Evde Ek İş

Balıkesir Evde iş İmkanları, İlanları

Balıkesir’de evde çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin, tercih edebilecekleri pek çok alanda ek iş imkânı bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda firmaların daha az maliyet için evde çalışan kişileri tercih etmeleri ek işte çalışarak para kazanmak isteyen kişiler için oldukça avantajlı olmuştur. Öğrencilerin kendi harçlıklarını çıkarmak ya da ev hanımlarının evde geçen vakitlerini değerlendirmek için oldukça ideal olan bu ek işler, kişilere iyi bir gelir imkânı da tanır. Kendi kişisel becerilerinize ya da yeteneklerinize göre çalışabileceğiniz bu ek işler, herhangi bir şekilde maliyet gerektirmeyen ve oldukça kolay olarak yapılabilen işlerdir. Balıkesir’de evde çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin yapmaları gereken tek şey ise, evde çalışma imkânı sunan firmalarla bağlantıya geçerek haftalık sipariş almaktır.

Ayrıca Artvin ek iş fırsatlarına bakabilirsiniz.

Balıkesir Altıneylül’de Evde Ütü İşi

Balıkesir’de evde iş imkânı arayan kişiler için farklı bir alternatif olan evde ütü yapma işi, ek iş olarak gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir bir iştir. Bazı kadınlar için oldukça zevkli olan ütü yapma işi için pek çok firma iyi de bir ücret öder. Eğer bu alanda çalışmak ve siz de ailenizin gelirine ufak da olsa katkıda bulunmak istiyorsanız evde ütü yapabilirsiniz.

Balıkesir Altıneylül’de Evde Zımba Montajlama İşi

Evde zımba montajlama işi, Balıkesir’de ek iş arayan kişiler için oldukça ideal olan bir ek iştit. Altıneylül bölgesinde yaşayan kişilerin tercih edebileceği oldukça iyi bir alternatif olan evde zımba montajlama işi, kolaylıkla yapılabilen ve sadece birkaç saat ayırılarak iyi bir kar elde ettiren bir iştir. İşin geneli ise oldukça basittir. Zımba montajlama işi için anlaşılan firma kişilere paketler halinde zımba tellerini getirmektedir. Bu paketli zımba tellerini zımbaların içine yerleştirmek ise işin genel tanımıdır. Genel olarak işe bakıldığında oldukça kolay olan zımba montajlama işi için kişiler ister günlük olarak ister haftalık olarak ücretlerini alabilmektedirler. Firmanın istediği sayıda paketlenen zımbalar, sipariş bitiminin ardından firma tarafından teslim alınmaktadır. İnternetten zımba montajlama için başvuru kabul eden firmalar, aynı zamanda kişinin ortalama çalışmasına bağlı olarak 700 TL ile 800 TL arasında bir para ödemektedir.

Balıkesir Ayvalık’ta Eve Tatlı Yapma İşi

Evde çalışarak para kazanmak ve Balıkesir Ayvalık’ta yaşayan kişiler için oldukça iyi bir alternatif olan evde tatlı yapma işi, pek çok kişiye ek gelir imkânı sunmaktadır. Özellikle bu bölgede tatlı siparişinde bulunan firmaların oldukça fazla olması bu alanda oluşan ihtiyacın karşılanmasını gerektirmiştir. Ev hanımlar için oldukça ideal olan evde tatlı yapıp satma işi, hem ek gelir olmakta hem de tüm vakitlerini evde geçiren kadınlar için oldukça iyi bir alternatif olmaktadır. Maliyeti oldukça düşük olan bu iş sayesinde siz de kendi paranızı kendiniz kazanabilir ve ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinde bu iş için talepte bulunan ve evde çalışacak olan kişileri arayan pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalarla bağlantıya geçerek haftalık sipariş alabilirsiniz. Ödemelerinizi de bu bağlamda haftalık alabilir ve kendi kazancınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Aydın iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Ayvalık Ihlamur Paketleme İşi

Ayvalık’ta ek iş arayan kişiler için oldukça kolay olan işlerden bir tanesi de ıhlamur paketleme işidir. Kurutulmuş ve paketlenmeye hazır ıhlamurları evde TV başında dahi paketleyebilir ve günde ayıracağınız sadece birkaç saat ile siz de ek gelir elde etme şansını yakalayabilirsiniz. İnternet üzerinden bağlantıya geçeceğiniz firmalar, sonrasında sizinle anlaşarak sizlere paketlenmek üzere ıhlamur getirir. Haftalık olarak ne kadar ıhlamur paketleyebileceğinizi firmaya bildirmeniz gerekmektedir. Buna göre de haftalık ödeme alırsınız. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta yapacağınız iş gıdaya yönelik bir iş olduğu için Sağlık Bakanlığının kurallarına uygun olarak yapmanız gerektiğidir. Gereken uygun koşullar sağlandığında kuru ıhlamur bitkisinin çiçeklerini ayırarak gereken ölçülerde paketleme yapmanız gerekmektedir. Gereken ölçüyü ayarlamak içinse firma size hassas bir terazi getirecek ve paketlemeniz gereken miktarı bu teraziyi kullanarak ayarlayabileceksiniz. Paketleme koşullarında gereken önemli işlemlerden bir tanesi de çalışırken maske ve eldiven kullanmanız gerektiğidir. Paketleme işlemini tamamladığınızda firma yapmış olduğunuz paketlemelerini tartarak sizden siparişleri teslim alacaktır. Paketleme işinde en önemli kural yapılan paketlemede gramajın doğru tutturulmasıdır. Bunun yanı sıra herhangi bir şekilde masrafa girmeden çalışabileceksiniz.

Balya Evde Kolye Yapımı İşi

Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen ve Balıkesir Balya’da yaşayan kişiler için oldukça iyi bir alternatif olan evde kolye yapımı işi, kısa vadede size kar getirecek olan oldukça kolay bir iştir. El yeteneği olan kişilerin oldukça kolay bir şekilde yapabildikleri bu iş hem eğlenceli hem de yaratıcılığı geliştiren oldukça iyi bir ek iştir. Pek çok ev kadını tarafından tercih edilen bu iş, firmalar tarafından yoğun olarak talep edilen bir iş olmakla beraber ücreti de oldukça iyidir. Gereken malzemelerin temini ile oldukça hızla bir şekilde başlayabileceğiniz bu iş aynı zamanda, yapan kişinin yaratıcılığını ortaya çıkarmaktadır. Ancak takı yapımına başlamadan önce internetten biraz araştırma yapmanız gerekmektedir. Özellikle farklı takı modellerini kombinleyerek yapacağınız bu işte öncesinde bir alan çalışması yapmak oldukça önemlidir. Takı işine başlamadan öncesinde birkaç deneme yapmak da bu işte pratiklik kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Aydın Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı