Evde Ek İş

Afyonkarahisar Evde İş İmkanları, İlanları

Afyonkarahisar evde iş fırsatları bulunduğu bölgenin coğrafi ve kültürel özelliklerine göre çeşitlilik kazanmaktadır. Afyonkarahisar ilinde ikamet ediyorsanız, ilinizde bulunan evde iş fırsatlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Evde iş fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız kendi iş fikirleriniz ile para kazanabileceğiniz gibi bölgede faliyet gösteren firmalar ile anlaşarak da ücret kazanabilirsiniz. Firmaların sunduğu veya kendinizin yapabileceği  Afyonkarahisar evde iş imkanları arasından birkaçı ise şunlardır :

  • Afyonkarahisar kaymağı paketleme işi
  • İğne oyası yapma işi
  • Bebek şekeri paketleme süsleme işi
  • Havlu kenarı süsleme işi

Ayrıca evlere iş veren firmalara yazımızdan bakabilirsiniz.

Afyonkarahisar Evde İş İmkanlarından Ne Kadar Kazanırım

Afyonkarahisar evde iş seçenekleri ve ücretleri her işe göre değişim göstermektedir. Kişinin kazandığı ücret şu kriterlere göre değişiklik göstermektedir:

  • Kişinin yeteneği
  • Elinin alışmış olup olmaması
  • Bu iş için harcanan zaman
  • Bu iş için kaç kişi çalışacağı
  • İşin kişi için uygun olup olmadığı
  • Kişinin işi, kendisi için veya firma için yapıyor olması: Evde iş gören kişi firma için yapıyor ise fiyat konusunda firma ile yaptığı anlaşma oldukça önemlidir.

Afyonkarahisar evde iş gören kişi her ne kadar etkileyen sebepler olsa da, ortalama 1000 TL  ile 1800 TL arasında bir para kazanmaktadır. İstisnai durumlarda kazandığınız para işin niteliğine göre 1800 TL’yi geçebilmektedir.

Afyonkarahisar Evde Afyonkarahisar Kaymağı Paketleme işi

Afyonkarahisar evde iş görme Afyon kaymağı paketleme işi Afyonkarahisar’da yaşıyorsanız ilk tercihlerinizden biri olacaktır. Afyon kaymağı paketleme işi için çok çeşitli fonksiyonlar sunulmaktadır. Kendi ürettiğiniz kaymağınızı paketleyip toptan satabileceğiniz gibi yine kendi üretiminiz olan Afyon kaymağını paketleyip parekende de satabilirsiniz. Ayrıca bir firma ile anlaşıp, firmanın size vermiş olduğu Afyonkarahisar kaymağının satışı ve pazarlaması ile uğraşmadan paketleyebilirsiniz. İlk seçenekler için her ne kadar bir ücret öngörülmese de firmanın size vermiş olduğu Afyon kaymağının paketlenmesinden aylık 1000 TL ile 2400 TL arası bir ücret kazanabilirsiniz. Afyonkarahisar evde iş imkanları arasında en çok tercih edilen yöreye özgü kaymağın paketlenmesi işidir.

Afyonkarahisar Evde İğne Oyası Yapma İşi

Afyonkarahisar evden yapılabilen oya işi el becerisi gerektirdiği için genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Elinizi ve bileğiniz iyi kullanma yeteneğiniz var ise, evde iğne oyası yapma işinden kazanacağınız ücret de artmaktadır. İğne oyası yapma işi diğer evde iş imkanlarına göre daha kazançlı bir iştir. Bu işi yapmak istiyorsanız ve yeteneğiniz de var ise bu işi bizzat kendiniz yapabilirsiniz. Evde iğne oyası yapma işini bir firma ile anlaşarak yapmak istiyorsanız, Afyonkarahisar’da bulunan tesettür veya çeyizlik eşya ve ürün satan mağazalara giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurusunda bulunduktan sonra işe kabul edilirseniz, iş veren gerekli malzeme ve ürünleri size temin edecektir. Bu malzemeleri kendiniz alabileceğiniz gibi iş veren de daha önce kendisine iletmiş olduğunuz adrese getirebilmektedir. Malzemeleri aldıktan sonra evde işte çalışan kişi tarafına verilen tüm malzemelerden sorumlu olacaktır. Evde iğne oyası yapma işini bir firma için yapıyorsanız, kazanacağınız ücret aranızdaki anlaşma ve ayıracağınız zamana göre değişim göstermektedir. Ortalama kazanabileceğiniz ücret ise 1000 lira ile 4000 lira arasında olmaktadır.

Afyonkarahisar Bebek Şekeri Paketleme Ve Süsleme İşi

Afyonkarahisar evden bebek şekeri paketleme işi adı altında her türlü şeker paketlemesi yapılabilmektedir. Bebek şekeri paketleme ve süsleme işi, genellikle bebeğin bu dünyadaki 40. gününü tamamladıktan sonra bebeğin ailesi tarafından okutulan mevlitten sonra, yakınlarına hatıra olması amacıyla dağıtılan şekerleri paketleyip süsleme işidir. Evde bebek şekeri özel olarak hazırlanabildiği gibi daha önce hazırladıkları bebek şekerlerini sunan mağazalardan da satın alınabilir. Bu yüzden bu işle uğraşmak isteyen kişiler bir mağaza ile anlaşarak bu işi evde yapabilecekleri gibi kendileri de yaptıkları bebek şekeri süslemelerini tanıtarak satabilirler. Bebek şekerli süsleme ve paketleme işinde kişinin kazancı, mağazayla yaptığı anlaşmaya ve yaptığı şekerlerdeki emeğinin niteliğine göre farklılık göstermektedir. Hem süslemesini yapan hem de paketleyen biri ile sadece süsleme ya da sadece paketleme yapan birinin kazancı bir olmayacaktır. Ayrıca kişinin elinin hızına ve yaratıcılığına göre de bu ücret farklılık göstermektedir.

Evde bileklik işi yaparak para kazanma yollarını inceleyebilirsiniz.

Afyonkarahisar Evde Havlu Kenarı Süsleme İşi

Afyonkarahisar evden yapılan havlu kenarı süsleme işi beceri isteyen bir iştir. Bu sebeple eline ,bileğine ve yaratıcılığına güvenen kişilerin tercih ettiği ilk işlerden arasındadır. Bu işi yapmak isteyen kişiler, havlu ve bornoz sektöründe faliyet gösteren bir firma ile anlaşabilecekleri gibi kendi yakınlarında bulunan, havlu ve bornoz satan bir mağaza ile de anlaşabilmektedir. Ayrıca kendiniz de bu işi yapabilmektesiniz. Kişinin bu işten kazanacağı tahmin edilebilir bir ortalama kazanç olmasa da mağaza ya da firma ile yapılan anlaşmaya göre , kişinin bu işe ayırdığı zaman göre ve kişinin yaptığı tasarımların özgünlüğüne göre kazanç miktarı değişmektedir.

Afyonkarahisar Evde İş İlanları İŞKUR

Afyonkarahisar evde yapılabilecek iş imkanları İŞKUR üzerinden de görüntülenmektedir. İŞKUR ilanlarını görmek istiyorsanız “ https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx” adresine giderek açılan sayfada istenilen bilgileri girmek gerekmektedir.

İŞKUR iş başvurularında üyelik istemektedir. Üyelik için “ https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx” adresine giderek talep edilen bilgileri girmeniz ve “Üye Ol” butonuna basmanız gerekmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde Afyonkarahisar evde iş imkanları başvurunuzu oluşturabilmektesiniz.

Bir önceki yazımız olan Adıyaman Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı