Evde Ek İş

Adıyaman Evde İş İmkanları, İlanları

Adıyaman evde iş fırsatları içerisinde Adıyaman ilinin bulunduğu bölgenin ve çevresinin özelliklerine çeşitli iş imkanları bulunmaktadır. Adıyaman ilinde yaşayan öğrenciler, ev hanımları ve emekliler bu iş imkanları ile bütçelerine ek gelir sağlamaktadırlar. Bu iş imkanları sadece öğrenci, emekli ve ev hanımlarına değil çalışmakta olup ekstra gelir kazanmak isteyen çalışanlara da sunulmaktadır. Adıyaman evde iş imkanları araştırması yaparak internet üzerinden verilen ilanlara başvuruda bulunabileceğiniz gibi iş veren ve ya iş verenin iş alımı için yetki verdiği kişiler ile bizzat görüşüp iş başvurusu talebinde de bulunabilirsiniz. Adıyaman evde iş imkanlarının başlıcaları şu işlerdir:

  • Evde kına paketleme işi
  • Evde takı işi
  • Evde mantı işi
  • Evde tesbih dizmek

Ayrıca evde kalem işi yazımıza bakabilirsiniz.

Adıyaman Evde İş Fırsatları İle Ne Kadar Para Kazanılır

Adıyaman evde yapılabilen iş imkanları, ev hanımlarına sabit bir işte çalışıyormuş gibi gelir sağlayabilmektedir. Adıyaman evde iş imkanları sunan firmalar ile yaptığınız anlaşmalar neticesinde bu miktarı kendiniz belirleyebilirsiniz. Evde para kazanmak istiyorsanız veya evde para kazanmaya başladıysanız bunun karşılığında alacağınız ücretin değişkenlik göstermesine sebep olan nedenler vardır. Elinizin bu işe yatkınlığı, yaptığınız işin daha önce niceliği ve niteliğine göre firma ile birlikte belirlemiş olduğunuz birim fiyatı , bu işi kaç kişi ile yapacağınız, bu işe ne kadar zaman harcayacağınız gibi nedenler alacağınız ücretin değişken olmasına neden olmaktadır. Her ne kadar değişken olsa da, yaptığınız iş için bu değişkenler ile birlikte 250 ile 3000 lira arasında olması öngörülmektedir.

Adıyaman Evde Kına Paketleme İşi İmkanı

Adıyaman evde iş fırsatlarından kına paketleme işi her dönem gelir elde edebileceğiniz bir iştir. Düğünlerden önce kına gecelerinde, kına alım satımını kolaylaştırmak için paketleme işlemini firmalar daha uygun maliyet ile karşılamak için evde kına paketleme işi iş imkanları sunmaktadır. Evde toplu halde aldığınız kınayı kendiniz paketleyip satışını yine kendiniz yapabileceğiniz gibi kına sektöründeki bir firma ile anlaşıp bunu ek iş veya iş olarak da yapabilirsiniz. Kına sektöründeki bir firma ile anlaşarak bu işi yapmak istiyorsanız Adıyaman’da bulunan kına sektöründe faaliyet gösteren bir firmaya başvurmanız gerekmektedir. İş başvurusundan sonra işe kabul edilmeniz halinde, iş başvurusunda bulunulan firma size kına paketleme işinde gerekli olan malzemeleri temin edecektir. Bu malzemeleri firma ile yapmış olduğunuz anlaşmaya göre kendiniz gidip alabileceğiniz gibi, firmaya daha önce belirtmiş olduğunuz adresinize bırakılmasını da talep edebilirsiniz. Bu iş imkanı ile 250 ile 1800 lirası bir ücret kazanabilirsiniz.

Adıyaman Evde Takı İşi

Adıyaman evde yapılabilen takı işi oldukça talep görmektedir ve özellikle Adıyaman ilinde yaşayan insanlara  sunmuş olduğu iş imkanlarından biridir. Bu işi kendi adınız ve hesabınıza yapabileceğiniz gibi anlaştığınız firmanın adına da yapabilirsiniz. Bu işi bizzat kendiniz yapmak istemiyorsanız Adıyaman ilinde takı ve özel eşya sektöründe çalışan bir firmaya gidip başvurmanız gerekmektedir. Adıyaman’da takı ve özel eşya işi için bu sektörde bulunan firmaya kabul edildikten sonra firma size gerekli malzeme ve tasarımı verecektir. Aldığınız bu malzemelerin ve özellikle tasarımların güvenliğini ve gizliliğini sağlamanız gerekmektedir. Bu sektörde çalışan firmalar genellikle malzeme ve tasarımları bizzat kendileri size getirmektedir. Adıyaman evde iş imkanları arasındaki takı ve özel eşya işi için çalıştığınız firma ile olan anlaşmanızda kişisel yeteneğinize göre kazanabileceğiniz ücret değişmektedir. Bu ücreti zamanla elinizin alışması ile yukarı çekebilirsiniz. Bu iş ile aylık 600 tl ile 2500 tl arası bir ücret kazanabilirsiniz.

Adıyaman Evde Mantı İşi

Adıyaman evde siparişle mantı yapma işi için bu sektörde faaliyet gösteren bir firma anlaşma yapmanız gerekmektedir. Adıyaman evde mantı işinin bir diğer seçeneği ise evde mantı hazırlayıp konserve ve kurutulmuş gıda sektöründe faliyet gösteren bir firma ile anlaşarak mantıları bu firmaya satmaktır. Adıyaman ilinde yaşıyorsanız ve eliniz de mantı yemeğine yatkın ise bu iş imkanından bolca kazanç elde edebilirsiniz. Bu iş imkanında çalışmak istiyorsanız yemek sektöründeki ya da konserve ve hazır gıda sektöründeki bir firma ile anlaşarak bu işe başlayabilirsiniz. Bu iş imkanından kazandığınız para ise yaptığınız mantı miktarına göre farklılık göstermektedir. Ancak kazanacağınız bu miktar genellikle 1000 TL ile 2000 TL arası bir miktar olmaktadır.

Evde ev hanımlarına ek iş detayları içeriğimizdedir.

Adıyaman Evde Tespih Dizmek İşi

Adıyaman evde tespih yapma iş imkanı bölgede sıkça tercih edilen bir ek iş seçeneğidir. Günlük yaşadığımız stresten biraz olsun uzaklaşmak için ismi ilk başlarda sayılan eşyalardan biri olan tespihlerin maliyetini düşürmek için firmalar tespih dizme işini evlere vermeye başlamıştır. Bu işi firmayla anlaşmak yerine kendiniz bizzat da yapabilirsiniz. Bu işi bir firma ile anlaşarak yapıyorsanız ve sadece tespih dizecekseniz firma kendi malzemelerini tedarik etmek şartı ile genellikle 1000 adet tespihe 250 ile 300 lira arası bir fiyat vermektedir.

Adıyaman Evde İş İmkanları İŞKUR

Adıyaman evde yapılabilecek iş ilanlarını İŞKUR aracılığı ile görüntüleyebilirsiniz. İŞKUR’un iş ilanlarını görüntüleyebilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine tıklayarak ve gerekli bilgileri girerek size uygun iş ilanlarını görebilmektesiniz.

İŞKUR, sitesi üzerinden size uygun iş ilanlarını görüntülemenize izin verse de iş başvurusu yapmak için üyelik istemektedir. Üye olmak için https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx adresine giderek gerekli bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde Adıyaman evde iş imkanları başvuru alımınız yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Adana Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı