışan kişileri tercih etmesindeki en önemli sebep normal bir çalışan almaktansa evde çalışan birilerinin daha az maliyetli olmasıdır. Pek çok kişi için oldukça iyi bir alternatif olan ek işler, özellikle ev hanımları tarafından sıkça tercih edilmektedir. Tüm gün evde geçen vakitlerini değerlendirmek ve aynı zamanda ev bütçesine katkıda bulunmak isteye kişilerin tercih ettiği bu ek işler hem yapımı kolay hem de maliyeti olmaması açısından oldukça idealdir. Bartın evde iş ilanlarına bakan kişiler için aşağıda verilen seçenekler arasında en uygunu seçilebilir ve hemen yapımına başlanabilir.

Boncuktan Takı Yapımı

Bartın’da evde iş arayan kişiler için oldukça ideal olan boncuktan takı yapma işi hem maliyeti az olan hem de yapan kişilerin iyi bir hobi edinmelerini sağlayan oldukça iyi bir ek iştir. Özellikle giyim sektöründe oldukça fazla kullanılan boncuklar, tekstil firmaları tarafından yoğunluk talep edilmektedir. Normal takı yapmaya kıyasla boncuk yapımı size daha fazla kar getirebilecek olan bir iştir. Tekstil alanında oldukça karlı olan bu iş için yapılan her parça başına 30 kuruş ile 50 kuruş arasında para kazanmanız mümkündür.

Ayrıca Diyarbakır ilinde ek iş fırsatlarına bakabilirsiniz.

El İşi Yaparak Para Kazanma

El işi yaparak para kazanmak isteyen kişiler, özellikle yerel bölgelere ait el işlerinden oldukça iyi paralar kazanabilmektedirler. Kadınların özellikle el işine oldukça yatkın oldukları düşünüldüğünde evde çalışarak para kazanmayı sağlayacak en önemli alternatiflerden birisi el işi yapıp satmaktır. Özellikle büyükşehirlerde ciddi anlamda talep edilen el işi yaparak para kazanma işi, kendi evinde herhangi bir maliyete girmeden para kazanmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Temiz ve kaliteli bir iş çıkarmak el işinde en fazla dikkat çeken unsurdur. El işi için yapılacak seçeneklerin oldukça fazla olması, bu alanda sizin hangi alanda çalışacağınızı kendinizin belirlemesi açısından oldukça önemlidir. Tam mesai olarak çalışan kişilerin 2000 TL ile 2500 TL arasında para kazandıklarını düşünürsek, bu iş kısa vadede oldukça kar getiren bir iştir. Bartın’da el işi yaparak ek işte çalışmak isteyen kişiler, internet üzerinde yer alan firmalarla bağlantıya geçerek gereken siparişleri haftalık olarak alabilirler.

Mandal Paketleme İşi

Mandal paketleme işi, ek iş yapmak isteyen kişiler için oldukça ideal ek işlerden bir tanesidir. Özellikle evde kendi imkanlarıyla para kazanmak isteyen kadınlar tarafından ve kendi harçlıklarını çıkartmak için ek iş arayan öğrenciler tarafından tercih edilen ek işler, kısa vadede bu alanda çalışan kişileri rahatlatmaktadır. Mandal paketleme işi de bu alanda çalışan firmalar tarafından daha uygun olması açısından evde part time olarak çalışan kişilere yaptırılmaktadır. Kendi bünyelerinde ürettikleri mandalları bu alanda çalışmak isteyen kişilere haftalık sipariş halinde sunan firmaların, bu alanda çalışmak isteyen kişilerden talep ettikleri iş ise montajlı olarak gelen mandalları birbirinden ayırmak ve paketlemektir. Gereken adetlere göre paketlenen mandallar, kişilere aylık 1500 TL ile 2000 TL arasında ek gelir kazanma şansını sunmaktadır.

Sabun Paketleme İşi

Evde sabun paketleyerek para kazanmak isteyen kişiler, özellikle bu alanda çalışan firmalarla bağlantı kurarak oturdukları yerden kolaylıkla para kazanabilmektedirler. Sabun paketleme işi özellikle yerel bölgelerde kurulmuş olan firmalar tarafından evde çalışmak isteyen kişilere haftalık olarak verilen siparişler tamamlandığında kişiler de ödemelerini haftalık olarak alabilmektedirler. Yaklaşık 1000 adet sabuna 10 TL veren firmalar kişilerin çalışma potansiyellerine göre ücretleri belirlemektedir. Özellikle herhangi ek bir maliyetinin bulunmamasından dolayı oldukça kolay olarak yapılan sabun paketleme işi, sadece ev hanımları değil aynı zamanda öğrenciler ve ek gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Gelen materyaller firma tarafından teslim edilmekte olup yine firma tarafından teslim alınmaktadır. Günde sadece birkaç saat ayırılarak yapılacak olan sabun paketleme işi, düzenli olarak yapıldığında kişilere iyi bir ek gelir getirebilecek olan bir iştir.

Denizli evde iş imkânları, ilanları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi, özellikle evlilik sezonlarında oldukça revaçta olan ve pek çok firma tarafından yoğunlukla yapılan işlerden bir tanesidir. Nikah şekeri satan firmaların neredeyse birçoğu genellikle evde çalışmak isteyen kişilerle birlikte çalışmaktadır. Şeker başına ortalama 10 kuruş ile 30 kuruş arasında kar getiren bu iş, özellikle ev hanımları tarafından yoğunlukla talep edilmektedir. Eliniz eğer bu işe yakınsa siz de nikah şekeri yaparak para kazanabilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Nikah şekeri yapımı için pek çok firma gereken malzemeleri çalışmak isteyen kişilere tedarik etmekte olup yine sipariş bitiminde kişilerden teslim almaktadır. Haftalık olarak çalışılan nikah şekeri yapma işinde, kişi ne kadar çalışırsa o kadar fazla para kazanabilir. Özellikle yapılacak olan işin tamamen bir el becerisi gerektirmesi, bu alanda çalışan kişilerin az olmasına ve bu durumda firmaları evde çalışacak olan kişileri aramaya teşvik etmektedir. İnternet üzerinden yapılacak başvuruların ardından firmalar sizinle bağlantıya geçerek siparişler hakkında gereken bilgilendirmeyi yapacaktır. Bartın’da evde iş imkânı olarak değerlendirilebilecek olan nikah şekeri paketleme işi için, firmalarla doğrudan bağlantıya geçilmesi gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Evde iş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhabalar bn bayburtta yaşıyorum her türlü paketleme işini ıyi yapıyorum ise çok ihtiyacım var en kısa zamanda ulaşırsanız sevinirm saygılarımla

  2. Slmn aleykum bn bayburtta yaşıyorum her türlü paketleme işi yapabiliyorum ise çok ihtiyacım var en kısa zmn da dönüş yaparsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı