Genel

0850 222 0 724 Vakıfbank Telefon Bankacılığı

Bankacılık işlemleri için şubeye gitmeye vakti olmayan kişiler tüm bankacılık işlemlerini şubeye gitmeye gerek kalmadan telefon bankacılığı üzerinden halledebilirler. Üstelik mesai saati beklemeden bu hafta sonuna işlem yapılabilen 0850 222 0 724 Vakıfbank telefon bankacılığı birçok yeniliği de yanında getiriyor.

Telefon Bankacılığı Başvurusu ve Yapılabilecek İşlemler

Bir telefon kadar uzağınızda olan bankanızın telefon bankacılığından faydalanmak için hesap açılışı sırasında ya da daha sonra banka şubesine giderek Bireysel Ürün ve Hizmet Paket Sözleşmesinin imzalamanız gerekiyor. Daha sonrasında telefon bankacılığına giriş yapabilmek için 0850 222 0 724 Vakıfbank telefon bankacılığı arayarak kredi kartı ya da bankomat kart şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. yapabileceğiniz işlemleri kısaca şu şekildedir;

  • Kredi kartı borç sorgulama, borç ödeme, ekstra sorgulama ve diğer kredi kartı işlemleri.
  • Banka kredisi taksit miktarını sorgulama kalan kredi miktarınızı ve öğrenme ve diğer kredi işlemleri.
  • Havale ve EFT ile para gönderimi gönderilen paranın gelip gelmediğini sorgulama ve diğer transfer işlemleri.
  • Birikimlerini değerlendirmek isteyen kişiler için yatırım hesaplarından vadeli hesap yada Döviz alım satım işlemleri telefon bankacılığı üzerinden yapılabiliyor.
  • Elektrik, su, doğalgaz veya cep telefonu faturaları gibi tüm fatura yatırma işlemleri.

Göz atabilirsiniz: Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Belirtilen bu seçenekler telefon bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz işlemlerini sadece birkaçıdır. Üstelik telefon bankacılığınıza yurt dışından da ulaşabilirsiniz yurt dışında arama yapabilmek için 0090 0850 222 0 724 numaralı hatta aramanız yeterli olacaktır. Üstelik yurt dışında  kartınızın kayıp veya çalıntı durumlarında bildirmek için telefon bankacılığını aramanı zamanında kartınızın iptali için yeterli oluyor.  Üstelik telefon bankacılığı ile sadece ödeme yada borç sorgulama işlemleri dışında uzman finans ekipleri ile görüşerek yapacağınız yatırımlar üzerinde bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: VakıfBank’tan İnternet Hızında Kredi

Müşteri Temsilcisi İle Görüşme

Yapacağınız aramalar için banka herhangi bir ekstra ücret talep etmediği gibi paketiniz olması dahilinde yapacağınız görüşmeleri paket dakikalarınızdan düşer. Yaşadığınız bankacılık problemleriyle ilgili 08502220724 Vakıfbank telefon bankacılığını arayarak müşteri temsilcileri ile birebir görüşme yapabilir problemlerinizi oturduğunuz yerden çözebilirsiniz. Banka şubelerinde bireysel müşteri hizmetleri ile yapabileceğiniz hemen tüm işlemleri telefon bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı