İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Adakeyfi Kuruyemiş Bayilik Başvurusu ve Şartları

Adakeyfi Kuruyemiş bayilik sistemi 2009 yılından beri yapılmaktadır. 2009 yılında kurulan Adakeyfi Kuruyemiş, İstanbul üzerinde bulunan otel ve restoranlara kuruyemiş vererek iş hayatına başlamıştır. Adakeyfi zamanla halka açılarak, vakumlu paket ve tekli ürün sistemi ile mağazalarda ve belirli online kuruluşlarda yerini almıştır. Adakeyfi Kuruyemiş bayilik talebi ve koşulları ise şu şekildedir;

 • Bayilik başvurusunda bulunacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.
 • Yurt dışı uyruklu kişilerin ise oturma izni olması gerekmektedir.
 • Başvuruda bulunacak olan kişilerin bayilik için belirlenen ücreti ödemesi ve bayilik anlaşmasını imzalaması gerekmektedir.
 • Bayilik alacak olan kişiler, yapacakları yatırım ve işletme planını Adakeyfi Kuruyemiş genel mağazasına bildirmelidir.
 • Adakeyfi Kuruyemiş’in N11 üzerinden paket olarak satışı bulunmaktadır. N11 üzerinden satış yapılan ürünler ise kayısı, incir, ceviz içi, file fındık, fındık içi, ceviz içi, antep fıstığıdır.

Ayrıca Shell personel alımı başvurusu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Adakeyfi Kuruyemiş Bayilik Hakkında Bilgiler Nelerdir?

Adakeyfi Kuruyemiş 2009 yılında İstanbul’da kurulan bir kuruyemiş ve baharat mağazasıdır. Adakeyfi Kuruyemiş kurulduğu yıldan itibaren, otel ve restoranlara hizmet etmektedir. Adakeyfi Kuruyemiş bayilik hakkında genel bilgiler ise şu şekildedir;

 • Ana bayi içerisinde çalışan kişi sayısı 6’dır.
 • Şube şimdiye kadar herhangi bir franchise vermemiştir.
 • Şubenin merkez ülkesi ise Türkiyedir.
 • Merkeze ait şuan mevcut bulunan bir şube yoktur.
 • Son bir yıl içerisinde Türkiye üzerinde herhangi bir şube açılmamıştır.

Adakeyfi Kuruyemiş Bayilik Başvurusu İçin İletişim Bilgileri Neledir?

Adakeyfi Kuruyemiş  bayilik talebi için iletişime geçeceğiniz yer ise  Adakeyfi Kuruyemiş ana şubesidir. Adakeyfi Kuruyemiş’e giderek bayilik açma hakkında bilgi alabilir, bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Online olarak başvuruda bulunmak isteyen kişiler http://www.adakeyfi.com/ adresine girerek bayilik başvurusunda bulunabilirler. Adakeyfi Kuruyemiş bayilik başvurusu için yapabileceğiniz işlemler ise şu şekildedir;

 • Firma sahibi olan Murat Gündoğdu ile birebir görüşme yapabilirsiniz.
 • Ana şubenin numarası olan 0212 640 84 83 numaralı müşteri hizmetini arayarak birebir bayilik talebinde bulunabilirsiniz, bayilik hakkında ki sorularınızı sorabilirsiniz.
 • Adakeyfi Kuruyemiş’den bayilik almak için gidilmesi gereken adres ise İstanbul Bayarampaşa’da bulunan, Kocatepe mahallesi, Gümrük İskelesi Caddesi, Numara 1646 giderek birebir bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Adakeyfi Kuruyemiş İçin Online Bayilik Başvurusu Nereden Yapılmaktadır?

Adakeyfi Kuruyemiş bayilik sahibi olmak için birebir başvuruda bulunabileceğiniz gibi internet üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Adakeyfi Kuruyemiş’den bayilik almak isteyen kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve banka üzerine belirli bir miktar birikimi olması gerekmektedir. Adakeyfi Kuruyemiş mağazası için online bayilik talebi ise şu şekilde yapılmaktadır;

 • https://www.franchiseturkey.com/adakeyfi-kuruyemis-franchise-bayiligi Franchise Turkey resmi web sitene girerek başvuruda bulunabilirsiniz, adrese giren kişiler isim, soy isim, mail adresi, telefon numarası ve bilgi almak için gerekli bilgi formunu doldurarak başvuruda bulunabilir, başvurulara ortalama 24 saat içerisinde geri dönülmektedir.
 • İş Kuruyorum resmi web sitesine iskuruyorum.com adresine girerek ulaşabilirsiniz, adres üzerinden Adakeyfi Kuruyemiş bayilik seçeneğine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.
 • İş Kuruyorum üzerinden Adakeyfi Kuruyemiş bayilik başvurusu yapacak olan kişiler, isim ve soy isim, telefon, bayilik istenen il veya ilçeyi, aranmak istediği günü ve saati, telefon numarası ve hakkınızda kısa bilgi verebileceğiniz,  hakkında kısmını doldurmanız gerekmektedir.
 • İş Kuruyorum üzerinden başvuruda bulunan kişilere ortalama 2 iş günü içerisinde geri dönüş yapılmaktadır, ortalama bu site üzerinden 104 kişi bayilik talebinde bulunmuştur.
 • Birebir firma sahibine başvuruda bulunmak isteyen kişiler http://www.adakeyfi.com/iletisim/ üzerinden veya https://www.find.com.tr/ adresine girerek birebir başvuruda bulunabilirler.
 • https://www.find.com.tr/ üzerinden başvuruda bulunacak olan kişiler birebir mesaj göndererek, kendileri hakkında bilgi verebilir veya bayilik hakkında merak ettikleri soruyu sorabilirler.

Bir önceki yazımız olan Acil Tıp Teknisyeni İş İmkanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı