Krediler

A101 Denizbank Kredisi Faizsiz 2000TL Kampanyası Başvurusu

A101 Yeni mağazacılık ve Denizbank iş birliği sağlanarak bir kredi kampanyası başlatıldı. Ortak çalışma neticesinde iki tarafında müşterileri bu süreçten faydalanabilecektir. 8500 mağazası ile hizmet gerçekleştiren A101 kredi çekmeniz için Denizbank anlaşması yaparak müşterilerine müjdeyi verdi. 2000 TL krediyi almak için ne yapmalısınız? A101 ve Denizbank hangi koşullarda krediyi veriyor? Kredi faizleri nelerdir?

Denizbank Müşteri Hizmetleri başlıklı yazımızı okumak için tıklayın.

Denizbank ve A101 Kredi Müjdesi

A101 mağazasından alacağınız her 100 TL değerinde olan hediye çeki ile alışveriş yaparak bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Şartlar ve koşullar sadece hediye çeki ile yapacağınız 100 TL değerinde ki alışveriş fişini en yakın şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz. Önemli olan kısım ise bu avantajı kendisine dezavantaj olarak çeviren Denizbank kredi ihtiyacı kişilerdir. Peki nasıl dezavantaja çevirir. Şöyle ki A101 mağazasından nakit veya kredi kartı ile yaptığı 100 TL değerindeki fişi alarak kredi başvurusu yapmaya gider.

Unuttuğu bir şey var her alışverişte yazar kasadan çıkan fişin ödeme şekli yazmaktadır. Kredi kartı ile alınan ürünlerde, kredi kartı ile ödeme yapıldığı belirtilir. Nakit olarak alınan ürünlerde, nakit olarak ödendiği belirtilir. Bir kısmı kredi kartı, bir kısmı nakit olarak ödenenlerde de sonuç aynıdır ki hediye çeki ile yapacağınız alışverişlerde de bu ödeme seçeneği belirtilir. Denizbank tarafından alacağınız kredi 2.000 TL olacaktır. Faizsiz ve 6 ay vadeli, kredi için 16 TL hayat sigortası için kesilmektedir. Kredi borcunuz bittiğinde toplam hayat sigortası için verdiğiniz para geri iade edilecektir. Ayrıyeten A101 mağazasına gittiğinizde yapacağınız alışverişin hediye çeki ve Denizbank kredisi başvurusunda kullanılacağını belirtmelisiniz. Kasiyerin yanlışlık yapma olasılığını en aza düşürürsünüz.

 

Denizbank faizsiz kredi için SMS ile başvuru yapabilir miyiz?

 

Hediye çeki ile yaptığınız alışveriş sonrası A101 boşluk TCK no yazarak 3280 gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz SMS sonrası bütün Denizbank şubelerinden 2.000 TL değerinde faizsiz kredinizi çekmeniz için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapılacak işlemler bu yöntemle daha kısa sürecektir. Dikkatli olmanız gereken nokta ise A101 bu kampanyayı kaldırma hakkına sahiptir. Yapılacak başvurular geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan Esnaf Kredisi Ödenmezse Ne Olur başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı