Genel

444 0 123 Kuveyt Türk Telefon Bankacılığı

Kuveyt Türk müşterilerinin işlemlerini daha hızlı yapabilmek için mesai saatleri dışında da işlem yapabilen 444 0 123 Kuveyt Türk telefon bankacılığı hizmetini geliştirdi. Bu hizmetten faydalanmak için bankanın herhangi bir şubesine gelerek hesap açılışı yapmanız yada dijital bankacılık platformunu kullanarak hesap açılış başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kuveyt Türk Telefon Bankacılığı Şifresini Almak

Hesap açılışı yapıldıktan sonra bankacılık hizmetlerini telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirmek isteyen kişiler 444 0 123 yada 0850 251 0 123 numarasını aradıktan sonra aşağıdaki tuşlamaları yaparak şifrenizi belirleyebilirsiniz;

  • Öncelikle 1’i tuşlayıp daha sonrasında ise 4 ü tuşlayarak telefon bankacılığı şifre işlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz.
  • Menü üzerinden şifre almak için 1’i tuşlayabilir,
  • Şifre kilidini kaldırmak için 2’yi tuşlayabilir,
  • Şifreyi değiştirmek için ise 3’ü tuşlamanız yeterli olacaktır.

Telefon bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yatırım ürünlerinizi şekillendirebilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, faturalarınızı ödeyebilir yada bankanın ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kuveyt Türk Cebe Havale (CepBank) Yapma

Telefon Bankacılığı Özel Hizmetleri

Teknik destek konusunda sıklıkla kullanılan telefon bankacılığı hizmetleri özellikle pos ve sanal pos kullanımlarında ticari hesap sahipleri tarafından destek almak amaçlı aramalar yapılıyor. Bunun yanı sıra kart başvurusu ve kartın gelmesinde kurye işlemleri için 444 0 123 Kuveyt Türk telefon bankacılığı numarasını arayarak kartınızı istediğiniz adrese yönlendirebilirsiniz. Bunların yanı sıra Kuveyt Türk tarafından müşterilerine sunulan özel kampanyaların detaylarını öğrenmek ve bu kampanyalardan faydalanmak için de telefon bankacılığını aramanız yeterli oluyor.

Kuveyt Türk sıra bekletmeden tüm müşterilerinin işlemlerini bir kaç dakika içinde gerçekleştirmek için sesli yanıt sistemini kullanıyor. Bu sisteme göre sesinizle vereceğiniz komuta göre ulaşmak istediğiniz menüye daha kısa sürede erişebiliyorsunuz. Katılım bankacılığının Türkiye’deki öncülerinden olan Kuveyt Türk özellikle faizsiz yatırım konusunda tercih ediliyor. Yatırımlarının anlık durumlarını öğrenmek yada hesaplarında bulunan paralarını bir yatırıma aracında kullanmak isteyenler 444 0 123 Kuveyt Türk telefon bankacılığını arayarak tüm işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirler. Telefon bankacılığı hizmet kalitesinden dolayı birçok En İyi Çağrı Merkezi ödülüne layık görülen banka her geçen gün farklı bir hizmet ile telefon bankacılığına yenilikler kazandırmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı