Krediler

AktifBank N Kolay Kredi Başvuru Ve Şartlar

Artık şubeye gitmeye gerek kalmadan onlarca sayfa sözleşme okuyup imzalamadan çok kolay kredi sahibi olabilirsiniz. Sıra bekleme derdi olmaksızın herhangi bir sigorta yada benzeri bir hizmet karşılığı ekstra ücret ödemeye gerek kalmadan 30.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. N kredi ile kolay kredi çekerek hem zamandan hem de masraftan tasarruf etmek çok kolay. Bunun için N paranın web sitesine girerek orada bulunan kısa bilgi formunu doldurup gerekli evrakları ekranda çıkan kısımdan onaylayıp ihtiyacınız olan kredi miktarını çekebilirsiniz. Ayrıca çektiniz kredi tutarına ulaşmak için ücretsiz bir şekilde N Kolay dan banka kartına sahip olacaksınız.

N Kolay Kredi Nasıl Kullanılır?

Aktif Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu bu kolaylıktan yararlanması da oldukça kolay. Bunun için Aktif Bankın internet bankacılığını kullanarak ücretsiz para transferi yapabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz herhangi bir ATM’den istediğiniz kadar parayı çekebilirsiniz.

Ödeme Sistemi

AktifBank N kolay kredi çektikten sonra tekrar kredi ödemesini ise tüm PTT şubelerinden veya PTT matiklerden üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca AktifBank’ın internet şubesi üzerinden, Akbank ATM ve şubelerinden ve Vakıfbank şube ve ATM’lerinden ödemenizi yapabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi

  • Aylık/yıllık toplam maliyet tablosunda; 12 aylık 10.00 TL kredi tutarı için % 2,29 ( tüm vadelerde sabit oran ) faiz oranı uygulanmaktadır. Ayrıca 989,57 TL aylık ödeme, 50 TL kredi tahsis ücreti ( tüm vadelerde sabit ) ile yıllık toplam maliyeti % 39,8017 TL olarak uygulanmaktadır.
  • 24 ay vade de %2,29 faiz oranı ile 574,56 TL ile %39,1914 toplam yıllık faiz oranı uygulanmaktadır.
  • 36 ay vade için ise 440, 98 TL taksit tutarı ile toplam yıllık faiz oranı % 38,9807 olmaktadır.
  • 48 ay vade için aylık 377, 57 TL ödeme ile toplamda % 38,8753 faiz oranı uygulanmaktadır.

VakıfBank ve Akbank ATM’sinden ödeme yapmak için; kartsız işlem menüsüne giriş yapıp, AktifBank işlemler kısmı seçilir buradan Banka kart numarası yada hesap numarası bilgileri girilip ekrandaki bilgiler ve kendi T.C. kimlik numarası ve cep telefonu doldurulup bilgiler düzgünce doldurulup onaylanır.

Bir önceki yazımız olan Enpara Anında Hesapta Olan Kredi başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Enpara hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı