Banka Kartları

Akbank Yeni Yıl Kampanyası

2017 yılının sonuna doğru yaklaşmakla birlikte yeni yıl için Akbank tarafından kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya göre Akbank kredi kartının son 2 hanesi kadar chip-para kart kullanıcısına hediye ediliyor. Üstelik kart numarası 50’nin altında olsa dahi en az 50 TL hediye veriliyor.

Akbank Yeni Yıl Axess Kampanyası

31 Aralık tarihine kadar sürecek olan kampanyada Akbank kart ile yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 5. kez yapılan harcamanın sonunda kredi kartın son iki hanesi kadar hediye puan kazanılıyor. Kampanyaya katılmak için cep telefonu üzerinden YENİYIL yazıp 4566 numarasına SMS gönderilmesi yeterli oluyor. Kampanyaya katılmak için aynı zamanda Axess Mobil üzerinden ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklanması da yeterli oluyor. Üstelik mobil üzerinden başvuru yapıldığında +10 TL chip-para veriliyor. Kampanya detayları ise şu şekilde;

  • Kampanya 1 -31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Axess üye iş yerleri olsun yada olmasın fark etmeksizin yapılan tüm alışverişlerde 150 TL üzerine çıkılan 5. alışverişte kampanyadan faydalanılabiliyor.
  • Kampanyaya kayıt yaptırdıktan sonra Axess Wings, ticari kartlar, Free kredi kartları yada Neo banka kartları ile yapılan harcamalardan kazanılacak toplam chip-para 99 TL ile sınırlandırılıyor.
  • Alışverişe ulaşıldığı zaman SMS ile kazanılan puan hakkında bilgi veriliyor. Puanların yüklenmesi 11 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek.
  • Nakit çekimler kampanyaya dahil değildir.

İlginizi çekebilir: Akbank Şubeye Gitmeden Direkt Kredi

Kayıt için gönderilen SMS’lerde KDV ile ÖİV dahil bir şekilde 0,65 TL ücretlendirme yapılıyor. Kampanya kapsamında kazanılan puanın kullanım süresi olarak Akbank tarafından 7 gün belirleniyor. Bu günler içerisinde harcama yapılmaması durumunda puanlar siliniyor.

Alışveriş Harcamalarında Dikkat Edilecek Hususlar

Akbank tarafından müşterilerine sunulan bu fırsatlardan faydalanmak isteyenler 150 TL’lik harcamaları tek seferde yapmaları gerekiyor. Yani bir gün içerisinde birbirinden bağımsız olarak yapılan 50 şer TL’lik harcamalar kampanyaya dahil olmuyor. Fırsatlardan faydalanmak için yapılan 150 TL’lik harcamaları farklı günlerde gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı gün içerisinde de bu harcamalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak 5 sefer 150 TL’lik harcamaya karşılık gelen 750 TL tek seferde harcanması durumunda sadece 1 seferlik harcama olarak hesaplanacak.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Bereket Kart başlıklı makalemizde Albaraka Türk hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı