Genel

444 0 333 Alo Garanti Telefon Bankacılığı

Garanti Bankası bankacılık hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişilerin şubeye gelmeden, sıra beklemeden ve oturdukları yerden işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmeleri için 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı hizmeti tüm banka müşterilerine sunuluyor. Sesli yönlendirme sistemi ile herhangi bir tuşlama yapmadan sadece konuşmak suretiyle istediğiniz bankacılık hizmetlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Alo Garanti Özellikleri

Self servis işlemini kullanılarak telefonunuz üzerinden hesap bakiyesi öğrenebilir, dönem içi işlemler yapabilir, kredi kartı borcu sorgulayabilir, ekstrenin tarihini değiştirebilir ve diğer tüm bankacılık işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Paracard yada kredi kartı varsa 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı numarasını arayarak ‘’Şifre Al’’ menüsüne gelip telefon bankacılığı şifrenizi alabilir Alo Garanti’yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İşlem yapmak için mesai saati yada hafta içini beklemeye gerek kalmadan yılın 365 günü 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Çağrı merkezi bünyesinde olan görüntülü aramalar sadece hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılabiliyor. Görüntülü arama yapmak için aşağıdaki yolları izlemeniz gerekiyor;

  • Yatırım işlemleri için 444 0 331 numarasını aramanız
  • Garanti Mortgage işlemleri için 444 EVIM numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Göz atabilirsiniz: Garanti bankası EFT Saati ve ücret

Yapacağınız aramalar sabit hat ücretlendirmesi üzerinden yapılacağı için cep telefonu paketiniz bulunuyorsa sahip olduğunuz dakikalar üzerinden düşeceği için faturanıza herhangi bir ek ücret gelmez.

Telefon bankacılığı üzerinden yapamayacağınız tek işlem para çekmek oluyor. Bunun için de Garanti Bankası cebe havale yada kredi kartı, bankamatik kartı kullanımı ile oldukça kolay para çekme işlemlerini tercih edebilirsiniz. 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı 2004, 2006, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında birbirinden farklı Türkiye ve Avrupa’da ‘’En İyi Çağrı Merkezi’’ kategorisinde altın madalya kazanarak hizmet kalitesini kanıtlamış oldu.

İlginizi çekebilir: Garanti Bankasından Dijital Kredi

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Ayrıcalıkları

Banka müşterilerine özel olarak telefon bankacılığı üzerinden sunduğu vadeli mevduat hesabı faiz oranlarını şubelere gittiğiniz zaman kullanamıyorsunuz. Bu hizmetinden dolayı daha fazla kullanıma sahip olan 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı tüm bankacılık hizmetleri içerisinde en çok yatırım araçlarını kullanma ve yatırım işlemleri yapmada müşteriler tarafından tercih ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı