İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Altın Damak Künefe Bayilik Başvurusu ve Şartları

Altın Damak Künefe bayilik başvurusunda bulunacak olan kişiler 18 yaşından büyük olmalıdır ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması gerekmektedir. Altın Damak Künefenin verdiği faaliyetler, künefe ve tatlı ürünleri üzerindedir. Bazı organizasyon şirketlerine ve otellere toptan satış yapılmaktadır. Firma kendi içerisinde hizmet salonları ile birlikte aynı zamanda toplu organizasyonlara da hizmet vermektedir. Altın Damak Künefe bayilik talebi ve koşulları ise şu şekildedir;

 • Bayilik başvurusunda bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye’de ikamet etmesi gerekmektedir.
 • Firma bayilik vereceği kişilerden belirli bir bütçe çıkarmasını talep etmektedir.
 • Bayilik başvurusunda bulunacak olan kişiler, firmanın verdiği bayilik sözleşmesi ve koşullarını kabul etmek zorundadır.
 • Altın Damak Künefe üzerinden bayilik alacak kişiler alacakları dükkanı tatlıcı konsepti üzerine açmak zorundadır. Kişiler ana firmanın konsepti ile hareket etmelidir. Firmanın yönergesine göre teknolojik yeniliklere ve müşteri beklentilerinin karşılanması gerekmektedir.

Altın Damak Künefe Bayilik Alma Nedir?

Altın Damak Künefe tatlıcısı bayilik vermeye 2014 yılında başlamıştır. Altın Damak Künefe 1987 yılında Küçükçekmece Cennet mahallesinde kurulmuştur. Şube sadece künefe çeşitleri üzerinden hizmet vermektedir. 2014 yılına kadar sadece Küçükçekmece üzerinden hizmet veren şube 2014 yılından itibaren çeşitli yerlere bayilik vererek işletmeyi büyütmüştür. En çok ilgi gören şubelerden diğeri ise Bahçelievlerde ki şubedir. Altın Damak franchising isteyen kişilere veya kuruluşlara belirli bir ücret ve şartlar karşılığında isim hakkını vermektedir. Franchising alan kişilere ürün ve hizmetlerin dağılımı yapılarak destek olunmaktadır. Markanın hakkını ve ismini kişiler ücret ve sözleşme karşısında satın alarak mevcut olan marka üzerinden müşteri potansiyelli ticaret yapabilmektedir. Altın Damak isim hakkı sözleşmesinde firmanın kendi sözleşmesine ek olarak franchising sözleşmesi de yapılmaktadır. Altın Damak Künefe kuruluşunun özellikleri ise şu şekildedir;

 • Marka Sağlık Bakanlığı onaylı çalışmaktadır.
 • Yapılan işlemler ve verilen bayilikler şeffaf ve halka açık bir yönetimle çalışmaktadır.
 • Firma bayilik verdiği kişilerden kurum kimliğini ve konseptini açılacak olan dükkanda yansıtmalarını talep etmektedir.
 • Yapılacak olan iş anlaşmaları her iki tarafın çıkarını koruyarak hazırlanmaktadır ve uzun vadeli iş anlaşmaları yapılmaktadır.
 • Açılan şubelerden bireysel performanslar ile birlikte ekip performansları da değerlendirme altına alınmaktadır.
 • Bayilik verilecek kişilerden beklenen çalışma konsepti ise aile şeklinde çalışma hizmetidir, gelen müşteri veya çalışanların aile samimiyeti ve güvenini koruması talep edilmektedir.

Ayrıca Adakeyfi Kuruyemiş bayilik bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Altın Damak Künefe Bayilik Alma Özellikleri Neledir?

Altın Damak Künefe üzerinden bayilik alacak olan kişiler 30 yıllık tecrübeli bir firmadan bayilik almaktadır. Kitle müşterisi olan Altın Damak Künefe yeni açılan bayilerin reklamını ana merkez üzerinden yapmaktadır. Bayilik almak isteyen kişiler, Cennet Mahallesi üzeride ki Altın Damak Künefe şubesine giderek bayilik alabilirler. Altın Damak Künefe’den kafe bayiliği alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Altın Damak Künefe sektörde pazar lideridir, çalışma tecrübesi ve yapısı gereği ile mevcut olan standart bir müşteri kapasitesi vardır.
 • Altın Damak Künefe sektörde 30 yıl boyunca aktif hizmet vermiş bir kuruluştur, köklü ve güvenilir bir yapı olan Altın Damak Künefe bayilik alan kişilere tecrübe ve güven hizmeti sunmaktadır.
 • Altın Damak Künefe özellikle marka olarak oldukça güçlü bir kuruluştur, bayilik alacak olan kişiler standart bir yerin değil bilinen ve güvenilir olan bir kuruluşun bayiliğini almaktadır.
 • Altın Damak Künefe üzerinden bayilik alan diğer şubeler sektörde ve oldukları bölgede geçtiğimiz yıllarda oldukça büyük bir büyüme potansiyeli göstermiştir, bayilik alacak olan kişilere Altın Damak Künefe müşteri garantisi vermektedir.
 • Bayilik alacak olan kişiler kısa süreli yaptıkları yatırımın geri dönüşü hızlı almaktadır, bayilik kısa sürede kara geçme potansiyeline sahiptir.
 • Bayilik alan kişilerin satacakları ürün Altın Damak Künefe ana şubesinden temin edilmektedir veya kişiler isterlerse kendi mutfaklarını kurabilmektedir, satılacak olan ürünler kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onayı taşımaktadır, yollanan ürünler tazedir ve menüye konulacak olan ürünler oldukça çeşitlidir.
 • Bayilik alacak olan kişiler için elemanlarını eğitmek adına destek bir ekip sağlanmaktadır, bayilik içerisinde eğitimler ve servis teknikleri öğretilmektedir.
 • Bayilik almak isteyen kişilerden beklenen en büyük talep ise yüksek enerji ile birlikte hijyen standardına uyulmasıdır.
 • Bayilik alacak iş yeri sahiplerine bire bir işletme ve gerekli mutfak eğitim desteği verilmektedir.
 • Altın Damak Künefe bayiliği alacak olan kişilere, açtıkları bayi adına reklam ve tanıtım yapılmaktadır.
 • Altın Damak Künefe ana bayisi alınan bayilere profesyonel bir yönetim anlayışı ile destek çıkmaktadır.

Altın Damak Bayilik Başvurusu Nereye Yapılmaktadır?

Altında Damak Künefe bayilik başvurusunda bulunacak olan kişiler Mehmet Aşiran’a birebir başvuruda bulunabilirler. Altın Damak Künefe bayilik talebi ise şu şekilde yapılmaktadır;

 • Bayilik için birebir bilgi ve randevu almak için Mehmet Aşiran’ı 0538 333 62 43 nolu numaradan arayarak bayilik talebinde bulunabilirsiniz.
 • Bayilik için birebir görüşme yapmak isteyen kişiler Cennet Mahallesi, Reyhan Caddesi, Numara 83’e giderek İstanbul’da ki ana merkezden başvuru yapabilirler, 0212 425 26 16 nolu numaradan randevu alabilirler.
 • İnternet üzerinden bayilik başvurusunda bulunmak isteyen kişiler http://www.altindamakkunefe.com/ adresine girerek online başvuruda bulunabilirler.

Bir önceki yazımız olan Adanus Börekçisi Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı