Genel

0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı

İşlemlerini oturduğu yerden yada uzaktan oldukça hızlı bir şekilde halletmek isteyen kişiler bankacılık işlemlerinde telefon bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilirler. Bunun için 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığı hizmeti banka müşterilerine haftanın her günü 24 saat boyunca hizmet veriyor.

İlginizi çekebilir: QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı İle Neler Yapılır?

2011 yılında Call Center Awards’ın belirlemiş olduğu ‘’İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri’’ yarışmasında 500’den fazla koltuğu olan çağrı merkezleri kategorisinde QNB Finansbank en iyi çağrı merkezi ödülünü aldı. Çok sayıda çağrı merkezi çalışanı sayesinde banka müşterileri fazla sıra beklemeden tüm işlemlerini yaptırabiliyor. Telefon bankacılığını en iyi yapan QNB Finansbank diğer bankalardan şu şekilde farklılıklar gösteriyor;

  • Geliştirilmiş olan sesli yanıt sistemi sayesinde sistem tarafından otomatik olarak tanınıyorsunuz.
  • Sizi tanıyan sistem en sık kullandığınız menüleri size özel menü olarak sunuyor. Bu şekilde de tüm menüleri dinlemeden işleminizi en hızlı şekilde yapmış oluyorsunuz.
  • Üstelik müşteri danışmanına bağlanmadan birçok işlem sistem tarafından hallediliyor.
  • Telefon bankacılığı ile vergi ödemeden anında kredi kullanmaya, otomatik fatura talimatı vermekten kredi kartı başvurusu yapmaya kadar pek çok konuda işlem yapabilirsiniz.

Kesintisiz bir şekilde hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığı kişiyi numarasından tanıma özelliği ile büyük bir yenilik getirdi. Üstelik bunun tanı sıra 0850 222 1 900 QNB Finansbank KOBİ telefon bankacılığı ile sadece KOBİ müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunuyor.

Göz atabilirsiniz: QNB Finansbank Online Kredi Başvuru ve Şartları

Telefon Bankacılığının Faydaları

Şüphesiz pek çok konuda faydası olan telefon bankacılığı özellikle çalıştığı için mesai saatlerine yetişemeyen kişiler tarafından oldukça sık kullanılıyor. Bunun yanı sıra yine mesai saatlerine ulaşamayan öğrenciler yada işlemlerini mesai saati bittiği için yetiştiremeyen kişiler de 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığı hizmeti üzerinden işlemlerini kolaylıkla yapabiliyor. Kredi kartının şifresinin belirlenmesinde şubede zaman kaybetmeden ister SMS yolu ile isterseniz de telefon bankacılığı ile şifre belirleme işlemi yapabiliyorsunuz. Eğer kartınız çalındı ise şubeye gitmeye gerek kalmadan kartınızı tüm işlemlere sadece bir telefon bankacılığı talimatı ile kapatabiliyorsunuz. Hızlı olması güvenlik açısından büyük önem taşıdığı için olası bir çalıntı durumlarında anında telefon bankacılığını kullanmanız tavsiye ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı