Evde Ek İş

Amasya Evde İş İmkanları, İlanları

Amasya evde yapılabilecek iş olanakları oldukça zengin bir şehirdir. Özellikle elmasıyla meşhur olan şehirde, organik ürün satışı yapan firmalar tarafından evde elma sirkesi yapımı alanında istihdam sağlanmaktadır. Bunun dışında yalnızca paketleme yaparak para kazanabileceğini Amasya evde iş imkanları seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçeneklerden bazıları şu şekildedir:

 • Evde sabun paketleme
 • Evde yemek yapımı
 • Evde dikiş nakış
 • Evde iplik temizleme
 • Evden kozmetik satışı

Amasya Evde İş İmkanı İplik Temizleme

Amasya evde yapılabilecek iplik temizleme işi herhangi bir el becerisi istemeyen oldukça kolay bir iştir. Üstelik bu işten aylık 1800 TL’ye kadar da para kazanılabilmektedir. Amasya evde iş imkanları arasında bulunan ve özellikle ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilen iplik temizleme işi ile ilgili bilmeniz gerekenler şunlardır:

 • Amasya evde iş fırsatları arasında en kolay iş bulabileceğiniz seçeneklerden biridir. Çünkü Amasya ilinde tekstil sektörü son yıllarda hızla gelişme göstermektedir. Bu sebeple iplik temizlemesi işiyle uğraşacak kişilere olan ihtiyaç da aynı oran da artmıştır.
 • Bu iş için kariyer sitelerinin evde iş ilanları kısımlarını inceleyebilirsiniz.
 • Tarafınızca herhangi bir sermaye konulması gereken bir iş değildir. Çünkü tek yapmanız gereken, tekstil ürünlerinin dikim işleminden sonra kalan iplikleri temizlemektir.
 • Adet üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. Yani sabit bir ücret bulunmamaktadır. Bu sebeple ne kadar çok iplik temizleme işlemi yapılırsa o kadar çok para kazanılmaktadır.

Ayrıca sistemimizden Adıyaman iş imkanlarına bakabilirsiniz.

Amasya Evde Yemek Yaparak Para Kazanma

Amasya ev yemeği ek iş imkanları özellikle ev hanımlarının tercih edebilecekleri bir iş seçeneğidir. Firmalar tarafından börek, yaprak sarması gibi bazı aperatifler ev hanımlarına yaptırılmaktadır. Bu işi yapmak için restoranlarla ve yemek hizmeti sunan firmalarla görüşmeniz gerekmektedir. Yaprak sarması gibi ürünler firmalar tarafından tencere olarak satın alınırken, börek gibi ürünler adet üzerinden alınmaktadır. Evde ek iş fırsatları arasında en çok kazandıran seçenektir.

Amasya Ev Hanımlarına Evde İş Fırsatı

Amasya ev hanımlarına ek iş imkanı İŞKUR tarafından da sunulmaktadır. Evde yemek yapma işine nazaran daha az kazandırmakla birlikte, kolaylık iş bulunduğu için sıkça tercih edilmektedir. İŞKUR evde iş bulma adımları şu şekildedir:

 • İŞKUR şubelerine giderek evde yapılabilecek işler için başvuru yapmak istediğinizi söylediğinizde, tarafınıza başvuru formu verilmektedir.
 • Formu doldurduktan sonra kaydınız oluşturulmaktadır.
 • Daha sonra İŞKUR tarafından sizin için uygun bir iş olup olmadığı aratılmaktadır.
 • Evde paketleme işi gibi sizin için uygun bir iş bulunduğu takdirde tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Amasya Evde Ek İş Kozmetik Satışı

Amasya evde kozmetik satarak para kazanma işleri Avon, Oriflame gibi kozmetik firmaları tarafından sağlamaktadır. Firmaların siteleri üzerinden temsilcilik talep edilebilmektedir. Sonrasında bu işten para kazanmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Kozmetik firmalarından temsilcilik aldığınız takdirde firmalar tarafınıza ürün katalogu ve numune gönderimi yapılmaktadır.
 • Sizin yapmanız gereken ise katalog ve numune ürünlerini çevrenizde göstererek sipariş almaktır.
 • Kozmetik satışı temsilcileri yüzde olarak para kazanmaktadır. Bu sebeple ne kadar ürün satarsanız o kadar para kazanabilmektesiniz.
 • Ürün satışı haricinde, başka insanları üye yaparak da para kazanabilirsiniz.
 • Sizin tarafınızdan sisteme üye yapılan kişilerin sattığı ürünler üzerinden de para kazanabilmektesiniz.
 • Kozmetik satışı, en karlı evde iş fikirlerinden biridir. Aylık 3000 TL’ye kadar para kazanılabilmektedir.

Adana evde iş imkanları ve ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Amasya Evde Sabun Paketleme İşi

Amasya sabun paketleme ek işi aylık 500 ila 1500 TL arası para kazanabileceğiniz bir iştir. Sabun paketleme işi sabun fabrikaları tarafından verilmektedir. Özellikle doğal sabun üreten firmalar, sabun paketleme işleri için genellikle evde iş arayan kişilerle anlaşmaktadır. Sabun paketleme işi ile ilgili bilmeniz gerekenler şunlardır:

 • Sabun firmalarının kendi siteleri üzerinden başvuru sağlanamamaktadır. Bu sebeple kariyer sitelerinde sabun paketleme işlerini aratarak başvuruda bulunabilmektesiniz.
 • Diğer bir konu ise sabun paketleme işinin nasıl yapılacağıdır. Aslında oldukça basit bir işlemdir. Bu iş için tek yapmanız gereken adresinize gönderilen sabunları, yine aynı şekilde firma tarafından temin edilen kutulara koyarak paketlemektir.
 • Genellikle sabun adeti başına ücretlendirme yapılmaktadır. Bununla birlikte paket başına ücretlendirme yapan firmalar da bulunmaktadır. Bu firmaların her paketinde belli bir miktar sabun bulunmaktadır ve ücrete hak kazanmak için paketteki tüm sabunları kutulamanız gerekmektedir.

Amasya Evde Para Kazanma Fikirleri

Amasya evden çalışarak para kazanma fikirleri arasından bir diğeri genellikle ev hanımları tarafından yapılabilen dikiş nakış işleridir. Bu işler için belli bir el becerisi aranmaktadır. Bu sebeple erkekler ve öğrenciler pek tercih edilmemektedir. Tekstil sektörü zaten oldukça gelişmiş olduğu için evde dikiş nakış işleri giyim sektöründe değil, çeyiz sektöründe yoğunlaşmıştır. Bu sebeple evde dikiş ve nakış yaparak para kazanmak istiyorsanız, çeyiz mağazalarıyla görüşmeniz gerekmektedir. Görüşmeniz olumlu sonuçlandığı takdirde, firma tarafından size pike, yatak örtüsü gibi siparişler verilmektedir. Bu siparişlerde genellikle pike gibi örtüleri kendiniz dikmeniz değil, üzerine nakış işlemeniz gerekmektedir. Her sipariş sonrası tarafınıza ödeme yapılmaktadır. Amasya evde iş imkanları arasından bir diğeri ise yine çeyiz mağazaları ile anlaşarak yapabileceğiniz evde dantel yapma işidir.

Bir önceki yazımız olan Aksaray Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Evime paketleme iş istyorum yardımcı olursanız sevinirim 😊 verip vermek istemiyorsanız da dönün 🙏

 2. Ben de patatleme isterim evime bir gelir olsun ..lütfen olumlu yada olumsuz cevap verin…daha önceden yaptım elim hızlıdır ….

 3. Evde paketleme işi istiyorum bana yardım ederseniz sevinirim Amasya merkez de yaşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı