BankalarKrediler

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2020

Dünyanın global bir hal almasıyla, insanların ihtiyaç kavramları büyük bir değişikliğe uğramıştır. Bu yüzden eskiden özel ihtiyaç listesinde olan birçok farklı kavram, artık kendine zorunlu ihtiyaç listesinde yer bulmaktadır. Kişiler, düzenli gelire sahip olsalar bile, uzayıp giden ihtiyaç listelerini tamamlamak günden güne daha da zor bir hal almaktadır.

Aniden ortaya çıkan harcamalar, zorunlu giderler derken; günümüzde borç para arama durumu bütün insanların başına gelmektedir. Bankalar, müşterilerinin bütün hizmet isteklerine cevap vermekle beraber onların ihtiyaçlarına göre hizmet politikası belirlemektedirler. Bu sayede kişiler, bankalardan ihtiyacı olan kredileri alabilir ve ödeme güçlerine göre oluşturdukları planlarla finansal sürekliliklerini sağlayabilirler. Bankalar tüm bu sebeplerden dolayı kredi uygulamasında belirli şartlar geliştirmiş ve insanların kullanımına sunmuştur.

İhtiyaç Kredisi Nedir ?

İnsanların günlük yaşantılarında aniden karşılarına çıkan çeşitli ihtiyaçlar olabilir. Bu ani ödemeler, insanların ödeme güçlüğü yaşamasına sebep olur. Konuların belirli şekilde dahil edildiği ihtiyaç kredileri de, bu ödeme güçlüğünün giderilmesini sağlamaktadır. Birçok farklı konudaki ihtiyacı içerisine alan krediler sayesinde, insanlar daha kolay bir planlama yapabileceklerdir. Ödeme planları, kredi sözleşmesi ile beraber yapılır ve yürürlüğe sokulur. Bu sayede de kişiler, düzenli geri ödemelerle ihtiyaçlarını anında giderirler ve taksit şeklinde bankaya iade ederler.

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bankalar, kişilerin birçok farklı konudaki ihtiyaçları için kredi imkanı sunmaktadır. Kredi şartları, faizleri ve vade oranları bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Aşağıdaki güncel listede 60 ay vade ile ihtiyaç kredisi veren bankalar açıklanmıştır:

  • QNB Finansbank: Kişilerin şahsi ihtiyaçlarını gidermeleri için açtığı kredilerde 60 aya kadar vade imkanı sunan QNB Finansbank, bu ihtiyacın işyeri ile ilgili olması durumunda vadeyi 84 aya kadar uzatmaktadır.
  • Akbank: Uzun vadeli ihtiyaç kredilerini bünyesinde barındıran bankalardan bir tanesi olan Akbank, ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarını %1,30 oranında belirlemektedir. 60 ay vade imkanını müşterilerinin kullanımına sunan Akbank, bu sayede birçok yeni müşteri kazanmaktadır.
  • TEB: Güncel bankalardan en çok işlem hacmine sahip olanlardan TEB, bu sayede düşük faizlerle uzun vadeli krediler vermektedir. İhtiyaç kredisine başvuracak kişiler, herhangi bir TEB şubesine giderek bilgi sahibi olabilirler.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Kurtaran Hesap Nedir Nasıl Açılır başlıklı makalemizde deniz bank kurtaran hesap ve denizbank kurtaran hesap açma hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı