Krediler

Akbank Şubeye Gitmeden Direkt Kredi

Akbank tarafından şubeye gitmenize gerek kalmadan 30.000 TL’ye kadar kredi imkanı kefilsiz ve belgesiz bir şekilde tüm müşterilerine sunuluyor. Krediyi alabilmek için yapmanız gereken tek işlem ise Akbank Direkt’e girerek istediğiniz kredinin başvurusunu yapmak oluyor.

Akbank Direkt Kredi

Nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler biz dizi işlemden kurtulmak için Akbank Direkt krediyi kullanarak istediğiniz krediye 7 gün 24 saat başvurabiliyorsunuz. Başvurmak için internet sitesi, mobil uygulama yada telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Kullanılacak kredi için örnek hesaplama tablosu ise şu şekildedir;

  • 10 bin TL krediyi 24 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenler sigortalı olarak kredi kullanmaları halinde aylık %1,47 faiz oranı ile 514,68 TL taksit ödemesi yapıyorlar.
  • Yine 24 ay vade seçeneği ile ancak 20.000 TL kredi kullanmak isteyenler ise aynı faiz oranından faydalanarak aylık 1.029,36 TL taksit ödemesi yapmaları gerekiyor.
  • Son olarak 24 ay vadeli bir şekilde 30.000 TL kredi kullanacak kişiler için %1,47 faiz oranı üzerinden aylık 1.544,05 TL taksitler halinde Direkt kredi kullanma imkanı Akbank tarafından tüm müşterilerine sunuluyor.

Göz atabilirsiniz: Akbank eft saatleri

Kullanılacak kredi için herhangi bir imza yada belge getirmenize gerek kalmadan sadece Akbank müşterisi olmanız yeterli oluyor. Birkaç dakika içinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığına yönelik gelen mesaj sonrasında olumlu bir cevap gelmesi halinde birkaç saniye içerisinde kredi miktarınız hesabınıza aktarılmış oluyor. Mesai saatlerinin önemi olmadığı için hafta sonu yada hafta içi mesai saatlerinin dışında da kredinizi kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: En uygun kredi veren bankalar hangileri?

30 Bin TL Üzeri Kredi Başvuruları

Kullanılmak istenen kredi miktarı 30.000 TL üzerinde olması durumunda ise online olarak kredi başvurusu kabul edilmiyor. Bu durumda en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusu yapılabilir. Akbank Direkt hesabını şubelerden onaylayarak açtırmanız durumunda ise yapabileceğiniz en önemli işlem ise kredi notunuzu görebilmeniz oluyor. Kredi skorunu görmek isteyen kişiler Akbank Direkt Risk Raporu menüsü üzerinden kredi notunu öğrenebilir ve kredi başvurusunu bu değerlendirmeye göre yapabilirler. Online olarak yapılan kredi başvurusunda değerlendirme kredi notuna göre yapıldığı için bu uygulama olayı kredi reddi durumunda kredi notunuzun düşmesine engel olur.

Bir önceki yazımız olan Ölen Kişinin Kredisini Kim Öder? başlıklı makalemizde Kredi Borcu ve Ölen Kişi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı