Sanal Para

2020 Kripto Para İçin Neler Bekliyor?

Kripto para birimleri kısa sürede artış gösteren fütüristtik bir yatırım aracı olarak hayatımıza girmeyi başardılar. Şimdiden 1500 farklı kripto para seçeneği ile yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 2020 yılının gelmesi ile birlikte kripto paralarda bir durulma olduğu gözlense de yatırımlarınız için oldukça güvenilir bir yöntemdir. Özellikle bu para birimlerinin herhangi bir şekilde birine veya bir ülkeye bağlı olmayışı yatırımlarda komisyoncu, aracıların olmamasını sağlar ve ekstra bir ücret ödemenize de gerek kalmaz, bu da yatırım yapmanızı kolaylaştırır.

Kripto paralara olan ilginin giderek daha da çok artması ile birlikte pek çok alt coin üretilmeye başlanmıştır. 2020 Kripto para için neler bekliyor denildiğinde bu yılda sanal paralar il yapılan yatırımlar oldukça değer bulacak. Özellikle algısız vergisiz alış veriş yapma imkanına sahip olacağınız için kripto paralar bu yıl daha fazla yaygınlaşmaya başlayacak.

Farklı Ülkelerde Kripto Para Vadisi

Kripto para vadileri ilk çıkış yaptığı günden bu yana İsviçre’de yer almaktadır. Fakat bu para biriminin yaygınlaşması ile birlikte artık kripto vadileri de farklı ülkeler tarafından kullanılmaya başlanacak. Özellikle 2020 yılının gelmesi ile birlikte Rusya kendi kripto para vadisini oluşturacağını duyurdu. Rusya dışında Panamada ’da bi kripto vadi oluşturulma kararı çıktı.

Bu kripto para vadileri yatırımların daha da güvenilir bir biçimde ilerlemesini sağlıyor. 2020 kripto para için neler bekliyor denildiğinde ülkemiz için de güzel değişiklikler olacak. Sanal para borsasında yeni borsalar Türkiye’yi de etkileyecek ve kendi borsamızı oluşturacağız. Türk borsasının diğer sanal para borsalarını büyük oranda etkileyeceği düşünülmekte.

Ethereum Bu Yıl Daha Popüler

Bitcoin ile başlayan sanal para piyasası alt coinlerin de çıkması ile birlikte oldukça çeşitlendi. Bitcoinin de sınırlı sayıda olması ile beraber kişiler artık farklı sanal para birimlerine yönelmeye başladılar. Bu yıl oldukça ilgi görecek olan bir sanal para türü ise Ethereum olacak, hatta bu para biriminin bitcoini bile geçeceği düşünülmekte. 2020 kripto para için neler bekliyor, bu yıl yatırımlarınızın daha da değerli olmasını istiyorsanız mutlaka Ethereuma yatırım yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin güvenli bir yatırım mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı