Evde Ek İş

Adana Evde İş İmkanları, İlanları

Adana evinizde yapabileceğiniz iş imkanları, çalışmıyor ya da çalıştığınız halde ek gelir elde etmek istiyorsanız size çeşitli ek imkanlar sunmaktadır. Adana ilinde evde yapabileceğiniz birden çok iş seçeneği bulunmaktadır. Evlere iş imkanı veren firmalar esnek çalışma saatleri sunmaktadır. Evinizde tam zamanlı bir işte çalışır gibi çalışabilir veya size uygun saatlerde ve çalışma sürelerinde iş fırsatları bulabilirsiniz. Adana ilinde Türkiye geneli evde iş imkanı sunan firmalar dışında Adana’ya özel iş imkanları da bulabilirsiniz. Kendisine has coğrafya ve kültürü ile Adana evde iş imkanları ise genellikle şunlardır:

  • Evde paket sabunlama işi
  • Evde davetiye katlama işi
  • Evde pamuk paketleme işi

Ayrıca Türkiye genelinde home office (evde iş ) çağrı merkezi müşteri temsilcisi işlerine de başvurabilirsiniz. Home office çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak evinizde evinizde internet ve bilgisayarınızın olması gerekmektedir.

Ayrıca evde tel toka paketleme işi yazımıza bakabilirsiniz.

Evde Ek İş İle Para Kazanma

Evde ek iş fırsatları ile ne kadar para kazanacağınız yaptığınız işin niteliği , niceliği ve sıklığına göre farklılık göstermektedir. Evde ek iş imkanları, ek iş yapmak isteyen çalışanlarına 250 ile 3000 lira arası bir gelir vadetmektedir. Ek iş ile para kazanmak isteyenlerin, iş verenle yaptığı anlaşma da bu miktarı etkilemektedir. Evde ek iş imkanını genellikle ev kadınları ve öğrenciler tercih etmektedirler. Evde ek iş imkanı ile gelir elde etmek isteyenler bulundukları bölgenin ve ilini çevre ve coğrafik özelliklerini dikkate alarak iş aramaları kendilerine faydaları olacaktır.

Evde Öğrencilere Ek İş

Evde öğrencilere burs gibi ek iş imkanları özellikle internet sitelerinde bulunmaktadır. Evde çalışarak bütçesine ek gelir elde etmek isteyen öğrencilere çeşitlik fırsatlar sunulmaktadır. Evde çalışmak isteyen öğrenciler, evde yapılabilecek diğer iş imkanlarının yanında makale yazarak da ek gelir elde edebilirler. Bunun için makale yazma işi sunan makale firmalarına gerekli bilgiler ile başvuruda bulunabilirler.

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde sabun paketleme  kazancı paketleme işindeki elinizin çabukluğu, iş vereninize teslim ettiğiniz paketlenmiş sabun miktarına göre farklılık göstermektedir. Evde sabun paketleme işine başvurmak istiyorsanız, Adana ilinde sabun üretim yerlerinden birine gidip başvurunuzu iletebilirsiniz. Evde sabun paketleme işini almak istediğiniz kişi, başvurunuzu kabul ettikten sonra gerekli olan malzemeleri size ya verecektir ya da belli aralıklarla kendisine verdiğiniz adrese sabun paketleme işi için gerekli olan malzemeleri kendisi getirecektir.Evde sabun paketleme işi için gerekli olan malzemeleri aldıktan sonra o malzemelerdeki eksilmelere engel olmanız gerekmektedir. Ayrıca malzemelerin güvenliğini yine sizin sağlamış olmanız gerekmektedir. İş verenle yapacağınız anlaşma ile Adana evde iş imkanları arasında bulunan sabun paketleme işinden 2000 liraya kadar para kazanabilir ve ev bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Adana Evde Pamuk Paketleme İşi

Adana evde pamuk paketleme çalışma fırsatı pamuğu ile ünlü Adana ilimizin evde çalışmak isteyenlere sunduğu kendine has iş imkanlarından birtanesidir. Adana ilinde eviniz dışında sürekli bir işte çalışmak istemiyorsanız, çalışmak istediğiniz halde iş bulamıyorsanız, öğrenci iseniz ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, çalıştığınız halde ek gelir elde etmek istiyorsanız bu iş imkanı size iyi fırsatlar sunacaktır. Adana sınırları içerisinde evde pamuk paketleme işi ile ilgileniyorsanız pamuk işi alanında faaliyet gösteren kozmetik firmalarına başvuruda bulunulabilirsiniz.  Adana ilindeki kozmetik firmalarına başvurduktan sonra işe kabul edildiğiniz takdirde evde pamuk paketleme işi için gerekli olan malzemeleri bu alanda faaliyet gösteren firmalar size temin edecektir. Adana evde iş imkanlarından biri olan evde pamuk paketleme işinden aylık paketleme yaptığınız pamuk miktarı ve işvereniniz ile aranızdaki anlaşmaya göre 1800 liraya kadar gelir elde edebilirsiniz.

Evde örgü işi yaparak para kazanmak için yazımıza bakabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye hazırlama işi ile para kazanıp bütçenize destek olmak istiyorsanız bu işi kendiniz yapabileceğiniz gibi düğün ve organizasyonlarda davetiye hazırlayan firmalarla da anlaşabilirsiniz. Adana ilinde düğünler ve organizasyonlara davetiye  işinden kendiniz para kazanmak istiyorsanız, Adana ilinin düğün ve organizasyonlarını iyi bilmeniz ve davetiyelerinizin tanıtımını iyi yapmanız gerekmektedir. Tanıtım ve organizasyonlar ile uğraşmak istemiyorsanız ilinizde bulunan davetiye hazırlayan ve satışını gerçekleştiren bir firmaya iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. İş talebinde bulunduğunuz firma size gerekli olan malzemeleri sağlayacaktır. Malzemeleri size veren firma, sizden bitirmeyi taahhüt ettiğiniz miktarı, bitirmeyi taahhüt ettiğiniz tarihte isteyecektir. Bu yüzden ilk düğün davetiyesi katlama işine başladığınız da davetiye miktarının niceliğini düşük tutmanız yararınıza olacaktır. Davetiye katlama işi ile 250 ile 1500 lira arası para kazanma fırsatını elde edebilirsiniz.

Adana Evde İŞKUR İş İmkanı

Adana İŞKUR ile evde iş fırsatları incelemesi yapmak ve başvuruda bulunmak için İŞKUR’a üye olmanız gerekmektedir. İŞKUR’a üye olmak için https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx

adresine gittikten sonra karşınıza çıkan ekrandaki sözleşmeyi onaylamanız gerekmektedir. Onaylama işlemini gerçekleştirdikten sonra gerekli bilgileri girerek üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

İŞKUR ‘ da iş imkanlarını internet üzerinden görüntülemek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893 adresine gitmeniz gerekmektedir. Ardından açılan sayfada size uygun iş imkanlarının bulunabilmesi için sizden bilgiler talep edilmektedir. Size uygun iş imkanlarının doğru görüntülenebilmesi için sitenin sizden istediği bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir. İŞKUR ile Adana evde iş imkanları başvurusunda bulabilirsiniz. Adana ili için İŞKUR iş ilanları genellikle paketleme işlerinde yoğunlaşmıştır.

Bir önceki yazımız olan Evde Tel Toka Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba Adana’da yaşıyorum. Çalışmıyorum. İşe ihtiyacım var. Geri dönüş yapılırsa sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı