Evde Ek İş

Aksaray Evde İş İmkanları, İlanları

Aksaray evde yapılabilecek iş fırsatları ilanları genellikle kariyer sitelerinde ve Facebook sosyal medya platformunda bulunmaktadır. Çünkü evlere iş veren firmalar, bu işleri yapacak kişilerin çoğunlukla ev hanımları olduğu bilmekte ve bu yüzden ev hanımlarının yoğunlukta olduğu yerlere ilan vermektedir. Bununla birlikte İŞKUR üzerinden Aksaray evde iş imkanları seçeneklerine ulaşılabilmektedir. Aksaray ili için evde yapılabilecek bazı iş imkanları şunlardır:

 • Evde Anahtarlık Paketleme
 • Evde Örgü Örme
 • Ev Yemeği Yapma
 • Evde Çakmak Montajı Yapma
 • Evde Nikah Şekeri Yapımı
 • Evde İçerik Üreticiliği

Ayrıca Ağrı evde iş imkanları yazımıza bakabilirsiniz.

Aksaray Ek İş Fikirleri Evde Yemek Yapma

Aksaray evde iş fikirlerinden yemek yapma işi, özellikle ev hanımları arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Aksaray ilinde özellikle yufka ekmek ve yaprak sarması yemeklerine oldukça yoğun talep olmaktadır. Yufka ekmek yapımı için özellikle yaz sonu dönemlerde siparişler artmaktadır. Yaprak sarması gibi geleneksel mutfağımıza ait yemekler için ise yılın her dönemi talepler oldukça yüksektir. Aksaray evde iş için yemek yaparak para kazanmayı düşünüyorsanız izlemeniz gereken yol şu şekildedir:

 • Eğer yufka ekmek yaparak para kazanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken bu tarz yöresel ürünler satan firmalarla anlaşmak olmalıdır. Eğer bir firmayla çalışmak istemiyorsanız, sosyal medya platformları gibi müşteri bulabileceğiniz kanalları sipariş alımı yaptığınıza dair ilan vererek müşteri bulabilmektesiniz.
 • Aksaray ilinde yufka ekmek yapımı işinden özellikle yaz sonu dönemlerinde 2500 TL’ye kadar para kazanılabilmektedir.
 • Yufka ekmek yapımı işi için tarafınıza doğalgaz tüpü, un gibi ihtiyaçlarınız sağlanmaktadır. Yani bu işe yatırmanız gereken tek sermaye emeğiniz ve elinizin lezzetidir.
 • Yaprak sarması yapma gibi daha günlük tüketilen yemekler için ise özellikle restoranlarla anlaşma sağlayabilmektesiniz.
 • Aksaray’daki restoranlar sıcak yemekleri kendileri pişirirken, yaprak sarması gibi daha aperatif niteliğindeki yemekleri yörenin kadınlarına yaptırabilmektedir. Bu iş için restoranlar müdürleri ile birebir görüşme sağlamanız gerekmektedir.

Aksaray Ek İş Anahtarlık Paketleme

Aksaray evde anahtarlık paketleme işi yalnızca ev hanımlarının değil, öğrencilerin ve erkeklerin de tercih edebileceği bir ek iş imkanıdır. Anahtarlık paketleme işi için herhangi bir ince el işçiliği veya bilgi gerekmemektedir. Bu iş için tek yapmanız gereken size gönderilen anahtarlıkları paketlemektir. Anahtarlık paketleme kavramının içine firmadan firmaya değişiklik göstermekle birlikte anahtarlık birleştirme işi de girmektedir. Bazı firmalar yalnızca anahtarlıkları pakete koymanızı istemektedir. Bazı firmalarsa anahtarların aksesuarlarını da takmanızı talep etmektedir. Aksaray evde iş imkanları arasında bulunan anahtar paketleme işi ile ilgili bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

 • Kariyer siteleri üzerinden anahtar paketleme işi veren firmalar görüntülenebilmektedir.
 • Bu firmalar ile irtibata geçerek iş başvurusunda bulunabilmektesiniz.
 • Firmayla anlaşma sağladığınız takdirde, paketlenmesi gereken anahtarlar adresinize gönderilmektedir.
 • Paketleme işi ile birlikte aksesuar takımı da yapıldığı takdirde ücret artmaktadır.
 • Anahtar paketleme işinden alınacak ücret paketlediğiniz anahtar üzerinden hesaplanmaktadır.
 • Anahtar paketleme işine yeni başlayan bir kişi kendi el çabukluğuna da bağlı olarak aylık 1200 TL’ye kadar kazanabilmektedir. Zaman içerisinde aylık ücret 2500 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Aksaray Evde Örgü Örme İşi

Aksaray evde örgü örerek para kazanma işi için yerel firmalara başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Öncelikli olarak kendi ilçe sınırlarınız içinde bulunan yerel çeyiz mağazalarıyla anlaşırsanız, hem teslimatlar kolaylaşmakta hem de pazarlık yapma ihtimaliniz artmaktadır. Çeyiz mağazaları genellikle örgü ve dantel işlerini kendileri yapmamaktadır. Ev hanımları çeyiz mağazalarına giderek iş talep etmekte ve sipariş almaktadır. Evde örgü işi yaparak para kazanmak işiyle ilgili önemli detaylar şu şekildedir:

 • Çeyiz mağazalarıyla anlaşılması gerekmektedir.
 • Mağazalar el işi yeteneğinizden emin olmak için sizlere örnek yaptırabilmektedir.
 • Özellikle dantel ve yemeni kenarı yapma işleri, evde patik ve yelek örme işine nazaran çok daha karlı bir iştir.
 • Adet üzerinden para kazanılmaktadır.
 • Yapacağınız örgü işleri için ipleriniz de mağazalar tarafından sağlanmaktadır.

Afyonkarahisar ek iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Aksaray Evde Çakmak Montajı Yapma Ek İşi

Aksaray çakmak montajı yapma işi, ilde çakma üreticilerinin yoğunlukta bulunması sebebiyle kolayca bulabileceğiniz bir iş imkanıdır. Çakmak işinin genel özellikleri ve ücreti aralığı şu şekildedir:

 • Cinsiyet ve yaş grubu fark etmeksizin herkes tarafından yapılabilen bir iştir.
 • Çakmak montajı işi için çakmak parçalarının birleştirilmesi gerekmektedir.
 • Parçalar kutu halinde adresinize gönderilmektedir.
 • Ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır.
 • Aylık 2000 TL’ye kadar kazanç sağlama ihtimaliniz bulunmaktadır.

Aksaray Evde İş Fırsatı İŞKUR

İŞKUR Aksaray ilinde evde iş imkanı seçenekleri paketleme işleri, takı üreticilikleri gibi işlerdir. Bu işlere başvuru sağlayabilmek için İŞKUR’ a bizzat giderek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. İŞKUR evde iş imkanlarını değerlendiren ev hanımları, aylık 1000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilmektedir.

Aksaray Evde Nikah Şekeri Yapma

Aksaray evde ek iş olarak nikah şekeri yapma işi dönemsel olarak oldukça yüklü miktarda para kazanabileceğiniz bir iştir. Bu iş için başvuru yapmak istiyorsanız, nikah organizasyonu yapan firmalarla irtibat sağlamanız gerekmektedir. Firmalar tarafınıza hazır bir şekilde nikah şekerlerini göndermekte ve sizden yalnızca paketlemenizi talep etmektedir. Aksaray evde iş imkanları arasında bulunan nikah şekeri işi, yalnızca sezonluk olarak değil tüm sene boyunca da yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ağrı Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Aksaray merkez de oturuyorum 3 çocugum var esim iflas etti borcumuz cok cocuklarim okuyor ihtiyaçim var evde paketleme isine

 2. Merhabalar Aksaray merkez de oturuyorum. Paketleme işine ihtiyacım var. Zamanım oldukça fazla verilen işlerle 7/24 saat ilgilenebilirim. Lütfen geri dönüşünüzü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

 3. Burdur halıcılar köyünde oturmaktayım bu işihtiyacım var silarişleri zamanında tamamlicemdende eminim lütfen yardımcı olun

 4. Aksaray merkezdeyim normalde satis elemaniyim evliylm tüm gunum bos rahatlikla fazlasini yapabilirim elim hizli ve boyle islere yatkindir 27 yasindayim

 5. Merhaba Aksaray yesilovada oturuyorum evde paketle işi yapmak istiyorum elim çok becerikli bir her işi yapabilirim vaktimde çok 7/24saat ilgenebilirim sizden haber bekliyorum

 6. Merhaba ben Aksaray merkez de oturuyorum anahtarlık paketleme işini yapmak istiyorum,elim yatkındır , yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı