Krediler

Aktifbank Passolig İle Kredi Başvurusu

Bankalar, hizmet politikalarını müşterilerinin en memnun kalacağı şekilde güncellemektedir. Bu yüzden de ülkede ve dünyada meydana gelen değişiklikler takip edilmekte, gerekli çalışmalar banka bünyesine eklenmektedir. Bankalar, güncel oluşumlardaki değişimleri en iyi şekilde sistemlerine entegre etmek için, çeşitli araştırmalar yaparlar. Son zamanlarda bankalar arasındaki en büyük değişimlerden birine Aktif Bank imza atmıştır.

Futbol müsabakalarında bilet almaya yarayan Passolig sistemi için bünyesinde banka ve kredi kartı çıkartan Aktif Bank, bu sayede müşteri sayısında inanılmaz bir artış sağlamıştır. Passolig sistemi, futboldaki holiganlığı ve suç sayılan işlemlerin önlenmesi için getirilen bir güvenlik sistemidir. Bu uygulama üzerinden bilet satın alma işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede de kişilerin maç esnasında aksi bir davranışta, kanunsuz bir durumda bulunmaları ile birlikte kişi tespiti çok kolay bir hal alacaktır.

Aktif Bank Passolig

Yeni nesil bankacılık hizmetlerinde öncü görevini yürüten bankalardan bir tanesi olan Aktif Bank, bu sayede birçok farklı ürünü piyasaya sürmektedir. Böylece müşteri portföyündeki artış yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Passolig uygulaması ile beraber stadyumlara bu sistem üzerinden bilet alan taraftarlar alınmaktadır. Stada güvenle girebilmenin yanında, bu kart sayesinde alışverişler de gerçekleştirilebilir.

Bir kredi kartı içerisinde bulunan bütün özellikleri sağlayan Aktif Bank Passolig Kredi Kartı, bu sayede müşterilerin çok geniş bir hizmet kullanımına sahip olmalarını sağlamaktadır. Anlaşmalı olan şehirlerdeki toplu ulaşım olanaklarından da, Aktif Bank Passolig Kredi Kartı sayesinde yararlanılabilir.

Aktif Bank Passolig İle Kredi Başvurusu

Aktif Bank, Passolig Kredi Kartı uygulaması ile müşterilerine birçok farklı avantaj sunmuştur. Bu karta sahip olan kişilerin birçok farklı alanda yapabilecekleri bankacılık işlemi vardır. Aynı zamanda bankamatiklerden nakit para çekimine izin veren Passolig Kredi Kartı, müşterilerin çok merak ettiği bir konuda da yardımcı olmaktadır.

Düşük miktardaki ihtiyaç kredilerinin sadece bir SMS yoluyla onaylandığı ve hesaba kolaylıkla atıldığı Passolig Kredi Kartı uygulamasında, müşteriler bu sayede ani ve acil ihtiyaçlarını da giderebilmektedirler. Herhangi bir belge istenmeyen bu işlemde amaç, müşterilerin en kısa sürede ihtiyaçlarını gidermesi sağlamaktır.

Bir önceki yazımız olan 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2020 başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi ve vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı