Genel

0850 724 0 724 İş Bankası Telefon Bankacılığı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Tüm finans işlemlerini gerçekleştirdiğiniz bankacılık işlemlerini bankaya gitmeden gerçekleştirmek için 0850 724 0 724 İş Bankası Telefon Bankacılığı numarasını aramanız yeterli olacaktır. Yapacağınız kredi, kredi kartı, yatırım ve sorgulama işlemleri bir telefon kadar uzağınızda olması işlemlerin daha hızlı gerçekleşmesini sağlıyor.

Telefon Bankacılığı Tanımlama

İş Bankası telefon bankacılığına kendinizi tanımlamak için yapabileceğiniz 4 yöntem bulunuyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Telefon bankacılığını aradıktan sonra ticari şifrenizi yada müşteri şifrenizi kullanabilirsiniz,
  • 16 haneli Bankamatik kartı numarası ile kart şifrenizi kullanabilirsiniz.
  • 16 haneli kredi kartı numaranızı ve şifrenizi tuşlayabilirsiniz.
  • 11 haneli hesap numarası ile birlikte hesaba ait olan bankamatik kartı şifresini tuşlayabilirsiniz.

Yapacağınız bu 4 farklı işlem ile kendinizi 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığı sistemine tanımlayabilirsiniz. Eğer şifrenizi henüz almadıysanız veya şifrenizi unuttuysanız telefon bankacılığı üzerinden önce 5 sonra 1 ve tekrar 1 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Bunların dışında ATM’ler üzerinden geçici müşteri şifresi de alabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

İş Bankası Telefon Bankacılığı Ayrıcalıkları

Bankacılık işlemleri yaparken İş Bankası telefon bankacılığını kullanan müşterilerine sıra bekletmeden işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirme amacı güdüyor. Üstelik uzun süreli beklemeden işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığı bununla da kalmayarak müşteri temsilcisine bağlanmadan işlemlerinizi yapmanızı sağlayacak bir dijital sekreter ile sizi karşılıyor. Bu sekreter müşterilerin aylık ve 3 aylık olarak telefon bankacılığı üzerinden en sık yaptığı işlemleri analiz ederek bir sonraki aramada bu menülere daha kolay ulaşmasını sağlıyor. Üstelik telefonunuzu şubeden tanımlamanız halinde kendinizi tanıtmanız için herhangi bir güvenlik işlemlerinden geçmenize gerek kalmıyor.

İlginizi çekebilir: İş Bankası Anında Kredi Başvuru ve Şartları

En Popüler Telefon Bankacılığı İşlemleri

Ticari hesap sahiplerinin en sık yaptığı telefon bankacılığı işlemleri arasında havale ve EFT geliyor. Bu işlemleri mobil yada internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirilmesine rağmen telefon bankacılığı üzerinden para aktarımı da oldukça sık bir şekilde kullanıyor. Bunun yanı sıra 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığı üzerinden bireysel kullanıcılar en çok fatura ödemesi ve otomatik ödeme talimatı veriyorlar. İkinci sırada ise kredi kartı borç bilgileri sorgulama ve kredi ödemelerinin son durumunu sorgulama geliyor.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı