Genel

0850 222 0 800 Denizbank Telefon Bankacılığı

Her zaman müşterilerine daha hızlı ve güvenilir hizmet vermek için çalışan Denizbank telefon bankacılığı ile de müşterilerine destek vermeye devam ediyor. Bunun için 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numaralarından birisi sayesinde Denizbank ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bağlandıktan sonra isterseniz sesli yanıt özelliği sayesinde yada müşteri temsilcilerine bağlanıp kendinize ait olan tüm bilgileri buradan öğrenebilirsiniz yada banka ile ilgili herhangi bir ürün başvurusu yapabilir, düşük komisyonları kullanarak işlemlerinizi kullanabilirsiniz veya proaktif yaklaşımı kullanarak bunun farkını yaşayabilirsiniz. Denizbank’ın bu özelliklerine yurt dışından arayan müşteriler ise 0090 850 222 0 800 numaralı hattan ulaşabilirler.

İlginizi çekebilir: Denizbank Kurtaran Hesap Nedir Nasıl Açılır?

Telefon Bankacılığı İle Hangi İşlemler Yapılır?

Telefon bankacılığını yenileyen Denizbank sizleri artık sesli yanıt sistemi ile de tanıyor. Buradan neden aradığınızı tahmin ederek size özel çözümler ve gerekli hatırlatmaları yaparak sizin talebinizi beklemeden çözümleri sunuyor. Sesli yanıt sistemi sayesinde yapacağınız işlemler;

  • Kayıp ve çalıntı kart işlemleri, şüpheli işlem bildirimleri
  • Kredi kartınızla ilgili güncel limit, ekstre ve borç bilgileri, kredi kartı borç ödeme, bilgileri yeniden dinleme, diğer kredi kartınız ile ilgili bilgileri dinleme,
  • Hesap bilgileri ve hisse senedi, bankacılık işlemleri,
  • Denizbank seyahat işlemleri, fastpay, dijital deniz, internet destek işlemleri

Göz atabilirsiniz: Denizbank Cebimde Kredi

Telefon Bankacılığı Özelliğine Nasıl Başvuru Yapılır?

Denizbank müşterisi olduktan sonra başka kayıt yada başvuru yapmaya gerek kalmadan 0850 222 0 800 numarasından Denizbank aranarak işlem yapılabilir. Eğer sistemde kayıtlı bulunan cep telefonunuzdan Denizbank’ı ararsanız kartınızın şifresi ile hızlı bir bağlanma tanımı yaparak ve kart numaranızı tuşlamasına bile gerek kalmadan yalnızca kredi kartı şifrenizi tuşlayarak Denizbank’ın hızlı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik Denizbank telefon bankacılığı sesli şifre özelliği ile artık daha kolay kullanıyor. Türkiye de bankacılık sistemine öncülük yaparak getirdiği ve bu konuda ilk olan sesli şifre özelliğinde sesinizi elektronik şifre olarak kullanabilirsiniz. Bunun için daha önceden belirlenen 3 cümleyi tekrar ederek kayıt yaptırmanız yeterlidir.

Daima müşterilerinin daha kolay işlem yapması için çalışan Denizbank ile teknolojiyi her alanda kullanarak zamandan tasarruf yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı