Genel

0850 222 0 600 ING Bank Telefon Bankacılığı

Kolay ve hızlı bir şekilde  bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler için 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri temsilcileri ING Bank telefon bankacılığında. Bireysel ve kurumsal işlemleri gerçekleştirmek için banka şubelerinde sıra beklemek istemeyen kişiler 0850 222 0 600 ING Bank telefon bankacılığı numarasını arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirler.

Bireysel ve Kurumsal İşlemler Listesi

ING Bank üzerinden bireysel yada ticari hesaptan birine yada her ikisine de sahip olan kişiler telefon bankacılığı üzerinden hesap bilgileri öğrenebilir, turuncu hesap açılışı yapabilir, şifre ve parola işlemleri yapabilir,  işlem limit bilgisi verme, limit artırma yada limit azaltma işlemleri yapabilir, kayıp çalıntı bilgisi verip kartlarını kapatabilir ya da internet bankacılığı için ip kısıtlama hesap kısıtlama uyarı tanımlama işlemleri yapılabilir. Tüm bunların yanı sıra gündelik bankacılık işlemleri arasında bulunan havale, EFT, kredi kartı bilgileri, kredi ve kredi kartı borç ödemeleri yapılabilir.

Göz atabilirsiniz: ING Bank Çalışma Saatleri

Avans ve taksitli nakit avans kullanımı, sanal kart tanımlama ve sanal kart işlemleri, nakit kart işlemleri, vergi ve trafik cezası ödemeleri, bağış yada fatura ödemeleri yapılarak otomatik ödeme talimatı verebilir tüm yatırım işlemlerini 0850 222 0 600 ING Bank telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirler. Beklemeden direk bağlanmak için 2 sonra 0 tuşlarına 1 er saniye ara ile tuşlayın. Müşteri hizmetlerine 0 ‘a tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz. Telefon bankacılığından faydalanmak için öncelikle banka şubesi üzerinden telefon bankacılığı sözleşmesini imzalanması şartı var. Bu sözleşme imzalandıktan sonra hesap bilgileri, kart bilgileri yada diğer bankacılık bilgileriniz ile telefon bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: ING Bank Kredim Sonsuz

Telefon Bankacılığı Sınırlamaları

Tüm bankacılık işlemleri için telefon bankacılığını kullananlar birtakım ING Bank telefon bankacılığı sınırlamalarına takabilirler. Bu sınırlamalar EFT için hafta içi 09.00 ile 16.00 saatleri arasında belirlenmiştir. Ancak diğer bankaların aksine hesap  işlemlerini sınırsız bir şekilde gerçekleştirebilir.

Döviz alım satım işlemlerinin 150.000 USD sınırına kadar yapabilirsiniz. Kredi kartı üzerinden nakit avans çekmek isteyen kişiler için 0850 222 0 600 ING Bank telefon bankacılığı numarası üzerinden yapılan işlemlerde 7.500 TL işlem limiti belirleniyor. Belirtilen bu limitler dahilinde yapılacak tüm işlemler anında gerçekleşeceği için ekstra bir talimat vermene gerek  bulunmuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı