Genel

444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı

Türkiye’nin her yerinden bir telefon yardımı ile tüm bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Akbank müşterileri 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı ile kredi kartı ödeme, döviz alma ve virman gibi onlarca bankacılık işlemini yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Kullanım Koşulları

Bankacılık işlemlerinizi yapabilmek için öncelikle ‘’Bireysel Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’’ imzalanması gerekiyor. Bu sözleşme imzalanmadan hiçbir şekilde telefon üzerinden bankacılık işlemleri yapılamaz. Özellikle kredi kartlarının ilk geldiği zaman kart şifreleri artık şubeler aracılığıyla değil telefon bankacılığı yada SMS yolu ile alınabiliyor. NEO Kart sahipleri ise müşteri numarası ile kart şifresini tuşlayarak kredi kartı ödemelerini, yatırım fonu değerlendirmeleri yada diğer işlemleri yapabilirsiniz. Arama yapmak için 0850 222 25 25 numaralı telefonu yada 444 25 25 numarayı aramak yeterli oluyor. Akbank şubesine giderek ‘’Parola Talep Formu’’ doldurmanızdan sonra size gelen SMS’e 3 gün içinde cevap vermeniz gerekiyor. SMS’e yanıt verdiğinizden hemen sonra parola kullanıma açıldığı için işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Yapabileceğiniz İşlemler

  • Havale ve EFT
  • Fon, Repo ve Döviz İşlemleri
  • Virman
  • Kredi kartı borcu sorgulama ve ödeme
  • Kart şifresi belirleme ve değiştirme
  • Kredi borcu, taksiti ve diğer sorgulama işlemleri
  • Fatura ödemeleri

Göz atabilirsiniz: Akbank Şubeye Gitmeden Direkt Kredi

Bu ve bunlar gibi daha onlarca bankacılık işlemlerini 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız görüşmeler sırasında güvenlik açısından bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle görüşme sırasında birisinin sizi dinleyip dinlemediğini kontrol etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra sizden kartınızın şifresi sözlü yada yazılı olarak talep edilmeyeceği için sadece görüşme esnasında şifrenizi tuşlamanız yeterli olacaktır. Eğer aksi bir durum ile sizden şifre talep ediliyorsa hemen görüşmeyi sonlandırarak bankayı bilgilendirmeniz gerekiyor.

Akbank müşterileri için özel olarak hazırlanmış kolay arayüzü ile kişilerin ihtiyacı olan menülere daha kolay ulaşmasını sağlayan bir sistem ve sesli yanıt sistemi geliştirildi. Özellikle onlarca güvenlik sorusundan geçememek için sesli yanıt sistemi ile bankanızın sizi sesinizden tanımasını sağlayabilirsiniz. Tüm bankacılık işlemleri için kullanılabilen 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı günün 24 saati boyunca banka müşterilerinin hizmetine sunulduğu için mesai saatlerinden dolayı banka şubelerine gidemeyenler tarafından daha sık bir şekilde kullanılıyor.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı