Parafikir

Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

Antalya gibi büyükşehirlerde asgari ücret ile yaşamak oldukça zordur. Birçok kişi gündüz sigortalı bir işte çalışırken akşamları da ek iş olarak farklı bir alanda gelir elde etmeye çalışıyor. Bu nedenle Antalya evlere ek iş veren firmalar 2019 arayışı her geçen gün giderek artmaya devam ediyor. Son yıllarda yaşanan ekonomik krizler şirketlerinde alternatif çözüm önerileri yaratmalarına neden oldu. Birçok firma sabit personel almak yerine personellerini bu şekilde evde çalışmak isteyen kişilerden yana seçmeye çalışıyor. Bu sayede büyük masraflardan kurtulan işletmeler, evde ek gelir sahibi olmak isteyen kişilere de bir kapı aralıyor. 

Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar 

Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019
Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

Özellikle evde çocuk bakmak zorunda kalan birçok ev hanımı, aile bütçelerine destek olabilmek için evde ek iş sektöründen yararlanmak istiyor. Genelde birçok kişi evde ek işsektörünün sadece ev hanımlarına özgü olduğunu düşünür. Oysa; emekliler, öğrenciler başta olmak üzere mesaiden kalan vaktini değerlendirmek isteyen her kişi için oldukça uygun bir sektördür. 

İşletmelerin personel masraflarından kurtulmak amacıyla başlattıkları evde ek iş sektörü son yıllarda birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Asgari ücretin yanı sıra yemek, sigorta, yol gibi ücretleri karşılamak yerine bu şekilde evde çalışmak isteye kişilere iş vermek daha mantıklı hale gelmektedir. Peki; Evde ne gibi işler yapılır diye düşünüyorsunuz değil mi? Bu konuda vereceğimiz öneriler şu şekilde olacaktır; 

Antalya Evde Kına Paketleme İşi 

Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019
Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

2019 yılı düğün sezonunun açılmasına birkaç ay kaldı. Şimdiden birçok organizasyon firması yaz ayı için düğün planlamasına başlamış durumda. Kına geceleri için hazırlanacak olan kına paketleri, düğün sahiplerinin ihtiyaçlarını büyük oranda karşılayacaktır. Düğün sezonu öncesinde gelin ve damat adayları verdiği siparişler sayesinde iş ihtiyacı olan birçok kişi evlerinde paketleme yaparak gelir elde ediyor.

Antalya evde ek iş veren firmalar 2019 içerisinde kına paketleme işinin şu anda büyük bir revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Organizasyon firmaları, evde kına paketleme işi yapacak kişilere jelatin, ölçek, karton, kase, süsleme aksesuarları ve silikonu kargo ile göndermektedir. Firmalar, kına paketleme işinin nasıl yapılacağını çalışanlara telefon aracılığı ile anlatmaktadır. İşe başlamadan önce günlük ne kadar paketleme yapılacağı ne zaman teslim edileceği, ödemenin nasıl yapılabileceği gibi ayrıntılar çalışanlara şeffaf bir şekilde anlatılmaktadır. Adet başı ortalama olarak 50 kuruş verildiği bu sektörde aylık 1,000 TLgibi bir kazanç elde edebilmek mümkün. Kına paketleme sırasında süslemede kullanılan malzeme ne kadar artarsa kazanç da o kadar fazla artacaktır.

Evde Lavanta Paketleme İşi 

Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019
Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

Lavanta, son yıllarda birçok farklı alanda kullanılmasından ötürü popüler hale geldi. Lavanta yetiştiren birçok kişi, lavantaların yetiştikten sonra onları küçük paketlere doldurarak hoş kokular elde edilebilmesini sağlıyor. Oda içinde hem güzel dekorasyon hem de güzel koku sahibi olmak isteyen birçok kişi paketlenmiş lavanta arayışlarına girmektedir. Bu konuda girişim başlatan birçok kişi sezona hızlı bir şekilde giriş yapabilmek için evde ek iş arayan kişilere lavanta paketleme işi vermektedir. Bu sektörde de lavantalar ve keseler çalışan kişilere kargo yolu ile göndermektedir. Antalya’da lavanta yetiştiricisi bulmanız durumunda doğrudan üreticiden lavantalar alarak keseleme işini hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Sezonluk bir iş olmasından dolayı bu sektörde uzun vadeli bir kazanç elde edebilmek mümkün değildir. Yaz aylarında yapılabilecek bu sektörde aylık 1,500 ile 2,000 TLarası bir kazanç elde edebilmek mümkündür.

Evde Sabun Paketleme İşi

Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019-3
Antalya Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

Antalya evlere ek işveren firmalar arasında son önerimiz ise evde sabun paketleme işidir. Temizlik üreticileri, piyasaya yeni çıkacak ürünlerini daha iyi bir şekilde pazarlayabilmek için farklı yöntemler denemektedir. Evde sabun paketleme işinde sıradan sabun kalıpları yerine süslenmiş özel sabunlar kullanmak üreticilere büyük oranda kazanç sağlatmaktadır. Bu sektörde devamlı iş olacağını, aylık 1,000 TLile 1,500 TLarasında bir kazanç elde edildiğini söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Trabzon Evde Ek İş İlanları 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ