Parafikir

Acil Para Lazım Nasıl Bulurum?

Acil Para Lazım Nasıl Bulurum?

Hafta sonu olduğu için yada kredi notu düşük olduğu için bankalardan kredi kullanamayan kişiler acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için bir kaç yol bulunuyor. Özellikle taksitle alınan borçlar yada vadeli alınan krediler nakit ihtiyacının karşılanmasında bankalardan daha yüksek faizle para veren legal yerler olarak karşımıza çıkıyor.

Acil Para Bulma Yolları

Birçok para bulma yollarının bulunduğu Türkiye’de pek çok kişi bankaların dışında para bulma yolunun olmadığını düşünürler. Ancak bir takım para veren firma ve şirketler şu şekilde çalışıyorlar;

 • Taksitle altın satın almak
 • Senetle para çekmek
 • Gelir belgesi istemeyen bankalardan kredi çekmek
 • İpotek karşılığı borç alma

Bu yöntemler birçok açıdan nakit ihtiyacının karşılanmasını sağlar ancak bankalardan daha yüksek faiz ile karşılaşıldığı için dikkatle ve geri ödeme gücüne sahip olunduğuna emin olmak lazım. İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan kuyumcular çarşısında kredi kartı ile taksitli altın satışı yapan birçok kuyumcu bulunuyor. Bunlardan bir tanesi Özlem Pasajı Kuyumcular Çarşısı olarak bilinen pasaj içerisindeki dükkanlardır. Adres olarak Mecidiyeköy Mah. Şht. Ertuğrul Kabataş Cad. No:1 34387 Şişli/İSTANBUL ile bulunabilir.

Belirtilen kuyumcuların dışında alınabilecek nakit para için bir diğer yol ise senetle para almadır. Bu yöntem faktöring şirketlerinde yapılabileceği gibi aynı zamanda da finans şirketleri üzerinden de kullanılabilir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken husus aylık ödemelerin gelirinizin %80’ini geçmemesi gerektiğidir. Bu durumun üzerinde gündelik ihtiyaçların karşılanamaması gibi bir takım sorunlar ortaya çıkabilir.

Bankalar Üzerinden Kredi Alma

Gelir belgesi olmadan kredi veren Akbank özellikle Direkt mobil uygulaması üzerinden 20.000 TL’ye kadar anında kredi kullanılabilir. Diğer bir banka ise Garanti Bankası olarak karşımıza çıkıyor ve hiçbir gelir belgesi yada kefil istemeyen müşterilerine 25.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Bankaların genelde SSK’lı olarak çalışanlara kredi vermeye yönelmesi resmi olarak çalışmıyor görünen kişilerin kredi çekmesini oldukça zor bir hale getirebiliyor. Yapı Kredi Bankası ise geliri olmayan kişilere resmi olarak kredi veriyor ancak verilen bu kredi 10.000 TL üst limit ile sınırlandırılıyor.

İpotek karşılığında kredi kullanılması diğer tüm yöntemlerden daha kolay oluyor. Bu yöntem bankalar üzerinden de kolay bir şekilde uygulanabilir. Ayrıca faktöring firmaları da ipotek karşılığında kredi imkanı sunuyorlar.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 31 YORUM
 1. bator dedi ki:

  % 3 kredi teklif ediyoruz, şimdi başvurunuz.

 2. serkan dedi ki:

  off off hayat zor. herkese acil para lazım :S

 3. Credit Financier Home dedi ki:

  *% 3 faiz kredisi sunmaktadır
  * Nakitsiz Girişimci Sigortası
  * Para için garanti

  İyi kredi notu ile, Credit Financier Home, bireylere veya şirketlere veya kooperatif kuruluşlarına, endüstriyel ve kişisel faydalar amacıyla, teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunmaktadır.

 4. BENITA BECKY dedi ki:

  Mali yardım mı arıyorsunuz? Faturalarınızı veya borçlarınızı ödemek için acil bir kredi ihtiyacınız var mı? kredi ne olursa olsun, bugün bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmelisiniz: Benitavestment@hotmail.com

 5. BENITA BECKY dedi ki:

  Bu, genel kamuoyuna şu anda düşük faiz oranlarında kredi verdiğimizi bildirmektir.

  Bir kredi almayı düşünüyor musunuz? Kendi işini kurmak için ciddi bir krediye ihtiyacınız var mı? Borcunuz var mı? Bu sizin isteklerinizi yerine getirme şansınızdır, kişisel krediler, ticari krediler ve kurumsal krediler ve düşük faizle faizi olan her türlü krediyi veriyoruz. Bu, aradığınız fırsattır.

  İşletme kredisi, araç kredisi, şirket kredisi, girişim sermayesi, ev kredisi, öğrenci kredisi veya düşük faiz oranına göre seçtiğiniz herhangi bir kredi gibi her türlü krediyi sunuyoruz. İlgilenen kişiler bizimle iletişim kurabilir.

  Not: Tüm yanıtlar doğrudan Şirket E-posta adresine yönlendirilmelidir

  Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkürler.

  Saygılarımla.

  1. Banu dedi ki:

   Ne gibi evraklar istiyorsunuz

 6. ahmet gülyaprak dedi ki:

  İpoteksiz zor.

 7. West Kredi dedi ki:

  acil kredi başvurusu% 3

  1. Banu dedi ki:

   Ne gibi evraklar istiyorsunuz

 8. Aydin Ertan dedi ki:

  Dünyanın Amerikan kısmından bir kredi almaktan dolayı çok mutluyum, kredi başvurunuz için Bay Wilson Jones’la iletişime geçmek için her şeyden önce mali yardım almanızı tavsiye ediyorum.

 9. Regionsbank dedi ki:

  İşletme kredisi mi arıyorsunuz? Kişisel kredi, öğrenci kredisi, krediye ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir sebep, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, risk sermayesi vb. Varsa, bugün bize ulaşın

  1. Banu dedi ki:

   Hangi evraklari istiyorsunuz

 10. Hero Finance dedi ki:

  Aninda çevrimiçi kredi, bugün% 100 güvenli / garantisi bana e-posta.

  1. Banu dedi ki:

   Ne gibi evraklar istiyorsunuz

 11. Mr Barry Mike dedi ki:

  Burada herkes atıp tutmuş. ipotek olmadan kredi çekmek okadar kolay değil.

 12. Adem dedi ki:

  % 3 oranında kredi sunuyoruz, şimdi başvurun.

 13. peter bell dedi ki:

  upfruth ödeme olmadan kredi teklifi şimdiye kadar gördüğüm en iyi finans hizmetleri. tavsiye ederim

 14. Murat Acar dedi ki:

  Merhaba,
  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, Biz $ 5,000,00 den $ 10,000,000.00’a kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, Hızlı ve dinamik,% 100 Garantili Biz de Euro, TL ve Pound. İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

  Teşekkürler.

 15. Aydin Ertan dedi ki:

  Dünyanın Amerikan kısmından bir kredi almaktan dolayı çok mutluyum, kredi başvurunuz için Bay Wilson Jones’la iletişime geçmek için her şeyden önce mali yardım almanızı tavsiye ediyorum. Borçlarımı ödemek için 100.000 liralık krediye ihtiyacım vardı ve faturalarımı ödemek için kredi başvurumu için onunla temasa geçtim ve kredimi başarılı bir şekilde aldım. Krediniz için lütfen e-posta ile iletişime geçin:

  E-posta adresi: creditfinancierhome@gmail.com

 16. Merve hacıoğlu dedi ki:

  Merhaba.
  Sahte bir Kredi Şirketi tarafından bir krediyi reddettiniz mi, Faturalarınızı ödemek için Acil Kredi ihtiyacınız var mı, teminatsız kredilere ihtiyacınız var mı, Bir işletme kredisi mi arıyorsunuz? kişisel kredi, konut kredisi, araç kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, risk sermayesi vb. İşletmelere ve bireylere% 2 faiz oranının düşük ve uygun fiyatlı bir faiz oranıyla borç vermesi için finansal bir Fırsat yarattık. acil kredi almak istiyorsan? Lütfen bugün bize E-posta ile ulaşın:

  1. Banu dedi ki:

   Ne gibi evraklar istiyorsunuz?

 17. selim metin dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var. Yardımcı olacak var mı

 18. Meral toprak dedi ki:

  kolay para nasıl kazanırım

 19. sedat demir dedi ki:

  Acil para kazanmam için neler yapabilirim

 20. Murat Sarı dedi ki:

  kolay nakit para nasıl bulurum

 21. Melih Köse dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var

 22. ahmet balcı dedi ki:

  Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın

 23. Yaman dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar, ben Ankara’dan Yaman, Wendy Finance’den 175.000 tl’lik bir kredi aldım, kredi süreci çok hızlıydı ve kredinin çok düşük bir faiz oranı var, ben çok mutluyum ve Wendy Finance’i herkese tavsiye ederim.

 24. ahmet dedi ki:

  kredimi banka hesabima eksik yatırırsın kredi sgortasını o şekilde ödersen tm dır sorun yok benim için onun harici önden para veremem.

 25. hızlı ve kolay borcunuzu burada alıyor musunuz? dedi ki:

  Mali olarak sıkıştınız mı? İşletmeniz için krediye ihtiyacınız var mı? Büyük projeniz için kredinize mi ihtiyacınız var? veya özel bir krediye mi ihtiyacınız var? ödemek zorunda olduğunuz bazı faturalarınız var mı? Şimdi acil acil krediniz için başvurunuz% 3’lük ucuz bir oranla başvurunuzu yanıtlayarak şimdi uygulayın

 26. Yasin dedi ki:

  Banada acil nakit lazım ulaşırsanız sevinirim

BİR YORUM YAZ