BankalarKrediler

Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi

Bankaların ihtiyaç kredilerine verdikleri çeşitli isimler, tüketicilerin dikkatini çekmek içindir. Hızlı kredi, anında kredi, internetten kredi, esnek kredi, ek kredi gibi çeşitli tanımlamalar için reklam yapılmaktadır. Açıkçası, bu kredilerin hepsi aynıdır. Sonuçta hepsine faiz ödüyorsunuz ve vade sayıları hemen hemen aynıdır. Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi bunlardan biridir. Tek özelliği internetten başvuru yapılmasıdır. Gerçi diğer tüm bankalarda bu özellik var o ayrı bir konu.

Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi başvurusu yaparken evrak imzalama ve benzeri işlemler yok. Belki de en pratik özelliği bu olsa gerek. Başka da bir ekstra özelliğinin olduğunu düşünmüyoruz. Kredi notunuz düşükse bile başvurun yazdıklarına bakmayın. Kesinlikle onay verilmiyor bilginiz olsun.

Aktif Bank Kredisi hakkında

Aktifbank web sitesinde yazan bilgilere göre, kredi notu düşük olanlara bile kredi verildiği söyleniyor. https://www.aktifbank.com.tr/tr/bireysel/n-kolay-krediler/internetten-aninda-kredi bu adresten başvuru yapabilirsiniz. Ancak bir hatırlatma yapalım, kredi notunuz riskli grubunda ise başvurmanız durumunda %100 ret edileceksiniz. Bilginiz olsun. Bu sayede müşteri veritabanı oluşturuyor olabilirler.  Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredihakkında detaylar aşağıdadır.

Aktifbank hakkında kısa bilgi

Bankanın web sitesinde, kendilerini “Türkiye’nin İnovatif ve Yeni Nesil Bankası “ olarak tanımlıyorlar. Fiziksel şube bankacılığı yerine, bankacılık işlemlerini dijital kanallar ile yapmayı tercih ediyorlar. Fiziksel şubeleri de var elbette ama ağırlığı dijital bankacılığa vermeyi tercih ediyorlar. Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi veren bir bankadır. Yalnız bu başlığı yanlış anlamayın lütfen. Her başvuran için geçerli değildir. İstedikleri kriterlere uygun olanlar için geçerlidir.

Göz atabilirsiniz: Yapı Kredi’den Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

İnternetten kredi başvurusu

Bank pozitif bankasının öncülük ettiği “ internetten kredi başvurusu “ son 2 senede inanılmaz derecede artmaya başladı ve artık neredeyse tüm bankaların web sitesinden bu özelliği kullanabilmektesiniz.Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi, bu seçeneklerden sadece bir tanesidir. Aslına bakarsanız internetten kredi ve benzeri süslü kelimeler, işin sadece şov yanıdırJ Kredi puanınız kredi almak için müsait olduğu takdirde ve iyi bir aylık gelire sahip iseniz, bankalar krediyi size özel araç ile istediğiniz yere kadar getirebilirJ İnternetten kredi diye yazan bankalara yapılan başvurularınız, kredi notunuz müsait değilse, boşuna başvurmayın. Red edilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi

Bu kredinin en büyük özelliği; gereksiz evraklar ile uğraşmadan ve sıra beklemeden anında kredinizi onaylatabilir ve istediğiniz bir PTT şubesinden nakit olarak çekebilirsiniz. Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi ödemelerini ise bankaların ATM lerinden ödeyebilirsiniz. 30.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi sağlayan Aktifbank, ayrıca size ücretsiz NKolay Kart yollamakta ve bu kart ile istediğiniz ATM den kredinizi çekebilir veya yatırabilirsiniz. Ayrıca banka kartı yerine geçmektedir. Vakıfbank, Akbank ATM leri ve Pttmatiklerden kredinizi yatırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Kredisi Veren Bankalar ve Evrakları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı